• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z SILNIKIEM / LAGI POMOCY

timo92

New Member
Joined
May 15, 2008
Messages
27
Reaction score
0
Witam
Moj problem jest nastepujący:
mianowicie mam visum ots real mapa client 8.70 i gdy loguje na goda mam lagi doslownie nieda sie chodzic godem ani cmem ani gmem ani normalną postacia strasznie lagi i tak jest tylko na visum ots
gdy odpalam tfsa 0.4 lub jaki kolwiek inny silnik/ots normalnie plynnie wszystko chodzi tylko na visum mam takie lagi a strasznie mi na nim zalezy wiec prosze o porade jak rozwiazac ten problem?
dodam ze jest to faza testów i nikt narazie nie gra na serwerze a jak ja loguje czyli hoster to mam strasznie sciecią mojej postaci dodam ze potworki tak samo scinają tak idą 1 kratke chwile stoją i znow idą a npc się normalnie ruszają tak jakby lagów nie mieli wiec nie wiem oco kaman bardzo będe wdzieczny za pomocną dłon/porade.

Mój sprzęt
Intel i5 2500K 3.3ghz Turbo boast
16 GB Ram
Net radiowka 12 mb's
Windows 7 Ultimate 64 BIT

Pozdrawiam,
Timo92
 
Back
Top