• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Przekupiony Xinn?

Status
Not open for further replies.

Texon

Is pokemon
Joined
Oct 19, 2009
Messages
609
Reaction score
10
Location
Pol@nd
Siemanko, dręczy mnie jedna sytuacja. Otóż:
Kilka dni temu dodałem z ciekawości premiere na swoim koncie otservlist.org, które jest całkowicie zablokowane(dodaje serwer, automatycznie ban "data spoofing"), dodałem serwer a tu nie ma bana, zdziwiło mnie to bardzo. To jest nie nie koniec. Po stracie serwera, 2-3min dodał premierke na listę przekroczyła +800osób, także powinien być ban.
Sami wiemy, ze jak serwer przekroczy +200plyerów i jest dodany wcześniej niż min. 48h (lub nawet więcej) jest automatycznie zbanowany po przekroczeniu tego rekordu.

Wysłałem wczoraj z rana maila do xinna, lecz nie odpisuje.

Wydaje mi się, że taki administrator powinien traktować wszystkich równocześnie, a nie gnojów co kupują po kilka tysięcy monet, ehh.

Sorry, ale musiałem to napisać :>
 
No ale jaki masz problem? To jego lista i niech nawet banuje za zły wygląd... Działasz na jego zasadach, czy Ci się to podoba czy nie + nie musisz korzystać z jego listy, ponieważ nikt Ciebie nie zmusza.
 
Dokładnie Samme.
No ale wkurwia mnie taka sytuacja, że ja musze czekać ileś tam godzin, a taki bogaczek sobie zapłaci i doda po stracie :/
 
Dokładnie Samme.
No ale wkurwia mnie taka sytuacja, że ja musze czekać ileś tam godzin, a taki bogaczek sobie zapłaci i doda po stracie :/

Bez kitu, na dodatek że "rodzine" musi utrzymać to jest kretynem i bez móżgiem( o skeybie ) mowa, właśnie takich xinn powinien banować...
 
co masz za problem, bo nie kminie - też mu zapłać i jak cie to boli. Teraz otsy powstają głównie dla zysku, chcesz wypromować swój po starcie to płać. :)
 
co masz za problem, bo nie kminie - też mu zapłać i jak cie to boli. Teraz otsy powstają głównie dla zysku, chcesz wypromować swój po starcie to płać. :)


Ta, tylko jak by Ci co robią te top otsy, mieli jeszcze jakąś minimalną wiedzę to OK, można by płacić....
 
Aha, i lepiej przyjść i wypłakać się z tym na forum, które nie ma nawet minimalnego wpływu na nich, niż zachować to dla siebie, co nie?
A to, że nie mają pojęcia to ich problem, ważne, że mają łeb na karku i zapłacą za fixa, skrypta czy cokolwiek, żeby interes kwitł.

Ty kupujesz chleb w piekarni, a piekarnia też mąki nie robi sama, tylko ją kupuje. : )
Tak samo, gracze grają na ich ots, dzięki czemu mają zysk, a oni płacą za coś, co ktoś inni im zrobi na zlecenie.

zrozum i żyj z tym, albo idź w ślady Leppera.
 
Last edited:
Aha, i lepiej przyjść i wypłakać się z tym na forum, które nie ma nawet minimalnego wpływu na nich, niż zachować to dla siebie, co nie?
A to, że nie mają pojęcia to ich problem, ważne, że mają łeb na karku i zapłacą za fixa, skrypta czy cokolwiek, żeby interes kwitł.

Ty kupujesz chleb w piekarni, a piekarnia też mąki nie robi sama, tylko ją kupuje. : )
Tak samo, gracze grają na ich ots, dzięki czemu mają zysk, a oni płacą za coś, kto im zrobi coś na zlecenie.

zrozum i żyj z tym, albo idź w ślady Leppera.

Forum jest od tego, żeby sobie pogadać i wyjaśnić różne sprawy. Nikt tutaj nie płacze, po za tym xinn często tu zagląda więc może coś do niego dotrze, choć nie sądze.
 
Forum jest od tego, żeby sobie pogadać i wyjaśnić różne sprawy. Nikt tutaj nie płacze, po za tym xinn często tu zagląda więc może coś do niego dotrze, choć nie sądze.

Co ma do mnie dotrzec? Ze niestety sporo ownerow OTSow zamienilo sie rozumami z chomikiem a ich ego jest odwrotnie proporcjonalne do posiadanej wiedzy? Jak sie nie potrafi przeczytac 1 bardzo krotkiej zasady na liscie, ktora wyswietlana jest tuz NAD PRZYCISKIEM dodaj serwer, to pozniej powstaja takie posty jak ten Texona... Jezeli ktos spoofuje to dostaje bana a Texon jest osoba, ktora spoofowala na kazdym swoim serwerze w przeszlosci. Cybera.pl, o ktory sie rozchodzi, nie jest wyjatkiem.

Tak Texonie... Jestem przekupiony, ruska mafia mnie oplaca i mocno stara sie ograniczyc Twoj udzial w wielkim i poteznym swiecie OTSow. Zejdz na ziemie...

Dlaczego Texon dostal bana i teraz placze? Kolega zalogowal kilkadziesiat/set fakowych postaci na Cybera.pl po czym... Rzecz jasna otrzymal bana i przyszedl napisac na forum jaki to jestem zly, fe i nie daje sie wybic polskim serwerom.

Postacie obecnie sa offline, ale prosze... Kazdy z glowa na karku bedzie wiedzial o co chodzi:
http://cybera.pl/?subtopic=characters&name=Madafacker
http://cybera.pl/?subtopic=characters&name=Maandy
http://cybera.pl/?subtopic=characters&name=Gielbi

- edit: O, ta jest nawet jeszcze online: http://cybera.pl/?subtopic=characters&name=Anqaa+Drut

Wydaje mi się, że taki administrator powinien traktować wszystkich równocześnie, a nie gnojów co kupują po kilka tysięcy monet, ehh.
ps. te "gnojki" utrzymuja strone i dzieki nim mogles zareklamowac swoj serwer na liscie...
 
Last edited:
Co ma do mnie dotrzec? Ze niestety sporo ownerow OTSow zamienilo sie rozumami z chomikiem a ich ego jest odwrotnie proporcjonalne do wiedzy? Jak sie nie potrafi przeczytac 1 bardzo krotkiej zasady na liscie, ktora wyswietlana jest tuz NAD PRZYCISKIEM dodaj serwer, to pozniej powstaja takie posty jak ten Texona... Jezeli ktos spoofuje to dostaje bana a Texon jest osoba, ktora spoofowala na kazdym swoim serwerze w przeszlosci. Cybera.pl, o ktory sie rozchodzi nie jest wyjatkiem.

Tak Texonie... Jestem przekupiony, ruska mafia mnie oplaca i mocno stara sie ograniczyc Twoj udzial w wielkim i poteznym swiecie OTSow. Zejdz na ziemie...

Dlaczego Texon dostal bana i teraz placze? Kolega zalogowal kilkadziesiat/set fakowych postaci na Cybera.pl po czym... Otrzymal rzecz jasna buta z listy i przyszedl napisac na forum jaki to jestem zly, fe i nie daje sie wybic polskim serwerom.

Postacie obecnie sa offline, ale prosze... Kazdy z glowa na karku bedzie wiedzial o co chodzi:
http://cybera.pl/?subtopic=characters&name=Madafacker
http://cybera.pl/?subtopic=characters&name=Maandy
http://cybera.pl/?subtopic=characters&name=Gielbi
itd...


ps. te "gnojki" utrzymuja strone i dzieki nim mogles zareklamowac swoj serwer na liscie...


Dobra, ale widziałem nie raz jak banowałeś serwery które tak naprawdę nie miały spoofa, a te które miały dostawały bana jak się wybiły, przykładem jest np. zivera.eu, jak na spoofie jechał przez prawie 4 dni, a z tego co wiem to dużo osób Ci spamowało, nie mówiąc o tym że byłem świadkiem że inny serwer dostał bana, więc musiałeś być "aktywny", chcąc czy nie chcąc nie oszukujmy się że chcesz zarobić i najłatwiej wyeliminować tych co nie płacą, lub tych którzy są konkurencją dla Ciebie.

No i dodam, że taki veneris.pl spoofa ma od początku do końca, głupi fakt "Currently 111 players are Online but some people are AFK on trainers.", to nie łamie Twoich zasad? kiedyś gadałem ze scootym to się chwalił, że całe lato na spoofie jechał(xlog na trainach), którego niestety nie policzysz bo losowo Ci trainera przyznaje. Drugi mały fakt, to to że ludzie tak długo by na evo nie gralo(ile to już? 2 miesiące?).

Mogę Ci wymienić jeszcze z 20 serwerów, którym nie liczy AFKU w whoisonline, a jednak go mają.

Nie wiem jak z febą, premierą teraz ale jeszcze rok temu mi się chwalił że początki premiery wybijały się na spoofie, stawiał sobie na xlogu postacie. Co mnie dziwi?

do dzisiaj nie ma afk systemu, łamie Twoje "zasady", a jednak bana jeszcze nie miał( w sumie dużo monet kupuje, chyba najwięcej z polaczków :) )

Nic, znam Twoją odpowiedź "udowodnij", "zamieniłeś się rozumami z chomikiem" itd, ale i tak wszyscy znają prawdę i nikt z tym nic nie zrobi bo to tylko i wyłącznie Twoja lista i możesz robić co Ci się żywnie podoba, nawet groźby typu "zrobię własną liste", "zareklamuję inna liste" nie pomogą, bo już jesteś zbyt wyreklamowany ;d


pozdro
 
Last edited:
Jak grochem o sciane...
Tak, banuje konkurencje, tych ktorzy nie placa.. Ciekawe skad sie tylko biora te serwery na szcycie listy... Ah sorry, przeciez mam 3000 swoich wlasnych serwerow.

Nie zbanowalem zadnego serwera recznie, ktory na to nie zaslugiwal. Jezeli automat zbanowal kogos nieslusznie (zdarzaja sie faktycznie takie rzeczy) - wystarczy napisac maila.
Jezeli ktos spoofuje a nie jest zbanowany jest takie cos jak KONTAKT, o tutaj: Open Tibia Server - Contact. Zawsze mozesz wyslac wiadomosc informujaca ze ktos spoofuje... Nie zapomnij tylko dolaczyc dowodow do wiadomosci.
 
Last edited:
Jak grochem o sciane...
Tak, banuje konkurencje, tych ktorzy nie placa.. Ciekawe skad sie tylko biora te serwery na szcycie listy... Ah sorry, przeciez mam 3000 swoich wlasnych serwerow.

Nie zbanowalem zadnego serwera recznie, ktory na to nie zaslugiwal. Jezeli automat zbanowal kogos nieslusznie (zdarzaja sie faktycznie takie rzeczy) - wystarczy napisac maila.
Jezeli ktos spoofuje a nie jest zbanowany jest takie cos jak KONTAKT, o tutaj: Open Tibia Server - Contact. Zawsze mozesz wyslac wiadomosc informujaca ze ktos spoofuje... Nie zapomnij tylko dolaczyc dowodow do wiadomosci.

Tak, tylko że czasami ciężko jest coś udowodnić, przykładem tego jest głupi veneris, gdzie nie sprawdzisz ile trainów jest a jego whoisonline może pobierać parę więcej charów z online = 1 z bazy, a co do last login to wystarczy prosty skrypt który codziennie ustawi postaciom dzień dzisiejszy ;D

Każdej konkurencji nie banujesz, to jest fakt. Ale łatwo "łapiesz fochy" ^ ^

Chcesz więcej sprawiedliwości? wprowadź obowiązkowy AFK SYSTEM.
 
Trolololo. Tak, nie banuje każdej konkurencji. Rzucam koscmi i jesli wypadna dwie 6 to poszczescilo CI sie! Masz bana...

- edit -
@down:
Bo to raz tylko rzucam. Taki Texon dostal dwie szostki na poczatku swojej kariery i popatrz... Bany z automatu - jak to niektorzy lubia mowic - "za free"...
 
Last edited:
Trolololo. Tak, nie banuje każdej konkurencji. Rzucam koscmi i jesli wypadna dwie 6 to poszczescilo CI sie! Masz bana...

To premiera, feba ma ładne szczęście że przez 2 lata jeszcze 6 nie wpadła ;d


Ale jestem zaganiara :D ale jak ma być sprawiedliwie, to niech będzie ! Rzucaj kostki XD!

co-ja-pacze-pl-ffffff-42


Jak by była zajebista sprawiedliwość to moje serwer 40-80 graczy na start, by było zajebistym dużym sukcesem bo po tygodniu na liście(oj byłbym wysoko) zrobiło by się 200.

Ale będę jutro ciśnięty jak bany powchodzą o.o
 
Last edited by a moderator:
O witka kope czasu mnie nie było...

Jak by była zajebista sprawiedliwość to moje serwer 40-80 graczy na start, by było zajebistym dużym sukcesem bo po tygodniu na liście(oj byłbym wysoko) zrobiło by się 200.
To są ludzie którzy wierzą w sprawiedliwośc na tym świecie :O

Tipjaaa i tak zdechła - nie rozkopujcie mogiły dajcie się temu trupowi do końca rozłożyć ;)
btw. Fajny sukces masz...
 
@Dulin

Zmień avatar na ten za kratkami :D.

@Kamil

Spoof jak spoof, jeden lepszy drugi gorszy, dlaczego nie wybijesz się w inny sposób (robiąc spoof oczywiście)?
"Automat" otservlist jest w miarę tępy i można by go jeszcze doskonalić na wiele sposobów bo np. pobieranie adresów stron otsów z innych witryn, które posiadają "niebezpieczną zawartość" jest dosyć żałosnym rozwiązaniem, można by wymieniać... lecz oszukiwać trzeba umieć... Zrób sobie skrypt globalevents/cron, który wszystkim zalogowanym postaciom będzie dawał last login dnia dzisiejszego + - kilka minut/godzin wcześniej (losowo) i już masz załatwioną sprawę ze spoofem ze strony otservlist, ponieważ xinn nie loguje się na poszczególne serwery...

Generalnie masz wolną rękę do oszustw, ale zawsze, chociaż było by to wbrew etyce, xinn może zrobić ze swoją własnością co chce - ale jak widać nie robi co chce tylko stara się utrzymywać jakiś ład, generalnie zdejmuje niesłusznie nałożone bany i jest w porządku wobec większości (chociaż swoje tajne sekrety też ma, których nie opisze publicznie)... każdy robi ze swoją własnościa co chce, jak to już napisałem w pierwszym poscie, tak samo jak Ty możesz podzielić się gównem z kolegami oraz zjeść je sam.
> sorki to gówno, mam nadzieje że nie zrobiło się niesmacznie.

Pozdrawiam.
 
A dziś sylwester lalala, Chluśnijmy wszyscy, wznośmy toasty za SUKCES Kamila dziewięć zero jeden jeden dwa trzy!
Sylwester? Co to za pogańskie święto?

Chciałem dziś ognisko robić ale śnieg spadł. Nocka zaliczona, czekam do 18 zatyczki do uszu są i idę spać ;d
 
Otóż Xinnie, mylisz się, Cybera nie jest moim serwerem, ani nie mam z nią nic wspólnego :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top