• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[Poland] Frahs.pl - wersja 2.0 ONLY FOR POLISH PPL

Voler

:)
Joined
Dec 4, 2008
Messages
177
Reaction score
0
Cześć wszystkim.

Zaczne może od tego, iż 2 miesiące temu miał start mój server oraz Cuddles'a ( z otfans). Początkowo server miał być tylko dla zabawy ( taki dla was 4 fun) jednak z czasem projekt naprał rozpędu grało coraz więcej ludzi, pod koniec lata liczba osób online dobiła 105 (myślę, że jest to liczba bardzo dobra, beż zadnej promocji, reklam :).

Jednak miesiąc temu musiałem wyjechać służbowo na 4 tygodnie - server zostawiłem pod opieką mojego brata, który nie radził sobię z taką liczbą osób. Na frahs.pl pojawiła się masa bugów oraz plaga botterów. Gracze poczuli się zaniedbani...

Dlatego w ostatnią niedziele postanowiłem usunąć wszystkie konta i wyłączyć server na okres 5 dni konta,przez cały ten tydzień będe pracować nad nową wersją z pomocą skryptera oraz 2 mapperów. Na nową wersją Frahs.pl.


Dobrze to może o samym serverze:

Jest to w bardzo znacznym stopniu wyedytowana RL mapa.
Większoś questów jest dostępna, a nad resztą właśnie pracuję.
Masa nowych skryptów typu:
Bounty System
Guild War s.
s. Aukcji oraz masa innych ciekawostek.
s. Ulepszeń broni (atak max +18, def +10)

Ogromna ilość NPC stworzonych właśnie przez mój zespół o różnym przeznaczeniu (Multi lotek, bronie, sprzęt, ringi, runy itp itd)

Mapa:
Real mapka z poprawionymi bugami, a także dodanymi wyspami typu:
Gengia
Oken
Pyre
Oaza Spokoju
Quaras issles
XanXu itp.

Dobra - teraz konkrety.

START Piątek godz 15:00
IP oraz STRONA: Frahs.pl
expraz skill rate będzie napewno zmienny w zależności od poziomu, jeszcze sam nie wiem jaki dokładnie jednak 50lvl będzie można osiągnąć bardzo łatwo, a 100lvl już tylko łatwo.
Frag system taki sam jak na obecnej RL Tibii
Co do reszty dowiecie się w swoim czasie.

Mam nadzieje, że zachęciłem was do gry - jest to poważny projekt, który tworzy grupa już dorosłych ludzi. Jeżeli oczekujesz zaawansowanych questów, dynamiki gry, serveru w klimacie RPG/PVP oraz zaciętych przeciwników to owy server jest właśnie dla Ciebie. W najbliższym czasie będe szukał nowych CM oraz Tutków, gdyż sam wszystkiego nie ogarne...

Przypominam, iż start jest w PIĄTEK O GODZINIE 15:00

Pozdrawiam Piotrek,

P.s - kilka screenów na zachęte!





[size=large]START DZISIAJ 20 SIERPNIA OKOŁO GODZINY 12:00[/size]
 
Back
Top