• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Prawa autorskie AccMakera stworzonego przez Gesiora

Nie miałby. Dlatego właśnie długi czas był tylko Gesior. Jakby ktokolwiek z gesiorem wydał kolejną oficjalną wersję i byłby updatowany regularnie to wciąż byłby niepokonany. A ModernAcc żyje tym, że ****** użytkownicy na każdy błąd związany z Gesiorem odpowiadają 'zainstaluj modernacc' a ci, którzy mają ten problem też są ****** i zamiast go naprawić, instalują ten modernacc.

Pod ****** zgadniesz co wstawić.

True, ale bierz to pod uwage że nie każdy się na tym zna. A zapłacisz komuś to może Ci wjebać kolejną luke c'nie?

W open tibii jest mało zaufanych osób.
 
True, ale bierz to pod uwage że nie każdy się na tym zna. A zapłacisz komuś to może Ci wjebać kolejną luke c'nie?

W open tibii jest mało zaufanych osób.

Dla ścisłości - jak ktoś się na tym nie zna, znaczy że OT nie jest dla niego. To tak jakbyś otworzył zakład kontroli pojazdów, nie mając o tym bladego pojęcia.
 
A jakbyś pełnił kontrolę, nie wiedząc o co chodzi? :D

I doświadczony pracownik to pojęcie względne, jak sprawdzisz, czy jest doświadczony? Jak sprawdzisz co potrafi?
Jeśli klient, upiera się, że pracownik źle wykonał swoją pracę i idzie do Ciebie na skargę to będziesz stał z bananem na twarzy? :p
 
Dla ścisłości - jak ktoś się na tym nie zna, znaczy że OT nie jest dla niego. To tak jakbyś otworzył zakład kontroli pojazdów, nie mając o tym bladego pojęcia.

Co ma znajomość PHP do znajomości ots? ziam?

Jeden potrafi zrobić dobrego otsa, napisać coś w lua, drugi zrobić mapke a 3 zna sie na webmasterce i zrobi acca lub zakoduje laya =)

Nie mówie, że nie ma wszechstronnych co zrobią wszystko :)
 
No dobra a co jeśli chcę zostać przy Gesiorze ale nie potrafię naprawić błędów (nawet nie wiem gdzie są i jakie są) ... ?
 
Co ma znajomość PHP do znajomości ots? ziam?

Jeden potrafi zrobić dobrego otsa, napisać coś w lua, drugi zrobić mapke a 3 zna sie na webmasterce i zrobi acca lub zakoduje laya =)

Nie mówie, że nie ma wszechstronnych co zrobią wszystko :)

A na przykład to, że strona jest częścią serwera OT.

Ty mówisz teraz o "drużynie" gdzie każdy inny by się czymś zajął, ale takie coś w OT nie wypali bo predzej czy później taka drużyna sie rozpadnie, a mapa wyląduje w sieci. No chyba, ze znacie się z rl. i/lub macie do siebie 100% zaufania.

No dobra a co jeśli chcę zostać przy Gesiorze ale nie potrafię naprawić błędów (nawet nie wiem gdzie są i jakie są) ... ?

No na to pytanie już chyba sam sobie możesz odpowiedzieć :thumbup:.
 
Jeden potrafi zrobić dobrego otsa, napisać coś w lua, drugi zrobić mapke a 3 zna sie na webmasterce i zrobi acca lub zakoduje laya =)

Jeden nie potrafi nic i żebrze na forum.
 
A na przykład to, że strona jest częścią serwera OT.

Ty mówisz teraz o "drużynie" gdzie każdy inny by się czymś zajął, ale takie coś w OT nie wypali bo predzej czy później taka drużyna sie rozpadnie, a mapa wyląduje w sieci. No chyba, ze znacie się z rl. i/lub macie do siebie 100% zaufania.



No na to pytanie już chyba sam sobie możesz odpowiedzieć :thumbup:.


Pracuje z 1 osoba juz szmal czasu, i ufamy sobie.

Tak na marginesie są osoby którym można zaufać, ale maja mało czasu.

Jedną z nich jest SUNSHINE.
 
A ja zgadzam się w 100 % z kurczokiem, teraz narzekacie ale jak by nie było tego acca to ciekawe co by połowa ludzi co teraz kokosy trzepie zrobiła. Może i było pare projektów, ale gesior swój ukończył i to się liczy, nie powiem bo modern acc wyszedł zajebiście. Paxton się postarał, do końca myślałem że nie skończy projektu, ale jednak. Za to go podziwiam.

Temat znowu jest nie temat, kolega spytał o stopke a my gadamy o czymś innym.

Poprawka: ...i nie jest inteligentny.

Nie do końca się wyraziłeś, tzn bugi może i ktoś pozna w końcu, ale jeśli nie zna php to ich nie naprawili. Proste
POzdRO
 
Last edited:
Nie do końca się wyraziłeś, tzn bugi może i ktoś pozna w końcu, ale jeśli nie zna php to ich nie naprawili. Proste
Chodzi mi o to, że nikt nowy w OT nie wie zaraz wszystkiego, nie wie nic. Inteligentni sobie radzą, bo są inteligentni. Reszta pisze tutaj (mam nadzieję, że wiecie o jakie pisanie mi chodzi, to nie obejmuje wszystkich. A jeśli nie wiecie, to znaczy że wy też <ciach>).
 
Chodzi mi o to, że nikt nowy w OT nie wie zaraz wszystkiego, nie wie nic. Inteligentni sobie radzą, bo są inteligentni. Reszta pisze tutaj (mam nadzieję, że wiecie o jakie pisanie mi chodzi, to nie obejmuje wszystkich. A jeśli nie wiecie, to znaczy że wy też <ciach>).

heh,ok.
 
Gesiorowi brakowalo umiejetnosci po prostu, AAC sam w sobie jest dobry (nie nie kod, logika, prosta) mozna to widziec chociaz po tym ze uzyl funkcji ob_* ale juz nie wiedzial o ob_get_contents() i dla tego uzyl $main_content, jedna banalna funkcja dzielila go zeby uzywac normalnego echo.

Modern AAC to wg. mnie szajs i jedna wielka chu*nia dla wiekszosci to nadal dobry AAC, jest bezpieczy i sprawuje sie owszem, ale nie jestem z jego dumny i dla tego juz od dwoch miesiecy nad nim nie pracuje, blad polegal na tym ze znow developerzy zaczeli nad nim pracowac i powstal smietnik, sam go w duzej czesci zrobilem bo sie spieszylem i ogolem chcialem szybko tego AAC opublikowac, nie pamietam czemu, pamietam ze byla jakas przyczyna. Ze Stianem myslalem zeby go przepisac zupelnie od poczatku, wszysciutko ladniie czysciutko i w pelni standardami MVC a nie w pol tak, w pol tak. Niestety teraz to ledwo mam czasu dla siebie. Modern AAC wydaje ze zaawansowany a gdyby zrozumiec jego zwykla logike, i nie trzeba byc do tego programista to wychodzi na to ze jest banalny.

Rowniez jest wiele funkcji w Modern AAC, ktore zrobilem ale nikt ich kompletnie nie uzywa bo w wiekszosci nie wiedza o ich istnieniu a sa pomocne. Wiec jaki byl sens ich robienia, ludzie w swiecie OT sa prosci, a Gesior AAC jest po prostu prosty wiec tu pasuje.

Ah, i mowiac smietnik nie mam na mysli struktura folderow, czy pelno klas.

@Edit
No i co do samego tematu, jesli chodzi o Modern AAC, mozesz sobie zmienic co chcesz w nim oprocz podstronny credits i musisz miec link do niej na stronie, najlepiej w stopce :)
 
Last edited:
paxton a czego się spodziewałeś, pisząc tę masę 'przydatnych' funkcji? Skoro wszyscy idą na łatwiznę i/lub w ogóle nie znają PHP i czekają na gotowce.

Twoim celem, było wypchanie Gesiora ze sceny, lecz teraz wiesz, że Modern tego nie dokona, bo połowa ludzi kasuje go zanim wejdą do panelu, dosłownie. :p
 
paxton a czego się spodziewałeś, pisząc tę masę 'przydatnych' funkcji? Skoro wszyscy idą na łatwiznę i/lub w ogóle nie znają PHP i czekają na gotowce.

Twoim celem, było wypchanie Gesiora ze sceny, lecz teraz wiesz, że Modern tego nie dokona, bo połowa ludzi kasuje go zanim wejdą do panelu, dosłownie. :p


Dokładnie ja go nap skasowałem przed wejściem do panelu bo już mi się wydaławał shitem
 
@Paxton

Tak na prawdę to nie liczy się jaki wyszedł Ci ten aac ważne jaką wiedzę posiadłeś gdy go tworzyłeś i teraz gdy będziesz coś tworzył na pewno będzie to o wiele lepsze.
 
Back
Top