• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ściąganie z rapida

Status
Not open for further replies.

Aleh

Active Member
Joined
Jan 9, 2009
Messages
1,228
Reaction score
39
Location
Rzeszów
Elo, mam neta z neti 1mb, kupiłem sobie konto premium na rapida zeby sciagac szybciej a tu pach sciaga mi z rapida tak jak na innych stronach czylo ~130... kumpel ma neo 1mb i z rapida sciaga po ~230 (premium) a z innych stron po ~120

macie tez takie cos?
 
U niektórych rapid dziwnie działa, przerywa co kilka sekund co może dać taki sfałszowany transfer, ale czas pobierania pliku się nie zmienia.
 
impossible żeby na neo tak było, jakby to było w jakiejś prywatnej sieci to możliwe, że przez pierwsze pare sekund tak jest bo to wszystko leci po porcie 80, a jak wiadomo jest to znany zabieg adminów na szybsze otwieranie stron
 
Co do przerywania rapida co kilka sec to tylko na free koncie, na premium leci normalnie, twoj kumpel moze ma 2mbit/s moze mu powiekszyli a nawet sie nie skapnal.
 
co do neo to nie wiem mam 1mb a z niektórych serwisów w tym rapid ( czasami ) od np. 500 kb/s zaczyna ściągać i spada do 130~ i skacze tak do 200 i później spada do 130 ; (

a z wrzuty to po 20 kb/s mi ściąga na tym 1mb ;/
 
mi nawet na pro z rapida potrafiło ciągnąć połową łącza(ale przynajmniej nie czekałem na party)
 
Kup lepszy internet, proste.

Ja mam Vectrę 8 mb/s~, nie narzekam.
 
Używaj Jdownloadera zią. Ja przy neo 2mb mam 240-260 prędkość ściągania ;d
rep?
(mam premke na hotfile i rs)
 
Elo, mam neta z neti 1mb, kupiłem sobie konto premium na rapida zeby sciagac szybciej a tu pach sciaga mi z rapida tak jak na innych stronach czylo ~130... kumpel ma neo 1mb i z rapida sciaga po ~230 (premium) a z innych stron po ~120

macie tez takie cos?

Nie rozumiem jednej rzeczy jak przy necie 1MB ma ściągac Ci więcej niż te 12X kb? Ja osobiście używam kont p. do rapida o 2-3 lat i nigdy nie narzekałem :)
 
na allegro 4 zł za miesiąc przelewem to nie wygórowana cena
 
U niektórych rapid dziwnie działa, przerywa co kilka sekund co może dać taki sfałszowany transfer, ale czas pobierania pliku się nie zmienia.

Na free userze tak jest, ale to nic nie szkodzi - Plik się pobierze. Nie opłaca się już kupować premium na rapidzie, gdyż ten hosting już powoli zaczyna upadać. Lepiej sobie kupić transfer w rapideo, tak jak Sherlok napisał wyżej.

na allegro 4 zł za miesiąc przelewem to nie wygórowana cena

Przeczytaj moją wypowiedz, to zrozumiesz czemu takie niskie ceny :p
 
+ premium na rapidshare wygląda chyba tak, że masz premium na określony czas, a na rapideo kupujesz sobie daną ilość transferu i pobierasz w ramach tego transferu :p
 
+ premium na rapidshare wygląda chyba tak, że masz premium na określony czas, a na rapideo kupujesz sobie daną ilość transferu i pobierasz w ramach tego transferu :p

Jak ktoś dużo pobiera to mu się opłaca wykupić na innych serwisach, gdzie płaci za np. 7 dni dostępu i pobiera ile chce :)
 
Na free userze tak jest, ale to nic nie szkodzi - Plik się pobierze. Nie opłaca się już kupować premium na rapidzie, gdyż ten hosting już powoli zaczyna upadać. Lepiej sobie kupić transfer w rapideo, tak jak Sherlok napisał wyżej.



Przeczytaj moją wypowiedz, to zrozumiesz czemu takie niskie ceny :p

Ta, napisałem że mam premium hf i rapida premium w hf kosztuje na allegro 6 zł przynajmniej ja za tyle kupiłem. Aktualnie najlepiej kupić takie zestawienie
Hotfile+Sharingmatrix
są to aktualnie czołowe firmy jeżeli o to chodzi. bo jak napisał sercośtam rapid upadł już jeżeli chodzi o mój warez - darkwarez.pl tam już nie ma ani jednego nowego linka na rapid jeżeli chodzi o gry i filmy.

Aha i takie same ceny były rok temu na allegro.
 
Zaiste niemozliwym jest, aby z internetem 1 MB/s sciagac wiecej niz 140 kb/s.

Teraz zegnam.
 
Nie osiągniesz więcej niż 128 KB/s :)
A kolega twój musi mieć internet 2 Mb/s żeby pobierał z 256 KB/s
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top