• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Programista C++ 800zł. Może ktoś Teraz.

Status
Not open for further replies.
Ale i tak dobrze, bo to jest najwyzsza cena jaka ktos zaoferowal ostatnimi czasy. :D

oferowałem duzo wiecej za duzo prostsza rzecz : ) zaden sie nie pokusil ;p


a co do uwagi elfa - taka niestety jest prawda ale stwierdzilem, ze powstrzymam sie od komentarza i zrobi to ktos bardziej siedzacy w temacie ;P
 
oferowałem duzo wiecej za duzo prostsza rzecz : ) zaden sie nie pokusil ;p


a co do uwagi elfa - taka niestety jest prawda ale stwierdzilem, ze powstrzymam sie od komentarza i zrobi to ktos bardziej siedzacy w temacie ;P

masz na mysli Wycene pracy programisty na te 22h?
 
Dokladnie :p w te 22h to on Ci to zakoduje ale musialbys mu przedstawic dokladna specyfikacje typu co/jak/gdzie. podejrzewam, ze nie jestes w stanie :)
 
Dokladnie :p w te 22h to on Ci to zakoduje ale musialbys mu przedstawic dokladna specyfikacje typu co/jak/gdzie. podejrzewam, ze nie jestes w stanie :)

zalezy bo duzo nie zrozumiałem z tego co napisałeś, ale jakbyś powiedział troche więcej to z pewnością bym zaczaił.
A moge wiedziec jak Tam Twoj pokemon ots?
~~REFRESH~~
 
Za 800zł to by ci menel łopatą przez 22h nie kopał rowu :D
 
Powiedz może dokładniej czego oczekujesz za te 800 zł, bez przeliczania na godziny.
Takie krótkie info daj, np jakich nowych funkcjonalności oczekujesz, może ktoś się zgłosi, albo ja zdecyduję :) Jak na razie nikt nie wie o co ci chodzi.
 
Gdybym umiał dużo więcej w tym języku programowania to podjąłbym się tej pracy :D
 
Gdybym umiał dużo więcej w tym języku programowania to podjąłbym się tej pracy :D

ja też dopiero zacząłem zabawe w c++, ale to narazie podstawy.
Jednak jestem umówiony na rozmiwę z Donem, zobaczymy co z tego wyniknie :)) mam nadzieje że coś dobrego, ale cały czas zastanawiam sie co z Otsem pokemon kuli.
bo na Priv, niechce mi odpisać.
PZ
 
Ta pierdolicie tak zebyscie sie podjeli chociaz nie wiecie ile jest to roboty.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top