• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

@rozowy's / kaida's people

majczal msg me vent acc fenyxiakk banned so...

fenyxxx reload

or msg me on gg (rozowy have) or orgin xd when im online
 
kaplar ten co sie bał ustawić z kabanem i przyznał sie ze jest pizdą? znam. nie chce mi sie nawet ss'a z naszej rozmowy wrzucac prawiczku.


translate

kaplar dont know him
 
dostales wpierdol na otsiku to wjezdzasz na rl zycie dobry jestes koleszka

kaban jakis gostek co go nie kojarze

upierz blue reload
 
we will see nuskei who will win :) i think we will have nice warmodes and we will enjoy it !
 
but first gajs where are our mages?

sorry im drink


hicks
hicks ;/


black smirnoff reload ;/
 
gostek pisze ciagle jakis tekst o prawiczku a sam przypadkiem zalal jakas laske i wielki ruchacz reload- idz sie upierdol obok ojca tam w studni cieciu
 
bez kitu fenyx alkohol reload, a gosteczki tylko giereczka w glowce hahahahaha jakis kaplar smietnik od sir andrzeja mi o gierce mowi a w rl life jak ktos tupnie to ucieka :D nie pozdrawiam. xlog.


translate

kk xlog from forum
 
ale giza zaraz gilzy pojdziesz krecic z luckiem i patrykiem kurwa jebany no hand...


napisalem kulturalnie do patryka ze wychodze i nie bede lurowac i mialem wrocic o 18 ale kolezanka mgr obronila no i tak wyszło ze trzeba było pojsc na miasto pic a ze burza reload to chuj...
 
http://www.speedy*****malware.localhost/RSXDH/download/pozdrawiam-cweli.JPG
 
Kaplar jakis - Uwaza sie koles za jakiegos comanderka a tyle razy co widzialem na cascie jak sie tam ,,bijesz'' to nawet teamki Nuskeia i inne peciary cie parcelowaly z 1 lini. Byly takie czasy ze nikt nie gral to tam siedzialem u Nuskei na vt z jego kolesiami i jak Szadego nie bylo to jak Ty lidowales to wiekszosc SKULL AKCJI na war zonie dostawales w pizde hahahaha jedynie jak Szady byl to przebili cos kurwa.

Ciebie kurwa kojarzymy jako Piona z kaidki i parcela roku ale chuj tam ;D

Bez tego Szadego to wy kurwa nie istniejecie na tym otsiku i taka jest prawda bo Ten Kaplarek to co najwyzej moze kurwa Karmic myszoskoczki polarne na Okolnir

PS; Dokladnie %%%% Reload :D
 
Last edited:
kluska gdybys mial chociaz uncje rozumu w czaszce i znal znaczenie slowa ironia to nie wklejalbys tego screenika

ja tam nie uwazam siebie za zadnego komanderka no ale kurwa jak nawet jak ktos taki jak ja kto komanderuje od paru tygodni was wyjasnia no to cos nie halo

nie pozdrawiam, widzimy sie na battle
 
Back
Top