• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Poszukuje Alissow

marysia42

New Member
Joined
Mar 10, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Witam,
poszukuje ots'a alissow pod 8.54 z mapą red dragon( jest to alissow'a mapa tylko ma taka nazwe)
Z gory dziekuje za pomoc!
 
minimapyp.png


Skonwertuj z png do otbm, rep++
 
minimapyp.png


Skonwertuj z png do otbm, rep++
Ok, dzięki:)
Mam jeszcze jedno pytanie.
Jakim map editorem otworzyć tą mape?
Otwierałam każdym zawsze był błąd i jak oglądałam mapę było na niej kilka domków i potem koniec, a powinien być ciąg dalszy.
 
Ok, dzięki:)
Mam jeszcze jedno pytanie.
Jakim map editorem otworzyć tą mape?
Otwierałam każdym zawsze był błąd i jak oglądałam mapę było na niej kilka domków i potem koniec, a powinien być ciąg dalszy.

Outdated brain.xml


@up
z domu
 
Outdated brain.xml


@up
z domu
Nie oto mi chodzi:)
Tylko otwieram mape wyskakuje błąd.
Przechodzę tam gdzie powinno być temple i jest ale w grze i jest tam pusto wyżej znajduje się jedynie kilka domków.
Tak jakby cała mapa nie ładowała by się.
 
Nie oto mi chodzi:)
Tylko otwieram mape wyskakuje błąd.
Przechodzę tam gdzie powinno być temple i jest ale w grze i jest tam pusto wyżej znajduje się jedynie kilka domków.
Tak jakby cała mapa nie ładowała by się.

Jak nie chodzi o to to chodzi o?




Cycki Marysiu, cycki.
 
tits or gtfo
Na pomoc nie da sie tutaj oczekiwac..
Jak by kogoś interesowało wyskakuje mi taki błąd
bladc.png
i jak kliknęłam OK i przesunęłam do temple były tam tylko 2 domki nic poza tym i na wyższych i niższych poziomach nic już nie było.
 
Last edited:
Dziwny problem, skoro kawalek mapy sie nie otwiera to nie rozumiem czemu reszta nie chce sie ci "pokazac."

Sprobuj re-install Remere's map Editor i jeszcze raz otwurz mape. Jesli nadal ten sam problem to moze cos z mapa jest nie tak?
 
Dziwny problem, skoro kawalek mapy sie nie otwiera to nie rozumiem czemu reszta nie chce sie ci "pokazac."

Sprobuj re-install Remere's map Editor i jeszcze raz otwurz mape. Jesli nadal ten sam problem to moze cos z mapa jest nie tak?

Reinstallowałam mój kolega ma tą mapę i mu chodzi cała..
//down
Mapa mu chodzi wszystko się pojawia.
 
Last edited:
@marysia42
Bede miły i uświadomie Cię, że ci 100% k00l OTSowcy poprostu smieja sie z ciebie, że mapa chodzi(uosobienie=>personifikacja) Twój błąd chyba już jest znany, i Remere napisał poradnik na tym forum ocoho :)
 
Back
Top