• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tutorial Potrzebuję dobry silnik Gotowy

Zapłać 2000 zl to Ci dam gotowy skomplikowany silnik + podstawową mapkę evo lub spierdalaj kup na allegro i nie zawracaj dupy bo już kurwica mnie bierze jak czytam Twoje wypowiedzi. Napaliłeś się jak na dobrą dziwke i pierdolisz i pewnie nawet nie wiesz co.Znająż życie jakiś Twoj kolega odpalił otsa, a ty nie chcesz być gorszy. Na końcu jeszcze wyjdzie na to, że nie masz nawet na to żeby kupić dedyka. Tylko trujesz dupe.
 
Zapłać 2000 zl to Ci dam gotowy skomplikowany silnik + podstawową mapkę evo lub spierdalaj kup na allegro i nie zawracaj dupy bo już kurwica mnie bierze jak czytam Twoje wypowiedzi. Napaliłeś się jak na dobrą dziwke i pierdolisz i pewnie nawet nie wiesz co.Znająż życie jakiś Twoj kolega odpalił otsa, a ty nie chcesz być gorszy. Na końcu jeszcze wyjdzie na to, że nie masz nawet na to żeby kupić dedyka. Tylko trujesz dupe.

Jak silnik będzie skomplikowany to może mieć problemy z uruchomieniem go :peace:
 
A to nie wiem, możliwe nigdy nie próbowałem skomplikowanego odpalać. No to mogę bez kompikacji.
 
Back
Top