• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[Poland][8.54]Redo RPG World 24/7 server in France

Jukinius

~Reverse~
Joined
Jul 10, 2010
Messages
42
Reaction score
0
Krótkie info:
Witam, mam przyjemność dziś was zaprosić na niespotykany nigdzie indziej serwer RedoOTS. Serwer dysponuje świetnym serwerem dedykowanym we Francji parametry poniżej.
  • Procesor: Intel Bi Xeon Quad 8x 2.00+ GHz 12 MB L2 - FSB 1333 MHz
  • RAM: 16 GB DDR2
  • HDD: 2x 750 GB SATA2 - RAID 0/1
  • Łącze: 200mbps
  • System: Debian 5.0 Lenny 64bit
  • Lokalizacja: Francja

Rate Serwera:​
ratesl.jpg


Screen shots:​
img5j.jpg

img2y.png

img6kt.png


Na pewno znajdą się tacy którzy będą szukać jakichś sposobów aby was zniechęcić do serwera. Ci ludzie nie wiedzą co mówią, bardzo dużo pracy włożyłem w ten serwer i jest wart uwagi!​
Zobacz film promujący OTS http://www.youtube.com/watch?v=ISKQAwquLA0
Wielki start 13.07.2010 godzina 18:00 IP:redoots.eots.pl
 
Last edited:
Grałem na teście servera i mi się bardzo spodobał. Mapka pierwsza klasa itp.
Bardzo fajnie zrobiony system walk.
Atmosfera miła. GOD wieczorami starał się nam wynagradzać całodzienne expienie, wieczornym eventem.
Serv polecam. Czekam na Wielki Start
 
Przepraszam zapomniałem dodać najważniejszej rzeczy otóż ip : redoots.eots.pl
 
Uwaga! 25 pierwszych osób dostanie 50 pkt premium!! Wystarczy napisać na forum ots swój nick!
 
Super ots. Miła atmosfera. Miły God, przyjemny dla graczy.

Pozdro Ikon Druid
 
Wszystko się zgadza ^ ^ tylko że mało graczy!!

First 25 players free 50 premium points!
 
@2up
Dlaczego nowi gracze mają dostawać więcej pkt niż Ci którzy grali na test servie ? i dostali tylko 25 pkt? <Sprawiedliwie powinienes dawać> i moze bez nagród że w top 3, gdyż to nie ma sensu gdy ga mała ilość osób, zrób tak kiedy bedzie grało 50-xxx gracz, wtedy będzie rywalizacja :)
Pozdrawiam
<--Tvernas-->
 
A jak jest? Jest tak jak mówisz ;]. Zapraszam wszystkich graczy! Jeszcze tylko 20 osob ma 50 pkt free;]
 
Back
Top