• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Polskie ots upadają?

Status
Not open for further replies.
Szkoda, bo Inwob imho. najbardziej ogarniety z tych wszystkich polaczkow XD.

Wat?

Gdyby nie:
- Cuddihosting,
- Znajomości dzięki którym zdobywa fixy.

To nic by nie miał tak naprawdę, jeszcze kilka mc. temu tak było, no ale jeśli od czasu v4 nie potrafił ogarnąć luk w www to chyba dużo się nie nauczył ;).
 
Wat?

Gdyby nie:
- Cuddihosting,
- Znajomości dzięki którym zdobywa fixy.

To nic by nie miał tak naprawdę, jeszcze kilka mc. temu tak było, no ale jeśli od czasu v4 nie potrafił ogarnąć luk w www to chyba dużo się nie nauczył ;).

Ale chodzi mi o to, ze on jest najbardziej ogarniety z tych smiesznych polaczkowych hosterow typu feba itd :p. Przynajmniej takie wrazenie odnosze.
 
Ale chodzi mi o to, ze on jest najbardziej ogarniety z tych smiesznych polaczkowych hosterow typu feba itd :p. Przynajmniej takie wrazenie odnosze.

A no to na pewno xD.
Przynajmniej sam próbuje działać , niekiedy.

I nie płacze tylko do przodu.
To trzeba mu przyznać.
 
To jest raczej prawda, przeczytałem 100~~ stron postów na hexanie i cały czas mowi ze to co bedzie na tym serwerze to rewolucja otsów, cos niespotykanego itp, no ale pozyjemy zobaczymy ; p miedzy innymi bedzie mozna sobie ustawiac dowolną kombinacje hotkeyow, bindow

Odnosnie rewolucji, dzisiejszy post z brutalwars.net

Utworzyliśmy specjalne oprogramowanie - game-guard, który wykrywa wszystkie rodzaje botów. Oczywiście nie będziemy Was zmuszać do zdobywania doświadczenia i walki bez bota ale damy Wam możliwość przetestowania Waszego prawdziwego PVP. Nie będzie się liczyło jak ustawisz bota czy combo-leadera. Wszystko zależeć będzie od Twoich, i Twoich kompanów umiejętności. Walki bez botów włączone będą wyłącznie na naszych arenach OB - miejscu, gdzie można przeprowadzić walki gildii, bez udziały osób trzecich. Same OB Areny zostaną nieco zmienione, ale o tym poinformujemy w "krótkich newsach". Zapraszamy wszystkich chętnych do sprawdzenia swojego prawdziwego PVP - zobaczycie jak wyglądała stara szkoła Tibii, gdzie boty nie istniały a walki nie były takie proste. Pytanie brzmi, czy będziecie w stanie sobie poradzic bez bota?
 
#up
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem - ale rzeczywiście jest to ogromna różnica grać na arenie z botem lub bez bota na tych nowszych klientach.
7.6 plx. Wtedy będzie tak jak jest napisane.
#jeśli źle zrozumiałem to wybaczcie, głowa mnie boli.

618px-JeanLucPicardFacepalm.jpg




##
Co do samej rewolucji, słyszałem o konkursie właśnie owego serwera w którym nagroda to 1k ojro, Hmm... ciekawe.
 
14:06 August [377]: Ja jestem za zeby zostalo tak jak jest tylko zeby bylo przyznawane punkty na gildie tak jak to na karzdych otsach jest standardem

:) - myślenie polaczków. - Wiadomość u mnie na serwerze
 
Znów wam żal dupę ściska ,że team z hexany sobie radzi ,a wy nie, to samo było z narvią i innymi projektami, które tworzone były przez lata dzięki ciężkiej pracy ich ownerów... Nie dziwie się ,że dają 1000 euro, ta kwota tylko obrazuje ich szacunek i w pełni profesjonalne podejście do graczy. W końcu to ma być porządny EVENT ,a nie kolejny ots z guild competition za 100zł...


Szkoda, że narvia bazuje na semiego OTSIE :) po za tym, wiele osób jest w nią zaangażowanych o których nawet nie wiecie =]]

Co do turnieju, może xinn to burak. Ale zna się na tym i dobrze to zorganizuje, tym bardziej że robiąc taki turniej może się spodziewać 2000 ludzi, którzy będą stali w kolejce do gry.
Czym więcej graczy, tym wyższy zarobek :) == czateria.
 
Szkoda, że narvia bazuje na semiego OTSIE :) po za tym, wiele osób jest w nią zaangażowanych o których nawet nie wiecie =]]

Co do turnieju, może xinn to burak. Ale zna się na tym i dobrze to zorganizuje, tym bardziej że robiąc taki turniej może się spodziewać 2000 ludzi, którzy będą stali w kolejce do gry.
Czym więcej graczy, tym wyższy zarobek :) == czateria.

Ty na temat narvi to nie powinieneś się wypowiadać kolego, narvia w porównaniu do twojego ots-a i wielu innych zawsze stoi najdłużej, Inwob może nie jest zajebistym pro ogarem jak niektórzy z was na pb lecz mogę wam zagwarantować że dużo potrafi. Gdyby nie on to do startu następnego ots-a xinna na otservie nie pojawił by się żaden inny polski ots który będzie stał dłużej niż tydzień oprócz narvi .
 
Gdyby nie on to do startu następnego ots-a xinna na otservie nie pojawił by się żaden inny polski ots który będzie stał dłużej niż tydzień oprócz narvi .


aha...poczułem się ominięty, pewnie kilka osób czytających twojego posta także.


i ja rozumiem, że to mogła być ironia, ale chyba jednak trochę przesadziłeś bo było dużo serwerów, które stały dłużej od narvii
 
A no to na pewno xD.
Przynajmniej sam próbuje działać , niekiedy.

I nie płacze tylko do przodu.
To trzeba mu przyznać.

Jeżeli mówiąc o działaniu samemu piszesz o wykładaniu $$ na ludzi i informacje.
Gdzieś tam było jak skeyba wcale nie płacze i nie mówi zostawcie mój serwer bo mam rodzine do utrzymania.
#
Inwob nie wiem z kim działa, ale w przeciwieństwie do wielu przetrzepał cały silnik, mam pewne wrażenie że z tobą Samme, ale to nie ważne.
#
Jabyście może tak pkt nie sypali to mielibyście kase żeby zorganizować to co Xinn. Z resztą jeżeli on nie kontaktuje się z innymi osobami w OT to nie obędzie się bez problemów, otserv nie jest taki idealny, działa na nim większość błędów z TFS, no ale nie wszystkie, dlatego też stał stabilniej, ale nie było tak że jego Serwer nie był atakowany, nie traktujcie go jak jakiegoś boga otsów, bo takim nie jest.
 
Ty na temat narvi to nie powinieneś się wypowiadać kolego, narvia w porównaniu do twojego ots-a i wielu innych zawsze stoi najdłużej, Inwob może nie jest zajebistym pro ogarem jak niektórzy z was na pb lecz mogę wam zagwarantować że dużo potrafi. Gdyby nie on to do startu następnego ots-a xinna na otservie nie pojawił by się żaden inny polski ots który będzie stał dłużej niż tydzień oprócz narvi .

Pojawiłby się :) mój, który od 3 edycji nie miał najmniejszego laga, już nie mówiąc o crashach. A padł przez te ataki. Proponuje Tobie się nie udzielać jak nie jesteś w temacie.

@up Próbowałem odpalić bez punktów na gildie - 250 osób na start i stwierdzili że nie ma sensu się w tylu bić i poszli.... co prawda tylko 2 dni reklamy.

Taaa, wiem. "Bo narvi się udało", tylko zobaczcie ile on darmowych serwerów ventrilo rozdał, kasy za turnieje, nie mówiąc o puktach które niektóre gildie jednak dostały =]]
 
Last edited:
Pojawiłby się :) mój, który od 3 edycji nie miał najmniejszego laga, już nie mówiąc o crashach. A padł przez te ataki. Proponuje Tobie się nie udzielać jak nie jesteś w temacie.

Trzeba było się zabezpieczyć przed nimi ;<<
 
Kolejna informacja

The brutal side of OTS - Start on 11.11.11 17:11!

Czy kiedykolwiek słyszałeś o TibiaCast? Jest to program pozwalający udostępniać obraz gry innym graczom w czasie rzeczywistym dzięki czemu mogą oni sprawdzić czym się obecnie zajmujesz. Zamierzamy zaimplementować ten system na BrutalWars. Będziesz mógł nadawać obraz z gry lub oglądać innych graczy jak zdobywają doświadczenie, walczą podczas wojen czy też rozwiązują questy. Zapewne słyszałeś już o naszym turnieju z cennymi nagrodami. Wierzymy, że przyciągnie on uwagę nie tylko graczy BrutalWars lecz także graczy innych tibijskich społeczności. Zapewnimy Ci całodobowy dostęp do obrazu wideo z serwera, który będzie się znajdował na naszej stronie. Myślisz, że znasz społeczność i uważasz siebie za PRO? Zaprosimy Cię do wypróbowania naszego systemu zakładów punktowych gdzie będziesz mógł postawić na swój ulubiony team i wygrać punkty SMS.
 
kolejny beznadziejny system , tibia z każdym dniem traci swój klimat , mogli zrobić normalną hexane i by i tak mieli pewnie 2k graczy.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top