• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Redukcja pingów

BeMajestiX

New Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Witam, jest jakiś system mając dedyka w Polsce by powiedzmy oskryptować tak by pingi z mojego dedyka były do powiedzmy 80 w np Brazylii. Słyszałem coś kiedyś o proxy że pomaga, ale nic więcej Dziękuję za odpowiedź.
 
Dla innych będzie to 10ms dla innych 100ms, chyba tak jak w każdej grze online, kwestia indywidualna i wiadomo, że jak najmniejszy ping jest zawsze lepszy. Osobiście nie potrafię grać na 40ms powyżej w np. takiego Counter Strike bo to już tworzy przewagę dla przeciwnika który ten ping jest mniejszy. Dla pvp myślę, że Ci którzy grają na jakimś dobrym poziomie również odczują opóźnienie w puszczaniu run/spelli między tym co zobaczą na swoim komputerze, a tym co zarejestruję serwer. Już nie wspomnę o ticku, bo oryginalny serwer CipSoftowy ma 50 tickrate.
 
Last edited:
a jak to jest z satelitami elona muska? narazie mówią, że oferują 20-40 pingu, lecz tu rodzi sie pytanie czy satelitarnie te 20-40 pingu bedzie na caly glob czy regionalnie
 
Regionalnie, nadal ruch jest kierowany przez normalne linie jakie oferują dostawcy internetu i ping z australi do usa nadal wynosi 200~300ms. Jest to co prawda poprawa jakaś, ale no nadal to nie będzie taka poprawa, że z jednej półkuli będziesz miał 40ms na drugą półkule globu.

To hasło, które reklamuje starlink to jest tylko dlatego, że z każdego miejsca na świecie czy to las, góry czy jakakolwiek dziura gdzie nie masz normalnego dostępu internetu przez usługodawcę lokalnego czy jakiegoś większego to właśnie starlink Ci to oferuje. Też jest to ciekawa alternatywa dla osób, które sobie mieszkają w kamperze.
 
Last edited:
ciekawe jakie maksymalne efekty starlinku wyjdą docelowo. technologie + zwiększanie ilość satelit - o czym też czytałem. jaki to wpływ będzie miało na pingi. Może dojdą czasy by z jednego dedyka mieć grywalne pingi na cały glob :)
 
ciekawe jakie maksymalne efekty starlinku wyjdą docelowo. technologie + zwiększanie ilość satelit - o czym też czytałem. jaki to wpływ będzie miało na pingi. Może dojdą czasy by z jednego dedyka mieć grywalne pingi na cały glob :)
Nie ma opcji, fizyki nie oszukasz.

 
Back
Top