• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Prawda o WypasOTS i Elfie

Status
Not open for further replies.

Krisosw

New Member
Joined
Aug 29, 2009
Messages
4
Reaction score
4
Witam, otóż poinformowano mnie że "WypasOTS" umieścił w kliencie Moje sprity, bez wyrażenia Mojej zgody.
Nie wiem, czy nazwać ich thiefami, czy po prostu dziećmi xd
Nie będę marnować na nich czasu, ale powiem wam że to kompletny brak szacunku i ogólnie, tak zachowują się tylko noob'y : >

Ss, jako dowód


A to ss mapy Matrix'a z serveru EK, gdzie bylem grafikiem :D widać na nim gilotynę ;D
http://i39.tinypic.com/6egqyd.jpg

Moje prace możecie znaleźć tu:
[Krisosw] Sprite gallery.-Pixelart - Tibia.net.pl


PS.Zapomniałem o korytku pod depo. Pewnie ukradli więcej, ale nie mam czasu się bawić w tę dziecinadę xd

Pozdro, Krisosw.
 
To swinia, gbur i łotr!
 
O, tragedia. :)
 
To krissow'a Spirity wiec sam wypierdalaj deklu.

@Topic
A Ty kris jak robisz jakies spirity to nastepnym razem dodaj sobie jakis znak wodny by nie mogli Ci ich zajebac...
 
Elf jest porzadnym Czlowiekiem i Popieram widneta ;]
 
masz cos jeszcze fajnego do podpierdolenia, to ja chetnie skorzystam :O
 
Witam, otóż poinformowano mnie że "WypasOTS" umieścił w kliencie Moje sprity, bez wyrażenia Mojej zgody.
Nie wiem, czy nazwać ich thiefami, czy po prostu dziećmi xd
Nie będę marnować na nich czasu, ale powiem wam że to kompletny brak szacunku i ogólnie, tak zachowują się tylko noob'y : >

Ss, jako dowód


A to ss mapy Matrix'a z serveru EK, gdzie bylem grafikiem :D widać na nim gilotynę ;D
http://i39.tinypic.com/6egqyd.jpg

Moje prace możecie znaleźć tu:
[Krisosw] Sprite gallery.-Pixelart - Tibia.net.pl


PS.Zapomniałem o korytku pod depo. Pewnie ukradli więcej, ale nie mam czasu się bawić w tę dziecinadę xd

Pozdro, Krisosw.

Zauważyłem, że lubisz nadużywać słowa dziecko czytając Twoje posty na TNET. Masz jakiś kompleks, czy brak rzeczywistych argumentów? Wszędzie wpieprzasz swoją dziecinadę- nie sądzisz, że to trochę dziecinne?

Bo dziecinne jest na pewno klepanie tematów na forum zamiast kontakt poprzez PM/ GG/ whatever i wyjaśnienie sytuacji. Wyskakujesz jak Filip z konopi i myślisz, że ktoś się przejmie? Skoro Ty próbujesz (najpierw) kogoś ośmieszyć i oczernić myśląc, że go zawstydzisz i on pobiegnie usunie, to podpowiem Ci, że jesteś w błędzie. Co więcej, odpowiem Ci również publicznie, bo nie mam nic do ukrycia- prawda jest taka, że nikt nigdy nie zapytał, więc? W każdym bądź razie:
tak o Panie! Używam Twoich sprite! Wahałem się nad tym jakiś czas i niestety, gdy zobaczyłem, iż EK korzysta ze sprite WOP i forum Phobosa stwierdziłem, że zagram jak Wy. Tak! Nie przypisujcie sobie wszystkich sprite, ponieważ kilka(naście) w Waszym kliencie również podpierdoliliście.

Bądźmy szczerzy: gdy ruszy Wasz nowy serwer znajdzie się tona chętnych, którzy tę grafikę wezmą i również użyją, tylko o istnieniu ich projektów nigdy nie usłyszysz. Z EK było tak samo- do dziś dzień ludzie piszą do mnie, czy nie wysłałbym im klienta :p Zresztą dziwie się, że dopiero teraz się dowiedziałeś (słabi informatorzy?), ponieważ korzystam z nich jakoś tydzień po starto-upadku.
Tak, czy siak, nigdy, ale to przenigdy nikt nie podpisywał się pod Twoją pracą jako swoją, zważ na to jeszcze. Wiedz, że z szacunku do Twojej pracy (bo przyznam: jesteś zajebisty, ale strasznie ograniczony co udowodniłeś teraz) ominąłem tą wielką bramę i outfity.

Chcecie ze mną wojować? Ok, tylko ostrzegam żebyście Wy na tym równie źle nie wyszli, bo sami na siebie porobiliście haczyki. I nie, nie odgrażam się jakimiś haxiorskimi metodami, tylko w ten sam sposób.


EDIT
Aaa, mapę też gdzieś mam abc-chuju.
 
Last edited:
hhh2l.jpg


Fajnie Ci to wyszło ^^.
 
Ma talent, ale nie wyjaśnił tej sytuacji na GG,PW.
Żałosne...
 
Ja bym się cieszył jak by jakiś ots miał by moje sprity, może napisz do elfa i ugadajcie się jakoś może u niego robić jako PixelGrafik będziesz. ;P
 
:p prawda Elf Slawna osoba. Gdyby Uzyl mojego skryptu chociaz jednego lub jakies sprity to ja bym sie cieszyl ogromnie
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top