• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Praca

to chyba na odwrót było



XD




weź przestań, on jest jebanym debilem, ma poglądy typu "nie zapinajcie pasów, wolni bądżćie" tak, a potem kurwa leczyć ludzi tylko dlatego bo nie zapieli pasów i doznali znacznie większych obrażeń niż by doznali gdyby mieli je zapięte, oraz wiele innych jego głupich poglądów

Nie masz pojęcia o poglądach Korwina to przynajmniej nie pisz bredni. On głosi liberalne poglądu i tutaj wcale nie chodzi o jakieś legalizacje aborcji, trawki itp. Jemu chodzi o prawdziwą wolność. On nie chce zmniejszyć podatku dochodowego gdyż uważa go za karę za pracę dlatego chce go całkowicie znieść tak jak jeszcze parę innych podatków. Moim zdaniem to jest jedyny człowiek który przynajmniej nie kłamie w polityce tak jak inny. Od kilkunastu lat nie zmienił swoich poglądów.

Co do tych pasów. Każdy powinien mieć możliwość decydowania o sobie dopóki dopóty nie narusza praw drugiego człowieka. Uważam, że zapinanie pasów powinno i wyłącznie zależeć od tego czy ktoś ma na to ochotę czy nie. Gdyby Korwin rządził taka osoba z własnej kieszeni wtedy musiałaby wyłożyć na swoje leczenie lub wzięto by te pieniądze z jego ubezpieczenie o ile wcześniej taka osoba je zakupiła. Nie lubisz płacić za niezapinanie pasów przez kogoś? Trochę dziwna sprawa... Bo lubisz płacić za spowodowane wypadki i pokrywanie szkód wyrządzonych przez innych kierowców. Dlaczego na to się nie bulwersujesz?

Dlaczego JKM kojarzony jest z głupimi poglądami? Telewizja zawsze kreuje go na wariata. Pokazuje urywki z całego kontekstu. Korwin zazwyczaj mówi prawdę do której ludzie obecnie nie są przyzwyczajenie. Jak ktoś np z PO powie, że za ich rządów jest darmowa edukacja, służba zdrowia itp... Co mi po tym jak tak naprawdę przepłacam za to w podatkach kilkanaście procent (ehhh mój optymistyczny punkt widzenia kilkadziesiąt procent więcej). Na dodatek służba zdrowia jest przeważnie do dupy i trzeba iść prywatnie. Z mojego życia mogę podać przykład odkrycia ortopedy "boli pana łokieć bo z pewnością sobie go pan nadwyrężył". Geniusz tyle wiedziałem przed i po wizycie. Kolejne jego pytanie "Boli pana staw czy kość?". Skąd ja mam to K*** m** wiedzieć jak nigdy mnie to nie bolało. Nie można zrobić badań. A badań kolejna sprawa czekaj w kolejce. Potrzebowałem zrobić MRI. Zapisuję się w kolejce i słyszę w lutym termin - 20 lipca tylko ~0,5 roku czekania a pieniądze miesiąc w miesiąc ściągają z mojego dochodu. Nie liczą na NFZ poszedłem wydałem kilka stówek. Nikt mi za to nie zwróci ale zdrowie jest najważniejsze. Muszę wspomnieć, że jak wyjąłem kasę to następnego dnia kolejka zniknęła i można było wszystko zrobić. Dużo osób będzie mówić ale co z osobami ciężko chorymi gdzie leczenie jest bardzo drogie typu rak itp do prywatnego leczenie. Myślę, że są naukowcy co poszukują tych "najlepszych" okazów i na takich ludziach jeszcze robią biznes na dodatek istnieje takie coś jak fundacja i ubezpieczenia zdrowotne.

Dużo bym się mógł jeszcze rozpisać ale dlaczego mam dyskutować z niewolnikiem który co najgorsze uważa, że państwo powinno go jak psa prowadzić na smyczy. Obecnie żyjesz na koszt przyszłych pokoleń szkoda, że one teraz nie mają prawa głosu bo myślę, że może demokratycznie przegłosowali by tych głosujących oślepionych ludzi. Poruszając sprawę demokracji. Czy większość zawsze wybierze mądrze? No to by było moje podsumowanie - po i donald tusk. "Oj tam oj tam" z małych. Jak prezydent może się pomylić to i ja mogę :)

PS
Sorka za to, że mało napisałem na temat pracy a bardziej poglądów. Więc dodaje, że spróbujcie na budowie. Robota ciężka ale płaca niezła. Szkoda, że państwo i od tego musi zabrać "swoje".
 
Nie masz pojęcia o poglądach Korwina to przynajmniej nie pisz bredni. On głosi liberalne poglądu i tutaj wcale nie chodzi o jakieś legalizacje aborcji, trawki itp. Jemu chodzi o prawdziwą wolność. On nie chce zmniejszyć podatku dochodowego gdyż uważa go za karę za pracę dlatego chce go całkowicie znieść tak jak jeszcze parę innych podatków. Moim zdaniem to jest jedyny człowiek który przynajmniej nie kłamie w polityce tak jak inny. Od kilkunastu lat nie zmienił swoich poglądów.

Co do tych pasów. Każdy powinien mieć możliwość decydowania o sobie dopóki dopóty nie narusza praw drugiego człowieka. Uważam, że zapinanie pasów powinno i wyłącznie zależeć od tego czy ktoś ma na to ochotę czy nie. Gdyby Korwin rządził taka osoba z własnej kieszeni wtedy musiałaby wyłożyć na swoje leczenie lub wzięto by te pieniądze z jego ubezpieczenie o ile wcześniej taka osoba je zakupiła. Nie lubisz płacić za niezapinanie pasów przez kogoś? Trochę dziwna sprawa... Bo lubisz płacić za spowodowane wypadki i pokrywanie szkód wyrządzonych przez innych kierowców. Dlaczego na to się nie bulwersujesz?

Dlaczego JKM kojarzony jest z głupimi poglądami? Telewizja zawsze kreuje go na wariata. Pokazuje urywki z całego kontekstu. Korwin zazwyczaj mówi prawdę do której ludzie obecnie nie są przyzwyczajenie. Jak ktoś np z PO powie, że za ich rządów jest darmowa edukacja, służba zdrowia itp... Co mi po tym jak tak naprawdę przepłacam za to w podatkach kilkanaście procent (ehhh mój optymistyczny punkt widzenia kilkadziesiąt procent więcej). Na dodatek służba zdrowia jest przeważnie do dupy i trzeba iść prywatnie. Z mojego życia mogę podać przykład odkrycia ortopedy "boli pana łokieć bo z pewnością sobie go pan nadwyrężył". Geniusz tyle wiedziałem przed i po wizycie. Kolejne jego pytanie "Boli pana staw czy kość?". Skąd ja mam to K*** m** wiedzieć jak nigdy mnie to nie bolało. Nie można zrobić badań. A badań kolejna sprawa czekaj w kolejce. Potrzebowałem zrobić MRI. Zapisuję się w kolejce i słyszę w lutym termin - 20 lipca tylko ~0,5 roku czekania a pieniądze miesiąc w miesiąc ściągają z mojego dochodu. Nie liczą na NFZ poszedłem wydałem kilka stówek. Nikt mi za to nie zwróci ale zdrowie jest najważniejsze. Muszę wspomnieć, że jak wyjąłem kasę to następnego dnia kolejka zniknęła i można było wszystko zrobić. Dużo osób będzie mówić ale co z osobami ciężko chorymi gdzie leczenie jest bardzo drogie typu rak itp do prywatnego leczenie. Myślę, że są naukowcy co poszukują tych "najlepszych" okazów i na takich ludziach jeszcze robią biznes na dodatek istnieje takie coś jak fundacja i ubezpieczenia zdrowotne.

Dużo bym się mógł jeszcze rozpisać ale dlaczego mam dyskutować z niewolnikiem który co najgorsze uważa, że państwo powinno go jak psa prowadzić na smyczy. Obecnie żyjesz na koszt przyszłych pokoleń szkoda, że one teraz nie mają prawa głosu bo myślę, że może demokratycznie przegłosowali by tych głosujących oślepionych ludzi. Poruszając sprawę demokracji. Czy większość zawsze wybierze mądrze? No to by było moje podsumowanie - po i donald tusk. "Oj tam oj tam" z małych. Jak prezydent może się pomylić to i ja mogę :)

PS
Sorka za to, że mało napisałem na temat pracy a bardziej poglądów. Więc dodaje, że spróbujcie na budowie. Robota ciężka ale płaca niezła. Szkoda, że państwo i od tego musi zabrać "swoje".

Bardzo dobrze niech zapinaja ludzie pasy, tak przynajmniej pamietaja o tym a to nic nie kosztuje, tu nie chodzi o twoja widzimisie "bo mi tak nie wygodnie i jestem leniem" (jak tak chcesz to nie zapinaj i 100zl miej przygotowane) - ale tu chodzi o to ze bedzie mniej nieszczesc bo ludzie beda zapinali pasy i pamietali o tym i nie bedzie im wszystko jedno a jak wiadomo nikt nigdy nie wie co sie wydarzy. Np. ostatnio jechalem z kolega, i sie mocno zdziwilem wsiadl do fury i odrazu zapial pasy bo mowil ze nie chce placic mandatu (kazdy pasazer oddzielnie placi) no i odrazu zwieksza sie bezpieczenstwo.

A co do Ozjasza Goldeberga to taki gad, go nie obchodzi dobro ludzkie, dalby taki pies wszystkim bron i wyjebane w kazdego czlowieka i by powiedzial "masz bron to sie bron" a to chuja tak dziala. Wogole to mial jakies powiazania z masoneria, to taki maly szczekajacy pies. Gdyby do czegos doszedl bys tylko zalowal i wiekszosc miala by gorzej. Na szczescie to teraz mozna sie posmiac z niego tylko.
 
Last edited:
Bardzo dobrze niech zapinaja ludzie pasy, tak przynajmniej pamietaja o tym a to nic nie kosztuje, tu nie chodzi o twoja widzimisie "bo mi tak nie wygodnie i jestem leniem" (jak tak chcesz to nie zapinaj i 100zl miej przygotowane) - ale tu chodzi o to ze bedzie mniej nieszczesc bo ludzie beda zapinali pasy i pamietali o tym i nie bedzie im wszystko jedno a jak wiadomo nikt nigdy nie wie co sie wydarzy. Np. ostatnio jechalem z kolega, i sie mocno zdziwilem wsiadl do fury i odrazu zapial pasy bo mowil ze nie chce placic mandatu (kazdy pasazer oddzielnie placi) no i odrazu zwieksza sie bezpieczenstwo.
Zamknijmy wszystkich w więzieniu, zapewniam cię, że wtedy będzie jeszcze mniej nieszczęść, a bezpieczeństwo to już w ogóle stuprocentowe. Może odetniemy ci dostęp do internetu, bo może jeszcze przypadkiem zobaczysz coś brzydkiego i zdemoralizujesz się, tak dla bezpieczeństwa i żeby było "mniej nieszczęść"?

A co do Ozjasza Goldeberga to taki gad, go nie obchodzi dobro ludzkie, dalby taki pies wszystkim bron i wyjebane w kazdego czlowieka i by powiedzial "masz bron to sie bron" a to chuja tak dziala. Wogole to mial jakies powiazania z masoneria, to taki maly szczekajacy pies. Gdyby do czegos doszedl bys tylko zalowal i wiekszosc miala by gorzej. Na szczescie to teraz mozna sie posmiac z niego tylko.
Każdy w domu ma kilkadziesiąt narzędzi potencjalnego morderstwa, jednak jakoś się nożami nie dźgamy na co dzień. Może pomyślisz, że problem leży gdzie indziej, na przykład w zamiarach osoby posiadającej broń, bo jeżeli ktoś chce kogoś zabić, to nie ma znaczenia czy go rozjedzie, zadźga, zastrzeli, zrobi to i już.
 
Bardzo dobrze niech zapinaja ludzie pasy, tak przynajmniej pamietaja o tym a to nic nie kosztuje, tu nie chodzi o twoja widzimisie "bo mi tak nie wygodnie i jestem leniem" (jak tak chcesz to nie zapinaj i 100zl miej przygotowane) - ale tu chodzi o to ze bedzie mniej nieszczesc bo ludzie beda zapinali pasy i pamietali o tym i nie bedzie im wszystko jedno a jak wiadomo nikt nigdy nie wie co sie wydarzy. Np. ostatnio jechalem z kolega, i sie mocno zdziwilem wsiadl do fury i odrazu zapial pasy bo mowil ze nie chce placic mandatu (kazdy pasazer oddzielnie placi) no i odrazu zwieksza sie bezpieczenstwo.

A co do Ozjasza Goldeberga to taki gad, go nie obchodzi dobro ludzkie, dalby taki pies wszystkim bron i wyjebane w kazdego czlowieka i by powiedzial "masz bron to sie bron" a to chuja tak dziala. Wogole to mial jakies powiazania z masoneria, to taki maly szczekajacy pies. Gdyby do czegos doszedl bys tylko zalowal i wiekszosc miala by gorzej. Na szczescie to teraz mozna sie posmiac z niego tylko.

http://c3201142.cdn.imgwykop.pl/comment_85wGmsc5BubZIJQr7yR3YtrCbZ87bwto,w400.jpg

Każdy ma swój światopogląd. Ty wolisz być niewolnikiem ja chce być wolnym człowiekiem. Chciałem tylko podkreślić, że raczej ludzie uważają się za najinteligentniejszy gatunek zwierząt to dlaczego mamy zakładać, że jesteśmy debilami, narkomanami itp.

Mówisz, Ozjasz Goldeberg daj mi na to dowody a nie jakieś ipn.blogspot.pl czy coś takiego... Sorry ale taki IPN to i ja mogę zrobić i podać dokumenty.

Z chęcią chciałbym złożyć wniosek na posiadanie broni w wieku 21 lat. Ale na co mi ona gdyż jeśli zacznę się nią bronić zostanę oskarżony o zabójstwo a napastnik będzie poszkodowanym. W obecnym systemie coś się chyba popier***. Tak samo jak złodziej wiedzie na moją działkę. Co złodziej będzie myślał jak każdy będzie mógł posiadać broń i potencjalnie w domu są 4 osoby które mogą do niego strzelać? Tak przestępstwa spadną o jakieś 99%. Oczywiście, że będą się nadal zdarzać ale będzie to rzadkość. Ogólnie to co się dzieje jest wielką żenadą. Ja chcę tylko normalności gdzie państwo nie będzie się wtrącać na 70% do moich zarobków, będę płacił za usługę tylko raz a nie tak jak teraz 2 razy przykładem tego mogą być np autostrady, NFZ dużo by można było z pewnością wymieniać.

Na dodatek cały system szkolnictwa który spada na poziom poniżej krytyki może to i dla mnie dobrze bo zdam polski ale uważam, że jednak tego poziom jest denny. Co parę lat program jest cięty. Dlaczego? Bo nie ma funduszy? Bo trzeba pokazać, że coś się robi w MENie?

Kwestia narkotyków i zakazanych substacji różnego innego pochodzenia. Czy zakazany owoc najlepiej smakuje? Pamiętacie siebie w wieku 13 lat jak pierwszy raz napiliście się bronka z kumplami w krzakach? To chyba jedno z najlepszych wspomnień smakowych w waszym życiu. Czy ten browarek tak by smakował jakbyś mógł sobie na legalu po niego pójść i kupić? Nie... 90% osób wolałaby Pepsi albo Cole. Następna sprawa jest taka, że na delegalizacją narkotyków również są gangi. Cena każdego narkotyku jest dużo większa i dystrybucja jest bardziej opłacalna. Z resztą próbowaliście kiedyś trawki? I co jesteście teraz z pewnością wielkimi ćpunami? Jeszcze kilka wieków temu nie było zakazu narkotyków i jakoś ludzie żyli i nie było tak wielu uzależnionych jak dziś. Zaraz ktoś pości hejta, że nie było to tak dostępne jak dziś. Czytaliście lektury polecam "Nad Niemnem", poczytajcie o również o różnych malarzach :)

PAMIĘTAJ MŁODY LEWAKU, ŻE CZŁOWIEK JEST CZŁOWIEKIEM NIE BYŁEM, KTÓRE TRZEBA HODOWAĆ.

PS
Poruszę jeszcze kwestię zasiłków. Dlaczego ludziom daje się pieniądze za to, że są bezrobotni? Jakimś cudem mamy duże bezrobocie a nie słyszy się, że te osoby giną z głodu, więc jakoś sobie dają radę. Dlaczego daje się ulgę na dzieci, za internet? Nie lepiej tego po prostu nie kraść i później nie dawać? Te pieniądze przechodzą przez masę urzędników i traci się je przez to. Jak Polska była wielkości od morza do morza było podobnież około 10 urzędników a nie było komputerów. My teraz mamy 400 tysięcy i liczba ta ciągle rośnie.
 
Każdy w domu ma kilkadziesiąt narzędzi potencjalnego morderstwa, jednak jakoś się nożami nie dźgamy na co dzień. Może pomyślisz, że problem leży gdzie indziej, na przykład w zamiarach osoby posiadającej broń, bo jeżeli ktoś chce kogoś zabić, to nie ma znaczenia czy go rozjedzie, zadźga, zastrzeli, zrobi to i już.

Ostatnio w krakowie napadli jakas pare z maczetami (kobieta byla w ciazy), i np. u mnie w miescie tez jeden napadl z nozem pare dni temu 3 osoby tutaj daje link W nocy na starówce w Olsztynie zaatakował nożem 3 osoby - Olsztyn

21-letni mężczyzna zaatakował nożem trzy osoby. Policja już wie, kim był napastnik. Trwają poszukiwania.

Co by bylo gdyby byl dostep do broni?

Gdyby byl dostep do broni prawdopodobnie by sie zaczail, uzyl jej i uciekl, oni by nawet go nie zauwazyli i na nic by im ta bron sie przydala a temu by tylko ulatwilo przestepstwo, a teraz juz go maja bo z nozem zaatakowac trudniej i jest wogole inna taktyka.

Dostep do broni dla ludzi napewno nie ludzi z rejonu Europy, desperaci juz by urzadzili sobie ladne eldorado wtedy i na nic by sie zdala bron do obrony komus.
 
Last edited:
Gdyby broń była dostępna to kobieta mogłaby ją mieć przy sobie. Maczety zaliczają się do borni białej z tego co wiem, więc ładnie łamią prawo. Napastnicy wiedząc, że ta kobieta ma przy sobie klamkę nie podeszli by do niej w celu napaści. Wiedzieli by, że nie jak ona to ktoś inny ich postrzeli. Napad taki jedynie by się udał gdzieś w lesie na jagodach zaskakując człowieka i atakując go za placów.

@Akues
Masz typowe poglądy przeciętnego Polaka. Dlaczego bandyta może posiadać broń. On i tak złamie prawo napadając, okradając kogoś i jego to nie interesuje czy jeszcze będzie posiadał broń. Sama myśl człowieka który zobaczy klamkę to oddam wszyscy by uratować swoje życie. Ale gdyby napadający i każdy świadek zdarzenia miał broń. Myślę, że byłyby 2 trupy albo jeden. Fakt faktem, że Polacy zapomnieli już czasu kiedy broń była legalna i wprowadzenie jej byłoby szokiem ale to by było naprawdę rozsądne rozwiązanie.
Wiadomo, że są psychole jak breiwik (nie wiem jak pisze się jego nazwisko sprawdzać nie będę bo szkoda czasu na pajaca) ale gdyby kilka osób na tej wyspie miało broń uniknięto by aż tak wielkiej tragedii. Zginęłoby max 15 osób a nie coś koło 100.
Ja bym był za delegalizacją penisów gdybym był kobietą. Przecież to narzędzie potencjalnego gwałtu. Utnijmy wszystkie pindoe by uniknąć zbrodni.

Radziłbym na twoim miejscu poczytać troszkę o logice.
 
Last edited:
Co by bylo gdyby byl dostep do broni?

Gdyby byl dostep do broni prawdopodobnie by sie zaczail, uzyl jej i uciekl, oni by nawet go nie zauwazyli i na nic by im ta bron sie przydala a temu by tylko ulatwilo przestepstwo, a teraz juz go maja bo z nozem zaatakowac trudniej i jest wogole inna taktyka.
Pierdolisz jak potluczony. W stanach tam gdzie mozna miec bron jest mniej ofiar postrzalow niz tam gdzie nie mozna. Ludzie sa swiadomi tego, ze jak mozna miec bron to koles w domu moze ja trzymac wiec z automatu nie wpierdalaja mu sie do domu. Jak jest nie legalna to i tak zdobedzie jak bedzie chcial taki skurwysyn i pojdzie powystrzelac kogo chce a przy tym nikt nie bedzie sie mial czym bronic, bo bron zakazana. A tak 5 razy pomysli czy warto ryzykowac, bo sam moze dostac kulke.
 
Pierdolisz jak potluczony. W stanach tam gdzie mozna miec bron jest mniej ofiar postrzalow niz tam gdzie nie mozna. Ludzie sa swiadomi tego, ze jak mozna miec bron to koles w domu moze ja trzymac wiec z automatu nie wpierdalaja mu sie do domu. Jak jest nie legalna to i tak zdobedzie jak bedzie chcial taki skurwysyn i pojdzie powystrzelac kogo chce a przy tym nikt nie bedzie sie mial czym bronic, bo bron zakazana. A tak 5 razy pomysli czy warto ryzykowac, bo sam moze dostac kulke.


Masz 100% rację ale telewizja pokazuje, że w tych stanach gdzie jest legalna broń (podkreśla to) pokazuje jak sąsiad sąsiada postrzelił bo chciał pożyczyć 5kg cukru, albo ktoś niby wszedł w dobrych zamiarach na czyjeś podwórko i dostał ziomek kulkę. TV to wielkie gówno i radio to w 99% to gówno. Jedynie ten 1% może ma jakąś nikłą wartość.

Idą tokiem myślenia lewaków alkohol i nikotyna powinna być zdelegalizowana. Dlaczego nie jest? Logiczna logiczność mówi, że budżet państwa zmniejszyłby się o kilka miliardów złotych. Tak tyle pieniędzy nasze kochane państwo dostaje za nalepkę na butelce wódki. Wyprodukowanie litru spirytus kosztuje około 2 złoty maksymalnie powiedzmy, że 8 złoty (i tak bardzo zawyżam to) będzie na koszty dystrybucji, sprzedaży, marży, magazynowania. Reszta czyli około 30 złoty bierze państwo (źródło wiki "Alkohol etylowy (spirytus, wódka) – 4960,00 zł od 1 hektolitra alkoholu etylowego 100% vol. zawartego w gotowym wyrobie."). To samo z fajkami.
 
Każdy w domu ma kilkadziesiąt narzędzi potencjalnego morderstwa, jednak jakoś się nożami nie dźgamy na co dzień. Może pomyślisz, że problem leży gdzie indziej, na przykład w zamiarach osoby posiadającej broń, bo jeżeli ktoś chce kogoś zabić, to nie ma znaczenia czy go rozjedzie, zadźga, zastrzeli, zrobi to i już.

ciekawe, że liczba morderstw w krajach gdzie broń palna jest łatwiej dostępna jest znacznie większa niż w krajach, gdzie trudniej tą broń dostać, bo zobacz, z pistoletu łatwiej kogoś zabić niż nożem, a do tego możesz zabić wiele osób i nawet nie uciekną, a takim nożem nie jest tak łatwo, zresztą nawet samobójstwo łatwiej jest popełnić nożem niż np. skacząc z wysokości/podcinając żyły, bo poprostu wciskasz spust i gleba, a tak to musisz skoczyć i boisz się, że przeżyjesz itp. po za tym mniej bólu niby bo szybsza śmierć

Nie masz pojęcia o poglądach Korwina to przynajmniej nie pisz bredni. On głosi liberalne poglądu i tutaj wcale nie chodzi o jakieś legalizacje aborcji, trawki itp. Jemu chodzi o prawdziwą wolność. On nie chce zmniejszyć podatku dochodowego gdyż uważa go za karę za pracę dlatego chce go całkowicie znieść tak jak jeszcze parę innych podatków. Moim zdaniem to jest jedyny człowiek który przynajmniej nie kłamie w polityce tak jak inny. Od kilkunastu lat nie zmienił swoich poglądów.

Co do tych pasów. Każdy powinien mieć możliwość decydowania o sobie dopóki dopóty nie narusza praw drugiego człowieka. Uważam, że zapinanie pasów powinno i wyłącznie zależeć od tego czy ktoś ma na to ochotę czy nie. Gdyby Korwin rządził taka osoba z własnej kieszeni wtedy musiałaby wyłożyć na swoje leczenie lub wzięto by te pieniądze z jego ubezpieczenie o ile wcześniej taka osoba je zakupiła. Nie lubisz płacić za niezapinanie pasów przez kogoś? Trochę dziwna sprawa... Bo lubisz płacić za spowodowane wypadki i pokrywanie szkód wyrządzonych przez innych kierowców. Dlaczego na to się nie bulwersujesz?

Dlaczego JKM kojarzony jest z głupimi poglądami? Telewizja zawsze kreuje go na wariata. Pokazuje urywki z całego kontekstu. Korwin zazwyczaj mówi prawdę do której ludzie obecnie nie są przyzwyczajenie. Jak ktoś np z PO powie, że za ich rządów jest darmowa edukacja, służba zdrowia itp... Co mi po tym jak tak naprawdę przepłacam za to w podatkach kilkanaście procent (ehhh mój optymistyczny punkt widzenia kilkadziesiąt procent więcej). Na dodatek służba zdrowia jest przeważnie do dupy i trzeba iść prywatnie. Z mojego życia mogę podać przykład odkrycia ortopedy "boli pana łokieć bo z pewnością sobie go pan nadwyrężył". Geniusz tyle wiedziałem przed i po wizycie. Kolejne jego pytanie "Boli pana staw czy kość?". Skąd ja mam to K*** m** wiedzieć jak nigdy mnie to nie bolało. Nie można zrobić badań. A badań kolejna sprawa czekaj w kolejce. Potrzebowałem zrobić MRI. Zapisuję się w kolejce i słyszę w lutym termin - 20 lipca tylko ~0,5 roku czekania a pieniądze miesiąc w miesiąc ściągają z mojego dochodu. Nie liczą na NFZ poszedłem wydałem kilka stówek. Nikt mi za to nie zwróci ale zdrowie jest najważniejsze. Muszę wspomnieć, że jak wyjąłem kasę to następnego dnia kolejka zniknęła i można było wszystko zrobić. Dużo osób będzie mówić ale co z osobami ciężko chorymi gdzie leczenie jest bardzo drogie typu rak itp do prywatnego leczenie. Myślę, że są naukowcy co poszukują tych "najlepszych" okazów i na takich ludziach jeszcze robią biznes na dodatek istnieje takie coś jak fundacja i ubezpieczenia zdrowotne.

Dużo bym się mógł jeszcze rozpisać ale dlaczego mam dyskutować z niewolnikiem który co najgorsze uważa, że państwo powinno go jak psa prowadzić na smyczy. Obecnie żyjesz na koszt przyszłych pokoleń szkoda, że one teraz nie mają prawa głosu bo myślę, że może demokratycznie przegłosowali by tych głosujących oślepionych ludzi. Poruszając sprawę demokracji. Czy większość zawsze wybierze mądrze? No to by było moje podsumowanie - po i donald tusk. "Oj tam oj tam" z małych. Jak prezydent może się pomylić to i ja mogę :)

PS
Sorka za to, że mało napisałem na temat pracy a bardziej poglądów. Więc dodaje, że spróbujcie na budowie. Robota ciężka ale płaca niezła. Szkoda, że państwo i od tego musi zabrać "swoje".

państwo dba o ciebie jeszcze zanim się narodzisz, po za tym o to chodzi w Państwie, to jest wspólnota i jest to dobra idea, ale w każdym systemie znajdą się skurwysyny

co do służby zdrowia to wiem, bo jak zerwałem wiązadła to ponad 3h czekałem na sorze na przyjęcie, do tego jeszcze jakiś menel leżał i niby popchnął inna lekarkę, i wiesz co? przy mnie (bo mnie gipsował wtedy jebany kretyn), zaczęli gadać, że jak popchnął to nawet jeśli nic się nie stało to założy jej gips i będzie płatny urlop zdrowotny bo doznała niby obrażeń od pacjenta menela, myślałem, że to dla beki tylko tak gadają, po czym typek zagipsował jej zdrową rękę X_X, dalej leczyłem się prywatnie, bo w publicznej służbie zdrowia by mnie może PRÓBOWALI leczyć za parenaście miesięcy, do tego jeśli lekarz wkłada nogę w gips bez zrobionego USG, a tylko na podstawie 'obserwacji' to jest jebanytm kretynem, u którego napewno nie chce się leczyć

Pierdolisz jak potluczony. W stanach tam gdzie mozna miec bron jest mniej ofiar postrzalow niz tam gdzie nie mozna. Ludzie sa swiadomi tego, ze jak mozna miec bron to koles w domu moze ja trzymac wiec z automatu nie wpierdalaja mu sie do domu. Jak jest nie legalna to i tak zdobedzie jak bedzie chcial taki skurwysyn i pojdzie powystrzelac kogo chce a przy tym nikt nie bedzie sie mial czym bronic, bo bron zakazana. A tak 5 razy pomysli czy warto ryzykowac, bo sam moze dostac kulke.

ahhaahhah teraz to kurwa dojebałeś kretynie, poczytaj wpierw statystyklirocznych morderstw w danych państwach (są one publikowane co roku w grudniu,styczniu, oraz w czerwcu i lipcu w necie zapewnie znajdziesz je bez problemu.

- - - Updated - - -

hm, ok TO TERAZ TAKIE OSTATNIE, CZY CHCIAŁBYŚ BY TWOJE DZIECI ĆPAŁY, BYŁY DZIWKAMI ITP? BO WŁAŚNIE LEGALIZACJA NARKOTYKÓW I WIELU INNYCH RZECZY PROWADZI DO TEGO, ŻE DANA RZECZ JEST POWSZECHNIE UZNAWANA ZA MORALNIE DOBRĄ

sorry ale np. jakbym widział, że moim bliskim ktoś proponuje here czy inne gówno, to właśnie w tym momencie bym się zgodził na legalizacje broni, chociaż zwykłym młotkiem można kogoś dojebać i więcej funu jest zapewne niż naciskając spust
 
Pierdolisz jak potluczony. W stanach tam gdzie mozna miec bron jest mniej ofiar postrzalow niz tam gdzie nie mozna. Ludzie sa swiadomi tego, ze jak mozna miec bron to koles w domu moze ja trzymac wiec z automatu nie wpierdalaja mu sie do domu. Jak jest nie legalna to i tak zdobedzie jak bedzie chcial taki skurwysyn i pojdzie powystrzelac kogo chce a przy tym nikt nie bedzie sie mial czym bronic, bo bron zakazana. A tak 5 razy pomysli czy warto ryzykowac, bo sam moze dostac kulke.

W stanach mozna miec bron i oto skutki prosze dzis sobie wschodze i czytam 5-latka śmiertelnie postrzeliła się z broni rodziców - Nasygnale.pl
 
hm, ok TO TERAZ TAKIE OSTATNIE, CZY CHCIAŁBYŚ BY TWOJE DZIECI ĆPAŁY, BYŁY DZIWKAMI ITP? BO WŁAŚNIE LEGALIZACJA NARKOTYKÓW I WIELU INNYCH RZECZY PROWADZI DO TEGO, ŻE DANA RZECZ JEST POWSZECHNIE UZNAWANA ZA MORALNIE DOBRĄ
zastanawiam się czy jesteś w pełni psychiki sprawny, że do normalnej dyskusji potrzebujesz capsa używać, no ale załóżmy że tak.

Więc powiedz mi, dlaczego wychodzisz z założenia, że moje dzieci miały by być tak niewychowane, że miały by ćpać? Dlaczego wchodzisz z butami w problemy rodzinne, jakim jest walka z narkomanią? Wolisz zamknąć kogoś do pierdla w imię nie wiadomo czego, niż pozwolić rodzinie działać?
Chyba że jesteś jednym z tych głupców, co uważają że delegalizacja powoduje zlikwidowanie określonego towaru?

W stanach mozna miec bron i oto skutki prosze dzis sobie wschodze i czytam

ja pierdole :/ powiedz jeszcze, że ci wy wynaleźli samochód są winni tych wszystkich wypadków, które mają miejsce na świecie co chwilę -.-
 
zastanawiam się czy jesteś w pełni psychiki sprawny, że do normalnej dyskusji potrzebujesz capsa używać, no ale załóżmy że tak.

Więc powiedz mi, dlaczego wychodzisz z założenia, że moje dzieci miały by być tak niewychowane, że miały by ćpać? Dlaczego wchodzisz z butami w problemy rodzinne, jakim jest walka z narkomanią? Wolisz zamknąć kogoś do pierdla w imię nie wiadomo czego, niż pozwolić rodzinie działać?
Chyba że jesteś jednym z tych głupców, co uważają że delegalizacja powoduje zlikwidowanie określonego towaru?


ja pierdole :/ powiedz jeszcze, że ci wy wynaleźli samochód są winni tych wszystkich wypadków, które mają miejsce na świecie co chwilę -.-

Delegalizaja wyznacza status środka jako ten niemoralny, i nie ma go powszechnie dostępnego. Ja naprzyklad kiedys jak bylem maly chcialem sie tak z ciekawosci dowiedziec czy mozna cos takiego dostac i nic mi sie nie udalo dostac bo nie bylo od kogo. A alkohol i papierosy (ciezkie narkotyki) zawsze byly i sa na wyciagniecie reki ze sklepu.

Legalizacja oglosila by cos podobnego do alkoholu, kazdy by mowil ze skoro jest legalne, to spoko i kazdy to uzywa i jest fajnie.

Ostatnio myslalem nad przyczyna wszystkich tych uzaleznionych od narkotykow i teraz wiem w czym lezy ta przyczyna, w tym ze ten srodek jest dostepny. Dzieki temu ludzie chca zarobic, a nieswiadomy niczego normalny czlowiek widzac ze cos istnieje oczywiscie skorzysta tak jak zawsze znajdzie sie opcja znajdzie sie ktos kto skorzysta, takze jakby tego wogole nie bylo nikt by nie ucierpial i dlatego trzeba to tepic.

A tym bardziej nie dopuscic do legalizacji bo bedzie coraz wiecej osob co "sproboje tak dla zajawki" bo bedzie akurat "okazja" (czyli bedzie dostep i nie mozna dopuscic do coraz wiekszego dostepu) tak samo jak papierosy po legalizacji, z tym ze narkotyki byly by tak samo uzywane tylko ze w innych sytuacjach

[video=youtube;Z9tWnVs84uk]http://www.youtube.com/watch?v=Z9tWnVs84uk[/video]

Prosze tutaj video dzieki ktorym mialem swoje przemyslenia.

gram amfetaminy wzięła tak dla zajawki,
lecz nie skumała, że coraz częsciej bierze dawki.


A co do samochodow to tez o nich myslalem, i powiem ci ze wynalazy sa w jakims procencie winni bo nie powinno czegos takiego byc (naprawde duzo ludzi juz ucierpialo na tych samochodach i to takiego bolu nie chcial bys doznac) - i to nie rownowazy sie z ta lepsza strona tego czyli "szybszej komunikacji". Kiedys ludzie zyli bez samochodow i tez bylo ok, jakos zyli i dawali rade. Czlowiek okazal sie tu lekko glupota bo nie obchodzi go dobro drugiego zazwyczaj i kieruje sie swoim zyskiem, powinno to byc jakos inaczej wedlug mnie zeby nigdy nie dopuscic do zadnego wypadku ale nie wiem jak.
 
Last edited:
Tu akurat jest wina rodziców bo kolegi ojciec ma broń były policjant i ma w normalnym sejfie to zamknięte zwykłym na szyfr i nawet nie ma już małych dzieci a nadal tak trzyma po za tym jak się już ma broń to tylko w sejfie albo tak ukryta że nikt jej nie znajdzie.

Co do pracy to nie ma pracy.
 
Delegalizaja wyznacza status środka jako ten niemoralny, i nie ma go powszechnie dostępnego. Ja naprzyklad kiedys jak bylem maly chcialem sie tak z ciekawosci dowiedziec czy mozna cos takiego dostac i nic mi sie nie udalo dostac bo nie bylo od kogo. A alkohol i papierosy (ciezkie narkotyki) zawsze byly i sa na wyciagniecie reki ze sklepu.
No to masz słabe zdolności, poza tym, gdy narkotyki byłyby sprzedawane w specjalnych sklepach to zapewne byłyby od 18 lat i zdecydowanie można byłoby liczyć na moralność sprzedawcy, a nie jak dziś, gdzie diler chce jak najszybciej pozbyć się towaru, nie ważne komu.

Legalizacja oglosila by cos podobnego do alkoholu, kazdy by mowil ze skoro jest legalne, to spoko i kazdy to uzywa i jest fajnie.
Po pierwsze nie każdy, bo na pewno nie ja. Nie traktuj ludzi jak idiotów, nie wychodź z założenia że powinno się nas traktować jak bydlęta, chcące narobić sobie szkody. Jeżeli ktoś by mnie zapytał o powód, przez który nasza cywilizacja miała by wymrzeć, to wskazał bym zaburzenie selekcji naturalnej właśnie takim traktowaniem człowieka jak bydle.

Ostatnio myslalem nad przyczyna wszystkich tych uzaleznionych od narkotykow i teraz wiem w czym lezy ta przyczyna, w tym ze ten srodek jest dostepny. Dzieki temu ludzie chca zarobic, a nieswiadomy niczego normalny czlowiek widzac ze cos istnieje oczywiscie skorzysta tak jak zawsze znajdzie sie opcja znajdzie sie ktos kto skorzysta, takze jakby tego wogole nie bylo nikt by nie ucierpial i dlatego trzeba to tepic.
To teraz zadaj sobie pytanie, na czym ludzie bardziej chcą zarobić: sprzedając legalny towar za 2-3zł, czy nielegalny za 30zł. Póki towar jest nielegalny, jego cena będzie kilkunastokrotnie wyższa, a chętnych do sprzedaży nigdy nie zabraknie

A tym bardziej nie dopuscic do legalizacji bo bedzie coraz wiecej osob co "sproboje tak dla zajawki" bo bedzie akurat "okazja" (czyli bedzie dostep) tak samo jak papierosy po legalizacji, z tym ze narkotyki byly by tak samo uzywane tylko ze w innych sytuacjach
j/w
 
prawda jest taka, że jakby narkotyki były legalne to ludzie by ćpali, tak jak teraz piją i palą, by sobie wciągali kreski tak sobie "ej ziomek idziemy dziś na krechę? - no spoko", a wasze pierdolenie jest śmieszne, papierosy i alkohol są legalne tylko dlatego bo użytkownikami jest większość ludzi i znane osobistości, władze itp., jakby alkohol i tytoń pojawiły się na masową skalę jakieś 50 lat temu czy 80 to też byłyby nielegalne, ale alkohol był w każdej cywilizacji od tysięcy lat, nie tylko w Europie
 
prawda jest taka, że jakby narkotyki były legalne to ludzie by ćpali, tak jak teraz piją i palą, by sobie wciągali kreski tak sobie "ej ziomek idziemy dziś na krechę? - no spoko", a wasze pierdolenie jest śmieszne, papierosy i alkohol są legalne tylko dlatego bo użytkownikami jest większość ludzi i znane osobistości, władze itp., jakby alkohol i tytoń pojawiły się na masową skalę jakieś 50 lat temu czy 80 to też byłyby nielegalne, ale alkohol był w każdej cywilizacji od tysięcy lat, nie tylko w Europie

Narkotyki też są od kilku set lat. Masz tego różne przykłady. Używane były też jako leki znieczulające wieć idź Pan w * i nie *.
 
Sprzedam na policji i zarobie pieniadze na narkotyki, bede sobie cpał i bedzie zajebiscie.
 
Back
Top