• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[POLAND]Eloth.net v2 8.54-8.57 RPG RL MAP FRIDAY 18.06.2010 18.00 CET

najgorsze jest to ze wszystkim to pasuje:( 100 wbijasz szybko potem tragistyczny spadek, ludziiom od tego calego gówna sie w glowach popie.... a jak ten ziomus tlumaczy sms shop tym ze musi oplacic server to zastanawiam sie czy te spokojnie ponad 10 jak nie 15 tysiecy wyda na serv:) moim zdaniem zarabiajac wiecej od wlasnych rodzicow moglby juz postawic bez sms shopa i tak zarobil juz na rok z góry i do tego ma tyranie ktora tez nabija mu nieźle konto
 
@grzecho
Jak juz musisz zrobic tego sms shopa.. to skasuj kase z niego chociaz i addon itemki i wedlug mnie frag remover tez powinien byc skasowany ;)
a juz jak musisz to zostaw te vampirki blue legi k legi
 
Ogolnie to musi zarobić chłopak bo 15 tys zl ktore zarobil to za mało ;/

Mogiq i tak to jest orschabal z malym stage expem xd
 
co do gm'a to wiadomo ze on leci na kase, ale i tak tam bedziemy grac bo do sasira bardzo duzo ludzi nie wbije :p

@fenyx
idz jedz paczki
 
jak mowi ze nie ma na dedyka jest proste rozwiazanie pacc w sms shop pierwszy tydzien darmowy potem juz platny jak na irianie najpeirw ludzie sobie zarobia a potem beda kupwoac za kase w tibi pacc za 3.66 nikomu by nie przeszkadzal a z tego co wiem majac 500 graczy z tego 400 na pacu co tydzien 3.66 i tak zarobi baardzo duzo. Do tego exp stage jest strasznie zje..
jak juz nie chcesz robic rpg to chociaz zrob
1-50 x 8
50-80 x 5
80+ x 3
taki stage bez sms shopa zapewni ze ludzie sie nie wyexpia jak na v1 i nie bedize w 1 dzien 100 lvla po tygodniu 150;p wiem ze zaraz zostane nawyzywany ale tak tylko chcicalem chociaz doradzic :)
 
Podpisuje sie pod tym expem który podał Mogiq ; d
Oczywiscie z tym paccem tez ale to jest nierealne by zrobil tak jak na hunterze wtedy ze tylko pacc w shopie..
 
@mogiq Signed.
Co do expa to tak na marginesie ze tak i tak po dniu bedzie 100 lv bo veziv nie SPI!
MaciO~
 
Signed.

Veziv juz depot na banucie wybudowal jak cos :)

I juz ma 10000 charow z suplami
i 30 na statkach i okolicach banuty zeby loga mogl dac.

Mogiq dobry pomysł 1 tydzień bez pacca a 2 z 3,66 pacc na 7 dni
 
jak mowi ze nie ma na dedyka jest proste rozwiazanie pacc w sms shop pierwszy tydzien darmowy potem juz platny jak na irianie najpeirw ludzie sobie zarobia a potem beda kupwoac za kase w tibi pacc za 3.66 nikomu by nie przeszkadzal a z tego co wiem majac 500 graczy z tego 400 na pacu co tydzien 3.66 i tak zarobi baardzo duzo. Do tego exp stage jest strasznie zje..
jak juz nie chcesz robic rpg to chociaz zrob
1-50 x 8
50-80 x 5
80+ x 3
taki stage bez sms shopa zapewni ze ludzie sie nie wyexpia jak na v1 i nie bedize w 1 dzien 100 lvla po tygodniu 150;p wiem ze zaraz zostane nawyzywany ale tak tylko chcicalem chociaz doradzic :)


100% agreed
 
Jest jeszcze wiele innych pomysłów na sms shop nie tylko z itemami ale równiez takie jak "name lock, change rk, dodatkowy podwójny exp, dodatkowa stamina" coś w tym stylu a nie tylko pierdolone itemy, softy, kasa poi items, inq items. to jest właśnie kurwa myślenie takich debili jak ten pseudo hoster pseudo Elotha albo idioty Pietii
 
wiesz ziomus zmiana rk jeszcze sie nada ale stamina czy frag remover to jest typowedla orsha. koniec kropka :)
 
o frag removerze nic nie mówiłem.
o np. staminie też mi nie chodzi że wysyłasz sms za 3.66 i masz full stamine tylko np za sms 10zł.



Poczekajcie do sierpnia LooSik znow pusci Legende;)
Jesli chodzi o tego fake goscia i tak dopierdole~

~Lysy
Tak Loosik wypuści znów Legendę, którą bedzie sie zajmował przez pierwsze dwa tygodnie (czyt. masa updejtów), a po tych dwóch tygodniach totalna wyjebka, brak info na stronie, zaśmiecone forum a z aktywnych GMów zostanie tylko Vitor (czyt. banuję za friko) i Asthea (czyt. jestem od przyjmowania tutorów i robienia epic quizów z nagrodami).
Może Eloth był legendą ale 3 lata temu pod wersję 7.92, bądź v2, ale na pewno nie taka Elora bądź Luna i v3
 
Last edited:
@grzecho
Jak juz musisz zrobic tego sms shopa.. to skasuj kase z niego chociaz i addon itemki i wedlug mnie frag remover tez powinien byc skasowany ;)
a juz jak musisz to zostaw te vampirki blue legi k legi

to nie moj serwer tylko triamery ! nie mozecie tego zrozumiec ?

ELOTH NIE MOJ
ELOTH IT IS NOT MY SERVER !!!!!!!
 
Back
Top