• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomysł

Status
Not open for further replies.
Jak sie wojuja, to juz ich stac na blessy = nie wypada plecak, ok? lub aol = nie wypada plecak, ok?

No to nie wiem... Bedzie sie dostawalo punkty za kazdy damage zrobiony lub cos w tym stylu?
 
No to nie wiem... Bedzie sie dostawalo punkty za kazdy damage zrobiony lub cos w tym stylu?

za kazdego zabitego ( w jakims rozsadnym przedziale lvlowym ) niech spada jakis medal/order/ucho/serce ? Za x nagrod wymieniaja sobie u NPC na punkty.
 
Ej, ziomale !!

Ja chce wam pomoc, i byc czlonkiem projektu =d.
 
Dobra, przemysle to i poszukam kogos do pomocy.

Ahmm, no i uzyjemy Modern AAC :D
 
Ja to widzę mniej więcej tak:

Jest quest po którego rozpoczęciu możesz oddawać do NPC punkty. Punkt to jakaś moneta (niech będzie nawet ten scarab coin). Po zebraniu iluś tam scarab coinów z questów gracz sobie idzie do tego NPC i wymienia owe coiny na punkty (storage).

Trzeba jeszcze zatroszczyć się o graczy, którzy zrobili już wszystkie questy - Tutaj proponuje dorobić drop do boss-ów ala Orshabaal (za moich czasów - jak grałem - to był najlepszy boss ;-]).

Wtedy do questów gracze mieli by motywacje, żeby organizować wspólne wypady na bossy. To również jest (no prawie, że...) nie do opatentowania na bocie :).
 
Ja to widzę mniej więcej tak:

Jest quest po którego rozpoczęciu możesz oddawać do NPC punkty. Punkt to jakaś moneta (niech będzie nawet ten scarab coin). Po zebraniu iluś tam scarab coinów z questów gracz sobie idzie do tego NPC i wymienia owe coiny na punkty (storage).

Trzeba jeszcze zatroszczyć się o graczy, którzy zrobili już wszystkie questy - Tutaj proponuje dorobić drop do boss-ów ala Orshabaal (za moich czasów - jak grałem - to był najlepszy boss ;-]).

Wtedy do questów gracze mieli by motywacje, żeby organizować wspólne wypady na bossy. To również jest (no prawie, że...) nie do opatentowania na bocie :).
 
mozna tez wprowadzic jakis systen dubgeonoiw tak jak w wowie za emblemy...
 
Dobrze, dobrze, ale napoczatku miales zamiar zrobic RL Mapke na ktorej bedzie multum graczy, a teraz zaczynacie wymyslac jakies duperele, ktore nichuja nie trzymaja sie stylu RL mapy. Jak ktos chce pkt za questy to idzie na RPG. Wedlug mnie jesli chcesz iec dobra RL Mape z duza iloscia graczy to postaraj sie o zrobienie dobrego systemu PVP. jak wszystko uda Ci sie dopracowac, dasz w miare maly exp i jakims cudem uda Ci sie zachecic chociaz jedna ekipe, ktora uczestniczy w wojnach na OTS to Twoj server juz wypali. Bo nie wierze, ze przyciagniesz graczy ktorzy wchodza na OTSy tylko po to, zeby sie bic jakimis misjami na pkt.
 
Dobrze, dobrze, ale napoczatku miales zamiar zrobic RL Mapke na ktorej bedzie multum graczy, a teraz zaczynacie wymyslac jakies duperele, ktore nichuja nie trzymaja sie stylu RL mapy. Jak ktos chce pkt za questy to idzie na RPG. Wedlug mnie jesli chcesz iec dobra RL Mape z duza iloscia graczy to postaraj sie o zrobienie dobrego systemu PVP. jak wszystko uda Ci sie dopracowac, dasz w miare maly exp i jakims cudem uda Ci sie zachecic chociaz jedna ekipe, ktora uczestniczy w wojnach na OTS to Twoj server juz wypali. Bo nie wierze, ze przyciagniesz graczy ktorzy wchodza na OTSy tylko po to, zeby sie bic jakimis misjami na pkt.

Czytanie ze zrozumieniem lezy i kwiczy.
 
Przepraszam z gory ale musialem sie pochwalic best lvlem na melani v1 :D



Pomysł dobry. Ale powiem Ci jedno ogarnij Sasira to wbije tam z moim 20 moze 30 osobowym teamem :> Niema teraz otsa na ktorym (gralo by duzo ludzi, jest nowy, sasir go nie gnębi, ogarniety admin ktory wzoruje swoje pomysly na pomyslach graczy, admina ktory nie piszcza otsa i ma go w -> . . . . , normlanego otsa.)

Jesli naprawde bys takie cos zrobil to masz moje slowo ze wbil by tam nie jeden team.

Sprawa druga to odrazu reklama lecz nie taka jak kazdego OTS'a pisanie na noob forach latanie po otsach i spamowanie chociaż i to troche graczy wiecej daje. Lecz rozmowa, naklonienie leaderow teamow, samych teamow o tym czego by oczekiwali wzamian za gre tam.

//
http://demotywatory.pl/1397002/Prorocy
 
Paxton , zrob RPG otsa : początkowo mała mapa , stopniowo powiekszajacy sie swiat ,nowe questy misje wyzwania , klimat ... uwierz ze na rl bedziesz mial poczatkowo powiedzmy te 999 ludzi , ale coz wbije team rozbije reszte i zrobi sie 120 , potem 50, i bedziesz musial dac res. , nie widze sensu...
Jest naprawde wielu ludzi ktorzy z checia zagraja i pomoga Ci w robieniu RPG , bo Sam widzisz stosunek wiekszosci do Sasirowskich Rl map....
 
No tak, w sumie nie ma co z RLMapki robić RPG'a bo to mija się z celem.
Jeżeli chcesz robić punkty, jakieś "questy" to custom-rpg.

W praktyce to wygląda tak, że jeżeli nasz Kowalski wchodzi na serwer z rl-map to po to, żeby mieć taniej PACC, móc polansić się SS-ami z Edron, powbijać poziom szybciej - bo na RL padł.
Nikt kto wchodzi na RL-Mapkę (pozwolę sobie uogólnić) nie patrzy na to czy są questy, co one dają, co pisze na stronie głównej. Kowalski chce po prostu założyć konto, wbić 200lvl i expić na demonach. Poczuć się tak jak h-lvle na realu. Pobić się z SD z innymi, pozabijać na pvp, nabyć tzw. "skilla pvp".

Inaczej to wygląda na RPG, bo zanim gracz zacznie być tym "lepszym" (wbije któryś tam poziom) zapozna się z - przynajmniej - mapką, jeżeli taka jest na stronie serwera, z opisami questów, z nagrodami (bo przecież quest to prostszy sposób na zdobycie dobrych itemów lub innych profitów in-game), opisami NPC itd. Wtedy można zabawić się w różne nowości itd.

Nie ma jednak sensu stawiać na innowacje w RL-Mapkach. Po prostu robić to co jest na realu, tak żeby chodziło, nie padało i wyglądało :).

#down
To jesteś noobem, masz 13 lat, grasz na rl-mapkach ;X!!!!1111!1212121@@!!
 
ej a co jesli ja mam na nazwisko Kowalski ? XDD

@up , na szczescie nie mam na nazwisko Kowalski : P
 
Last edited:
Nie ma jednak sensu stawiać na innowacje w RL-Mapkach. Po prostu robić to co jest na realu, tak żeby chodziło, nie padało i wyglądało :).[/U]1111!1212121@@!!


Jesli niema sensu to pokaz mi przewage takich otsow. Kazdy wie i kazdy widzi co ludzie lubia :)

Moze masz jakiegos otsa moze nie nie interesuje mnie to zbytnio ale widze ze masz pojecia o stawianiu "dobrych" otsow tyle co ja o zabezpieczaniu dedyka przed atakiem ddos.

_/
 
Moze masz jakiegos otsa moze nie nie interesuje mnie to zbytnio ale widze ze masz pojecia o stawianiu "dobrych" otsow tyle co ja o zabezpieczaniu dedyka przed atakiem ddos.
Wybacz, ale ja na RL-Map OTS nie widzę (na tych najlepszych) żadnych tego typu innowacji. Jedynie kilka nowych wysp, SMS-Shop i czasami jakieś pro-elo-nano itemy, które dają chuj wie co.

Kazdy wie i kazdy widzi co ludzie lubia
[...]


Jesli niema sensu to pokaz mi przewage takich otsow.
1) Kowalski expi kilka razy szybciej, tymsamym szybciej staje się "koksem".
2) Dostęp do terenów PACC, za jakiegoś śmiesznego SMS.
3) Training Monki - Nie trzeba męczyć slime'ów/cycków.
4) Koks-Itemy w SMS-Shopie:
Kowalski może zostać koksem za jedyne 10zł.
Za 20zł będzie zajebistym-koksem.

Gdzie masz taniej?

#edit
5) Czasami dają jakieś nowe tereny...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top