• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Poszukiwany mapper do zadania specjalnego :)

Joined
Jun 16, 2008
Messages
626
Reaction score
3
Location
Gdańsk, Ustka
Niedawno pisałem, że zamierzam uruchomić niekomercyjnego RPG'a.

Tak się złożyło, że trafiłem na "hostera" (raczej kogoś kto udostępnił mi "skrawek" swojego dedyka) i tak krok po kroku staram się wymyślać co nowego można by zaprezentować na takim OTS.

Pomyślałem, że napiszę swojego account makera (nie, nie w PHP :]).

Tutaj pojawia się problem bo grafików (z prawdziwego zdarzenia) na naszym otland'dzie nie jest wielu (a przynajmniej takich, który potrafiliby zrobić coś co wpada w oko, jest schludne, przejrzyste, w tematyce Tibi), więc pomyślałem że nie głupim pomysłem byłoby zrobienie czegoś w deseń "interaktywnej" mapy strony :).

Wyglądałoby to tak, że na stronie mamy naniesioną mapkę, po najechaniu np. na odpowiedni budynek pojawia się chmurka z opisem itd.

Oczywiście nie ma to być odzwierciedlenie mapy która będzie znajdowała się na serwerze, a po prostu jakieś tam "miasto" z małym domkiem (np. po kliknieciu tu mamy profil gracza i 3 łóżka, jeżeli mamy postać to w łóżku "śpi" nasza postać - po najechaniu myszką jej statystyki, opcje usuwania itd.), jakimś temple (statystyki) - wiadomo o co chodzi.

Szukam kogoś kto owe "miasto" wykona (i każdą podstronę, czyli ileś tam obrazków).

Z nudów (nie jestem pro mapperem) wykombinowałem coś takiego (po wylogowaniu, chce pokazać o co mi chodzi):
http://www.iv.pl/images/mxqeohuwqftie9quvhlb.png

Jako, że OTS jest non-profit nie oferuję żadnej zapłaty, jednakże mogę zaoferować w zamian jakąś drobną pomoc przy OTS/AccMaker'rze (Gesior/Nicaw etc) :).


Kontakt (GG): 3551179
 
Last edited:
A jak juz Ci wszyscy wszystko nonprofit zrobia to Ty zrobisz profit? ;]
 
Ty byś tak zrobił, jeżeli hosterowi nie odbije to będę działać n.-p. - A, jak temu odbije, to znajdzie się inny ^^.

Rozumiem, że dla niektórych wydaje się to niedorzecznością, bo po co robić OTS'a, nie dla profitu.

Tłumaczę - Dla samej przyjemności tworzenia czegoś, wbrew tym właśnie przekonaniom, dla graczy, nie dla siebie (no poza lanserskim "GejeMastejrem", czy tam CM).
Dla pokazania, że nie wszystko co zrobione "nie po nóbkowemu", musi być płatne, komercyjne.
 
Last edited:
Back
Top