• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Programista.

Notify

New Member
Joined
Dec 6, 2009
Messages
76
Reaction score
0
Witam, mam chęci aby zacząć uczyć się programowania. I tu do was pytanie bo wiem, że kilka osób się na tym zna. Od czego najlepiej zacząć? Jakaś książka z tym związana? Poradniki w necie? Doradzćcie coś. Z góry dzięki.
 
Sorki Notify za tamten offtop.
Wklep w google podstawy c++, naucz sie skladni, typow zmiennych itd. Zacznij poznawac podstawowe biblioteki i praktykuj, praktyka kluczem do sukcesu ;d
 
A jaki program mi polecicie? Najlepiej jakiś prosty w obsłudze dla początkującego :peace:
 
To tylko srodowisko, klepac kod mozesz nawet w notepadzie msowskim, ja osobiscie uzywam Dev-Cpp od paru lat i jest mi z nim dobrze. :D
Skompilowac kod mozesz nawet .batem ktory bedzie sie odwolywal do mingwa ;d
 
dokladnie, dev rox
ale spece z pg na 2 semestrze wymyslili sobie m$ visuala...
mamy msdnaa ale te kilka gb i durne podpowiedzi mnie dobijaja
 
dokladnie, dev rox
ale spece z pg na 2 semestrze wymyslili sobie m$ visuala...
mamy msdnaa ale te kilka gb i durne podpowiedzi mnie dobijaja
To niezłą chujnie macie, u mnie kompilator sobie dobieram sam, więc korzystam z Codeblocks+mingw, aczkolwiek Visual Studio, choć dużo zajmuje, jest wygodne w obsłudze.
 
Ja mam C++ Pierwsze Starcie i nie polecam, jezyk uzyty w tej ksiazce jest zbyt "powazny i oficjalny" jak i rowniez jest uzytych wiele slow o ktorych nie bylo mowy.
 
Ja mam C++ Dla kazdego. Moim zdaniem jak na poczatek do poznania podstaw jest dobra.
 
Back
Top