• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Polskie ots upadają?

Status
Not open for further replies.
# Feren,

owszem, zgodzę się. Leaderzy mają takie mniemanie o sobie. Hm, tak to jest akurat racja polak polakowi potrafi coś rozpierdolić kilkoma dedykami, ale pamiętaj że polaczki także mają botnety. Botneta mieć to nie jest taki wielki problem. ;) Inwestycja 600$ - 800$ i cieszysz się botnetem.

# Edit.

osobiście mnie nie rajcuje rozwalanie komuś serwerów. Jeżeli komuś to daję satysfakcję czy ileś tam do lansu to czemu każdy 'rozwala' anonimowo? ;;;
 
osobiście mnie nie rajcuje rozwalanie komuś serwerów. Jeżeli komuś to daję satysfakcję czy ileś tam do lansu to czemu każdy 'rozwala' anonimowo? ;;;

Właśnie ataki zaczęły się na narvie, a każdy doskonale wie że inwob latał i się chwalił że wywalił tego i tego serwa.
 
Powiem wam tyle, jak tak dalej pojdzie, juz nie bedzie rl mapek...
Co najgorsze, polskich otsow..

Sam mialem ostatnio real mapke [zanora.pl moze ktos slyszal]. Super wbilo 700 osob ale co z tego, konkurencja mi rozwalila otsa w 50 min. Co z tego mieli? wrocilo im 50 osob na ots a reszta gdzie poszla? Nigdzie, czekaja na nastepna real mapke i jaki z tego zysk? Bo chyba nie 50 graczy na +...
 
Last edited:
Dlatego ja mam już wyjebke czas kontynuować swojego customa (już 7 edycja), za starych edycji grało 200-300 osób na customie, można powiedziec że sukces.
 
Powiem wam tyle, jak tak dalej pojdzie, juz nie bedzie rl mapek...
Co najgorsze, polskich otsow..

Sam mialem ostatnio real mapke [zanora.pl moze ktos slyszal]. Super wbilo 700 osob ale co z tego, konkurencja mi rozwalila otsa w 50 min. Co z tego mieli? wrocilo im 50 osob na ots a reszta gdzie poszla? Nigdzie, czekaja na nastepna real mapke i jaki z tego zysk? Bo chyba nie 50 graczy na +...

Zależy, jeśli Ci wyjebali na crashach, to musisz się potrudzić, a nie, że ściągniesz sobie przerobioną datę iriany i happy..
No chyba, że ddos to już inna sprawa.
 
Powiem wam tyle, jak tak dalej pojdzie, juz nie bedzie rl mapek...

To chyba dobrze? Przecież wszyscy tak płakali, że 80% OTSów na rynku to RL mapy. Może wkońcu wszyscy założyciele RL Mapek się nawzajem powykańczają i zacznie się hostowanie poważnych projektów a nie Download&Run :)
 
Zależy, jeśli Ci wyjebali na crashach, to musisz się potrudzić, a nie, że ściągniesz sobie przerobioną datę iriany i happy..
No chyba, że ddos to już inna sprawa.

Hmm mam ponad 14 fixow tyle ze gdy je wgralem znaleziono 30 innych bugow..


Up: Chyba bede sie bral za taki "powazny" projekt ;)
 
Last edited:
skończyła się łatwa kasa dzieciaczki :) oj kurwa jak mi przykro
 
Last edited:
Poza tym smiem twierdzic, ze otsy w ogole upadaja. Nie ma juz narzedzi na najnowsze klienty praktycznie, to, co trzymalo ots przy zyciu to tez innowacje. W tej chwili wszystko zatrzymalo sie na wersji 8,6, ktora byla chyba jakis dobry rok temu jak nie wiecej. W koncu to sie ludziom znudzi, na nowe klienty ciezko wielu ludziom zdobyc po pierwsze silnik, po drugie narzedzia no i po trzecie graczy. Nie wiem ile tak jeszcze to pociagnie, ale kazdy zdazyl juz zauwazyc, ze biznes staje sie coraz mniej oplacalny
 
@fracek:
Dalkon mowil, ze jak skonczy z klientem to moze napisze jakis dat editor pod najnowszego klienta. Poza tym Fallen pisze map editor, to moze za pare miesiecy znowu wszystko odzyje xd.
 
Nie temu się zatrzymują ots'y tylko dlatego, że chcą ludzie grać na ots'ie gdzie pocisną na elf bocie.. Lub zrobić pod najnowszy client, to wtedy pocisną te większe gildie na Neo, ale już samotni gracze raczej ci nie wbiją, zauważyłem ostatnio, że jeśli ktoś gra na ots'ie i na rl to z gildią, która też gra jednocześnie na rl i ots, a samotne osoby zazwyczaj tylko na ots
 
"samotne" hah ;d ja wole mieć 120 normalnych graczy niż 700 z guild :D
Kasa owszem nie jest łatwa , ale jeżeli ktoś ma ogar silnik + hosting to teraz ma szanse się wybić :> zobaczcie ile zostało rl map - polskich.
Malutko w porównaniu co było :D
Jakoś nie widzę problemu z postawieniem serwera pod np. 9.1 czy jakie tam są.
Jeżeli ktoś postara się itd to spokojnie ogarnie.
 
jeszcze z tym, że większość otsów jest banowana za free na listach jak osiągnie dobrą ilość graczy
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top