• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tutorial Potrzebuję dobry silnik Gotowy

szukam kogoś kto umie ogarnąć wszystko krok po roku jak postawić Serwer w tibi.."Ots"... a najlepiej było by jak by ktos na gg wysłał link do Gotowego Silnika z Acc Makerket;/ odrazu mowię ze w sprawach zaplaty tez prosze porozmawiac o tym na gg ;/
 
heh skąd się tacy ludzie biorą...

Napisał bym wykład ale mi się już nie chce.

@up
Czyli szukasz frajera który połasi się na kilka zł i zrobi za Ciebie dokładnie wszystko. A nie potrzebujesz czasem osoby która by zarządzała tym serwerem?
 
mam na dedyka :) i dla osob ktore pomoga mi zrobic :) i postawic serwer w tibi "ots
 
A możesz powiedzieć oficjalnie ile kasy chcesz przeznaczyć na pomoc i dedyka?

Nie?

Tak myślałem.
 
Dokladnie kup sobie jakis silnik na allegro z aac makerem, a nie zakladasz juz 2 temat. Tutaj frajerow nie znajdziesz ktorym dasz pare zlotych za zrobienie silnika aac makera, zarzadzanie nim itd.
o jej ale wy macie problemy nie rozumiem was ;/ team temat :| mi to obojętne
pozatym jak nie widzisz roznicy pomiedzy "team", a "temat" to juz calkiem pozdro, za otsa nie masz nawet sie co brac.
 
Last edited:
ja pierdle. mam na Dedyka i bd mial na zaplate za pomoc... rozumiesz??? a sprawach o zaplacie na gg... podalem numer na 1 stronie :]
 
A jak myśli tak? Już z dodanymi zerami

10,00

A jak tak myśli to jest jak te 2 liczby z lewej i prawej strony przecinka. Ale kto wie kto wie może ma komunijne pieniądze jeszcze i chce zainwestować :D
 
Mówisz kilkanaście postów wyżej, że nic nie rozumiesz z poradników?
To naucz się czytać ze zrozumieniem. Koledzy up napisali podaj dokładną kwotę to albo cie wyśmieją albo sie zgodzą i ty w końcu przestaniesz pisać bezsensowne posty. Powiedz mi taką rzecz masz 16 lat a nie widzisz różnicy pomiędzy "team" a "temat" ?
 
Back
Top