• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Prawda o WypasOTS i Elfie

Status
Not open for further replies.
Ja bym się cieszył jak by jakiś ots miał by moje sprity, może napisz do elfa i ugadajcie się jakoś może u niego robić jako PixelGrafik będziesz. ;P

On już uczestniczy w innym projekcie. Ale znając życie nim on ruszy Wypas zdąży 4x upaść.
 
Jak by na to nie patrzeć teraz każdy używa prac kogoś innego - czy to makery, czy skrypty czy też cokolwiek innego, takie życie.
 
"Elf sławna osoba" ... lol?

Ja nie znam takiego ... Sławny to jest przykladowo "Remere" lub "Asprate"

:peace:
 
"Elf sławna osoba" ... lol?

Ja nie znam takiego ... Sławny to jest przykladowo "Remere" lub "Asprate"

:peace:

Czemu są według ciebie sławni? Bo nazwali oprogramowanie swoimi nickami i są aż takimi skurwysynami, że w świecie Open Tibii nie wydali ich źródła? Jak to Nate napisał na prywatnym forum developerów otserv: to źle, że otserv, otwarte oprogramowanie, nie ma nawet publicznego edytora.
Ok, Remere wydał! Choć i tak już zamknął projekt ;) Niestety, ale zawsze negował pomoc w kompilacji, a miał swoje zmiany w wx.

Czyli, gdybym wydał TFSa jako 'ELF SERVER' też byłbym sławny! Przynajmniej bazując na twojej kategoryzacji... Uwierz mi, że są sławniejsi, a szczególnie niż ten drugi z twojej listy.
Gwoli ścisłości: nigdy nie uważałem się za sławnego. Robię to co lubię i tyle :p
 
Last edited:
Elf jest znany z wypasots, każdy go z nim kojarzy, do sławy Ci troche brakuje :D
 
Nie mówił bym sławny tylko dobrze znany. :) Na forach OpenTibia. :) Bo w telewizji to go jeszcze nie pokazywali pewnie.
 
Nie zmienia to faktu ze spirity zostały skradzione z EK.

I to bez pozwolenia osoby która je wykonała, wiec na tym sie skupmy :)
 
No ale jeżeli te spiryty były w kliencie EK, to zawsze można było je sobie wyciągnąć więc były dostępne. Po 2 elf Nie udostępnił ich na forum, i ma je tylko on więc nie płaczcie już można by zamknąć ten spam.
 
NIech załatwią to między sobą na prv, a ty sie nie interesuj, bo kociej mordy dostaniesz :D
 
Chcesz to wyjaśnić to pisz na PW , a nie jakieś publiczne kabarety odpierdalasz.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top