• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Rok 2012.Wierzyć czy nie?

Temat nadal aktualny, odświeżam.

shovel_ready.jpg



Hmm, jak już odkopałeś to ja kopię jeszcze głebiej, yyy ja mam to w dupie nic nie będzie xd
 
Mam to w dupie. W 2012 r. będą jakieś zmiany, ale na koniec ludzkości się nie zapowiada :)
 
Rząd nas dzień w dzień r... a wy się jakimś końcem przejmujecie.
 
nic nie przełożyli a napisali bajeczke by niektórzy dalej pracowali :p

Niekoniecznie, ale trochę w tym racji, trochę zmieniłem swoje poglądy przez ostatnie 2 lata.
Najważniejszy jest jednak fakt, że na końcu świata da się zarobić, ludzie się go cholernie obawiają (autor tematu jest przykładem, a takich ludzi są miliony).
Filmy, obozowiska, schrony, przemowy - wiecie ile już kasy na tym wyjebali od całego świata? Dla nich to jest temat który nigdy się nie skończy, bo tak naprawdę oni wiedzą, że świat się może skończyć w każdej chwili; ale byłoby za łatwo - trzeba podsunąć jakiegoś mędrca, który powciska kit przez 3 lata że za 3 lata będzie koniec świata, owy czas będzie ponownie poświęcony na jebanie w dupę obywateli całego świata :).
 
Żyj chwilą i miej to w dupie?

Tyle miało być już tych końców świata i jakoś wszystko się obala.
A nawet jeśli będzie (w co cholernie wątpię) to i tak pocieszaj się tym, że zginiemy wszyscy, a nie Ty sam.

O ile dobrze gdzieś wyczytałem, to wynika to z jakiejś przepowiedni majów, kurwa, GÓWNO prawda.

Jest wiele, wiele przepowiedni na 2012:

Cytaty z internetu:

OJCIEC CZESŁAW KLIMUSZKO

(Polski zakonnik, zasłynął jako ten, który przepowiedział, że Karol Wojtyła zostanie papieżem)



Wyjaśnienie:


POTWIERDZENIE W/W PRZEZ INNEGO JASNOWIDZA.

STEFAN OSSOWIECKI

(W latach międzywojennych uchodził za najwybitniejszego jasnowidza na świecie, bliski przyjaciel marszałka Józefa Piłsudskiego. W 1938 roku podał dokładnie datę wybuchu drugiej wojny światowej, a także powiedział, że dokona się rozbiór Polski między Niemcami a Rosją)



Wyjaśnienie:


LESZEK SZUMAN
(Najwybitniejszy polski astrolog)



Wyjaśnienie:


MADAME SYLWIA
(Była z pochodzenia Angielką. W latach czterdziestych tuż przed śmiercią wygłosiła zdumiewającą przepowiednię, w której przewidziała, że zjednoczy się Europa. 'Widze jedną flagę, europejską flagę' - mówiła)



Wyjaśnienie:


Tak więc, WIĘKSZOŚĆ jasnowidzów/proroków, przepowiedziało właśnie, że właśnie POLSKA zmieni cały świat na lepsze i stanie się krajem ważnym, wzorowym dla innych państw.

Takich przepowiedni jest wiele, na szczęście starożytni najebali ich tyle, że możemy sobie wybrać i wierzyć w to co chcemy. :D

Szkoda że wszyscy którzy to przepowiadali co napisałeś to polaczki. Czyli dla mnie to stek kłamstw i nic z tego się nie stanie.
 
Niekoniecznie, ale trochę w tym racji, trochę zmieniłem swoje poglądy przez ostatnie 2 lata.
Najważniejszy jest jednak fakt, że na końcu świata da się zarobić, ludzie się go cholernie obawiają (autor tematu jest przykładem, a takich ludzi są miliony).
Filmy, obozowiska, schrony, przemowy - wiecie ile już kasy na tym wyjebali od całego świata? Dla nich to jest temat który nigdy się nie skończy, bo tak naprawdę oni wiedzą, że świat się może skończyć w każdej chwili; ale byłoby za łatwo - trzeba podsunąć jakiegoś mędrca, który powciska kit przez 3 lata że za 3 lata będzie koniec świata, owy czas będzie ponownie poświęcony na jebanie w dupę obywateli całego świata :).

jest nawet na discovery czy na national geographic taki dokument "w oczekiwaniu na apokalipsę" jeszcze nie oglądałem ale beka lekka jak widać było zapowiedzi jak np. typ sobie zrobił schron w piwnicy i poligon na ogródku xDDDD
 
jest nawet na discovery czy na national geographic taki dokument "w oczekiwaniu na apokalipsę" jeszcze nie oglądałem ale beka lekka jak widać było zapowiedzi jak np. typ sobie zrobił schron w piwnicy i poligon na ogródku xDDDD

jesli padnie cala gospodarka to w takim wypadku ma to jakis sens
 
Ten program na tym NG mnie śmieszy tylko. Widać jacy to Amerykanie są zajebiści, od kasy im się w dupie przewraca i pokazywali jak koleś miał szafe pęłną karabinów i pistoletów. No wtf haha?

Jakby miała przyjść jakaś prawdziwa apokalipsa to by pewnie nawet nie zdążyli się schować.
 
No przynajmniej oni mają kasę i robią takie program a my polaczki biedne zazdrosne o wszystko robimy programy trudne sprawy hahah ; D
 
No przynajmniej oni mają kasę i robią takie program a my polaczki biedne zazdrosne o wszystko robimy programy trudne sprawy hahah ; D

Osobiście uważam, że nowy program na Polsacie "Nieprawdopodobne a jednak" rozpierdala wszystko.
Teraz leciało, gościu wraca z wakacji, a w pokoju w akademiku czeka na niego jego dziewczyna, a koleś jej nie zna, nie kojarzy, nie pamięta, ba nawet nie zna jej imienia. Pewnego dnia dziewczyna ucieka i zostawia list, po 4 miesiącach wraca, zaręczają się, biorą ślub i robią dzieci i koniec programu. Myślałem, że jebnę...

PS
Zapomniałem napisać, że dziewczyna "nadprzyrodzonymi siłami" leczy jego chorą matkę.
 
Ehh po co sie produkować, zeby wam cos wytlumaczyc...
 
Last edited:
ok, napisze !, dzieki za pomysl :D
 
Last edited:
Back
Top