• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomyślcie na kogo głosujecie zanim pójdziecie do urn.

jak nic nie zrobimy to bankowo wygra jakis pet jebany a najbardziej po dupie dostane ja i Ty
 
nie-glosuje-na-bronislawa_2015-02-24_17-42-58.jpg
 
To nie ma znaczenia czy prezydent sie zgodzi czy nie, bo nawet jesli by sie nie zgodzil to ustawa jest ponownie przeglosowywana i elo. Prezydent ma tyle dogadania co @Dobry Chlopak na serwie, czego wy sie jaracie? Wysylacie te glupoty z kwejkow i chuj wie czego jeszcze, zamiast poczytaj jakies fakty. Każdy obiecuje, nie wiadomo co, a to takie brednie, widze ze to kupujecie. A mikke, kukiz itd. NIC nie zrobia, PIS sobie przygotowuje prezydenta pod rzad, zeby im latwiej bylo "zmienic" to co jest, aczkolwiek watpie w to. I TAK POD SMOLENSKIEM BYL ZAMACH!
 
Jesteście debilami. Wierzycie, że jeśli wygra Korwin-Mikke to to będzie znaczyło wielką rewolucję i zmianę. Gówno prawda, Korwin nie nadaje się na prezydenta, bo prezydent jest to w głównej części funkcja reprezentatywna. Nawet jeśli myśli i ma zamiar wycofywać podatki dochodowe czy wprowadzać karę śmierci to gówno może, bo ustawa nie przejdzie przez sejm. Sam fakt inicjatywy ustawodawczej nie czyni go w żaden sposób kimś kształtującym prawo bezpośrednio. Prezydent powinien współpracować z dobrymi ludźmi, ładnie wyglądać, ładnie się wypowiadać i znać kilka języków. Ani Bronek, ani Korwin nie spełniają tych warunków w żadnym stopniu, więc dla mnie jedynymi sensownymi kandydatami jest Kukiz albo Duda


To nie ma znaczenia czy prezydent sie zgodzi czy nie, bo nawet jesli by sie nie zgodzil to ustawa jest ponownie przeglosowywana i elo. Prezydent ma tyle dogadania co @Dobry Chlopak na serwie, czego wy sie jaracie?

Nie wypowiadaj się jak nie wiesz. W procesie legislacyjnym, prezydent może użyć weta, podpisać albo odesłać do Trybunału Konstytucyjnego. A żeby po wecie prezydenckim w sejmie uzyskać 3/5, żeby ustawa wróciła to też nie jest takie proste. Jeśli prezydent jest z ramienia PO, to jak wycofa to sie mija z celem, bo koalicja mając większość i tak ją przegłosuje. Prawo weta ma sens kiedy w parlamencie większość ma inna partia, niż ta z której pochodzi prezydent.



PS. Prezydent to w głównym sensie formalność. Nie wybierajcie ani Komorowskiego, ani Korwina, a na prawdziwe wybory poczekajcie kilka miesięcy, bo to one mają największy wpływ na kształtowanie czegokolwiek.
 
Jesteście debilami. Wierzycie, że jeśli wygra Korwin-Mikke to to będzie znaczyło wielką rewolucję i zmianę. Gówno prawda, Korwin nie nadaje się na prezydenta, bo prezydent jest to w głównej części funkcja reprezentatywna. Nawet jeśli myśli i ma zamiar wycofywać podatki dochodowe czy wprowadzać karę śmierci to gówno może, bo ustawa nie przejdzie przez sejm. Sam fakt inicjatywy ustawodawczej nie czyni go w żaden sposób kimś kształtującym prawo bezpośrednio. Prezydent powinien współpracować z dobrymi ludźmi, ładnie wyglądać, ładnie się wypowiadać i znać kilka języków. Ani Bronek, ani Korwin nie spełniają tych warunków w żadnym stopniu, więc dla mnie jedynymi sensownymi kandydatami jest Kukiz albo Duda




Nie wypowiadaj się jak nie wiesz. W procesie legislacyjnym, prezydent może użyć weta, podpisać albo odesłać do Trybunału Konstytucyjnego. A żeby po wecie prezydenckim w sejmie uzyskać 3/5, żeby ustawa wróciła to też nie jest takie proste. Jeśli prezydent jest z ramienia PO, to jak wycofa to sie mija z celem, bo koalicja mając większość i tak ją przegłosuje. Prawo weta ma sens kiedy w parlamencie większość ma inna partia, niż ta z której pochodzi prezydent.



PS. Prezydent to w głównym sensie formalność. Nie wybierajcie ani Komorowskiego, ani Korwina, a na prawdziwe wybory poczekajcie kilka miesięcy, bo to one mają największy wpływ na kształtowanie czegokolwiek.
to wlasnie to cwelu powiedzialem, wiec mnie nie pouczaj tylko czytaj ze zrozumieniem jebana lewacka kurwo
 
to wlasnie to cwelu powiedzialem, wiec mnie nie pouczaj tylko czytaj ze zrozumieniem jebana lewacka kurwo
za to kukiz sie nadaje w chuj , kowalski z ulicy co sobie spiewa, ej to moze na mnie zaglosujecie?
 
to wlasnie to cwelu powiedzialem, wiec mnie nie pouczaj tylko czytaj ze zrozumieniem jebana lewacka kurwo

Jebana amebo intelektualna zamknij pizde, bo jestes typowym "znawcą", który zawsze wpierdoli sie niewiadome po co dodajac jeszcze coś o lewakach bo chce brzmieć bardziej prawicowo
 
Back
Top