• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Prawa autorskie AccMakera stworzonego przez Gesiora

...bo połowa ludzi kasuje go zanim wejdą do panelu, dosłownie. :p
I ja też tak zrobiłem :) No sorry, ale tam jest wszystko z wyjątkiem tego co najważniejsze.
Poza tym, tak to jest, że im coś lepsze tym... gorsze. Ludzie i tak tego nie potrzebują, bo na tym co się szybciej ustawia też zbiją fortunę.
 
Gesiorowi brakowalo umiejetnosci po prostu, AAC sam w sobie jest dobry (nie nie kod, logika, prosta) mozna to widziec chociaz po tym ze uzyl funkcji ob_* ale juz nie wiedzial o ob_get_contents() i dla tego uzyl $main_content, jedna banalna funkcja dzielila go zeby uzywac normalnego echo.

Modern AAC to wg. mnie szajs i jedna wielka chu*nia dla wiekszosci to nadal dobry AAC, jest bezpieczy i sprawuje sie owszem, ale nie jestem z jego dumny i dla tego juz od dwoch miesiecy nad nim nie pracuje, blad polegal na tym ze znow developerzy zaczeli nad nim pracowac i powstal smietnik, sam go w duzej czesci zrobilem bo sie spieszylem i ogolem chcialem szybko tego AAC opublikowac, nie pamietam czemu, pamietam ze byla jakas przyczyna. Ze Stianem myslalem zeby go przepisac zupelnie od poczatku, wszysciutko ladniie czysciutko i w pelni standardami MVC a nie w pol tak, w pol tak. Niestety teraz to ledwo mam czasu dla siebie. Modern AAC wydaje ze zaawansowany a gdyby zrozumiec jego zwykla logike, i nie trzeba byc do tego programista to wychodzi na to ze jest banalny.

Rowniez jest wiele funkcji w Modern AAC, ktore zrobilem ale nikt ich kompletnie nie uzywa bo w wiekszosci nie wiedza o ich istnieniu a sa pomocne. Wiec jaki byl sens ich robienia, ludzie w swiecie OT sa prosci, a Gesior AAC jest po prostu prosty wiec tu pasuje.

Ah, i mowiac smietnik nie mam na mysli struktura folderow, czy pelno klas.

@Edit
No i co do samego tematu, jesli chodzi o Modern AAC, mozesz sobie zmienic co chcesz w nim oprocz podstronny credits i musisz miec link do niej na stronie, najlepiej w stopce :)


Modern acca używałem jakiś czas, ale miałem duże problemy z shopem(ipacc, raz myślałem że naprawilem, później znalazłem kolejny bląd na czym traciłem dużo kasy więc zrezygnowałem).

Modern ma dużo możlwiości i gesior się chowa przy nim, lecz jak widać nawet gracze się przyzwyczaili, wielokrotnie dostawałem wiadomości żebym zmienił acca "bo jest do dupy".
 
Back
Top