• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomysł na biznes

Status
Not open for further replies.
Zainwestuj w zioło xD, na dilerce ładnie zarobisz =d
 
O właśnie!

Pizzeria z możliwością zapłaty poprzez PayPal - byłbyś pierwszy.
ew. mógłbyś rozszerzyć to na jakieś kebaby, frytki etc.
 
O właśnie!

Pizzeria z możliwością zapłaty poprzez PayPal - byłbyś pierwszy.
ew. mógłbyś rozszerzyć to na jakieś kebaby, frytki etc.

Ta i Ci którzy jedyni chcieli by płacić przez paypal byli by userzy otlandu :p
 
Zostan przy samej konkurencji dla Dotpaya(ostatnio mnie wkurzyli wiec masz klient+1).
Pomysl z mieszaniem tego z paypalem jest przedobrzony, przynajmniej narazie, jak urosniesz to moze wtedy.
Dzwon do plusa orange i sie pytaj jak to z tym bedzie i pytaj jakiegos prawnika jak musisz to zrobic.
Oczywiscie to nie moze byc krzak bo nikt tam nic nie zainwestuje c'nie?
 
Zostan przy samej konkurencji dla Dotpaya(ostatnio mnie wkurzyli wiec masz klient+1).
Pomysl z mieszaniem tego z paypalem jest przedobrzony, przynajmniej narazie, jak urosniesz to moze wtedy.
Dzwon do plusa orange i sie pytaj jak to z tym bedzie i pytaj jakiegos prawnika jak musisz to zrobic.
Oczywiscie to nie moze byc krzak bo nikt tam nic nie zainwestuje c'nie?
Już o tym pisałem, odpada bo potrzeba 1 milion zł depozytu bankowego - taki ot wymów Polskiego prawa.
 
myjnia bezdotykowa - na tym się trzepie hajs. Mam w mieście dwie, i 1. jest znajomego ojca, zainwestował troszku,ale trzepie na tym kasę jak na zbożu.
Ma ciągły ruch, ludziom te myjnie bardzo przypadły do gustu.

@edit

Osobiście, gdybym miał kasę inwestował bym w to.
 
Już to przerabiałem, za 3 lata będzie za dużo i po byznesie :p a kredyt nadal na karku :p
 
up

Pamiętaj że musi on wykupić teren pod taka stacje, cale wyposazenie, kanalizacja itp wiec niekoniecznie na czysto wyjdzie za 2lata.
 
up

Pamiętaj że musi on wykupić teren pod taka stacje, cale wyposazenie, kanalizacja itp wiec niekoniecznie na czysto wyjdzie za 2lata.

jeżeli nie ma takiego czegoś w mieście to na pewno mu się zwróci,a czy kanalizacja to jakiś problem? przecież to będzie przy głównej ulicy więc wystarczy rury podpiąć i gotowe koszt ok. 500-1000 zl zależy ile trzeba będzie kopać i zajmie to jakieś 5h mój stary robi takie rzeczy..
 
Są już 4 takie myjnie w 40sto tysięcznym mieście, zdecydowanie wystarczająco :p
 
Dopalacze otwórz, jak widziałem w święta kilka razy kolejki po 40 osób, zarobek jest duży w chuj na tym...
 
zrób coś jak 4templates tylko 3 razy więcej layow, możliwość kupna na wyłączność + jakieś tam bajery
 
Te 'dopalacze' to nie sa prawdziee 'stuffy' wiem, bo moj szef zna sie na tym i mi zrobil wyklad jak caly ten biznes dziala i czemu jest legalny.

Nie inwestuj w to, bo za nie dlugo pewnie to i tak zniosą.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top