• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

program do otwierania tibia.spr i tibia.dat

kaparzo231

New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
29
Solutions
1
Reaction score
4
Location
Poland
GitHub
XxX
Cześć,

Mam 2 pytania:

Od jakiegoś czasu poszukuję programu do otwierania plików Tibia.spr i Tibia.dat pod tibie 10.98.
Z tego co czytałem to jeszcze kilka lat temu nie było programu który by otwierał te pliki pod nowszą wersje tibii, lecz posty były sprzed kilku lat więc może coś się zmieniło.

1. Zna ktoś taki program co otwiera pliki spr i dat pod tibie 10.98?

Trochę ta wersja tibii mnie irytuje bo wielu rzeczy na niej zrobić nie mogę. Sporo scryptów też mi nie działa i trzeba je przerabiać a i tak nie ma pewności czy to pójdzie.
Próbowałem nawet ściągnąć 2 silnik pod tibie 8.60 ale zachowując obecny bo szkoda mi było tracić to co już tam zrobiłem ale problem się zaczął w momencie wejścia na localhosta nawet po zmianie w xamppie wszystkich portów i poprawnym włączeniu apacha i mysql nie chciało mi się połączyć ze stroną. Skończyło się na tym że straciłem konta (na szczęście tylko ja tam miałem :)) trochę się zdziwiłem bo zrobiłem kopie wszystkich plików które zmieniałem i na powrót je wkleiłem.

2. Czy istnieje bezpieczny sposób na odpalenie 2 servera z zachowaniem 1?

W tych tematach jestem początkujący więc proszę o wyrozumiałość :)

Pozdrawiam :)
 
Back
Top