• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem RME

Keram

Member
Joined
Jan 8, 2012
Messages
491
Reaction score
12
Location
DUBLIN
Hej,

czy komuś z Was stało się tak kiedyś, że jak dawał Properties na depoty to nie miał możliwości wyboru miasta?

U mnie sytuacja wygląda tak jak dam properties na depota w RME, nie wiem od kiedy tak się stało ale kiedyś działało. Jedyne co wiele razy zmieniałem to items.xml/otb bo mapa wychodziła zdeformatowana....

23jlmq9.png


Szukałem w googlach, znalazłem kilka tematów, w żadnym nie było odpowiedzi jak to naprawić tylko jedynie się wymądrzali "weź dodaj miasto jakieś i będzie działać bla bla"...

Czy macie jakieś pomysły jak by to można było rozwiązać bez reinstalacji RME? (jak nie to jutro przeinstaluje i zobaczę bo teraz idę spać)...

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc :)
 
czy depo jest oznaczone jako depo w xml czy coś?
z drzwiami są takie problemy jak xml nei jest kompletne
 
tu chodzi o to, że RME nie czyta czegoś takiego


itemid = "1110-222" itp. każdy depot musisz zapisać osobno, są 4 depoty, a to standardowo jest zapisane jako 1 w itemsach tfs'a chyba, musisz to zmienić


dawaj reputa za to! i 1000 lajków
 
@up
Pomogło :p

Dzięki ;d szkoda, że wcześniej tego buga nie wychwyciłem bo teraz muszę zmieniać wszystkie depoty ;d

Temat do zamknięcia.
 
Back
Top