• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Shadowcores Info

kaguja przypomnij mi kiedy pytaliscie sie o fotke jedynie przypominam sb chyba w dzien dolaczenia do was lub 1 dzien po i kazdy wstawial na avatar zdj jakis lamusow jak ty z google [kk]
chodzilem z nim na akcje? takze przypomnij mi kiedy by chyba byles najebany pawelkiem i snilo ci sie cos xD
chuj ze keidys mialy 300 lvle nie chodzi o to ze na -20 polecialy tylko o to jak was oni robili ,albo jak lukaszek wam uciekal swoim rpkiem po derfi ;>
Nic dodac nic ujac. Ja widzialem ciebie z nim i koniec ( jeden przyklad to jak na defa na trzecich dragach ankh przebijaliscie w 20 gdzie kondon gumiak spadal na szczoty ) .Huj ze z bartkiem o tym gadalismy i brechtalismy, ze gracie z Bomblami, o ktorych gadalisice ze sa gownami.
Nie nie chodzi o to, ze polecialy -20, chodzi o to, ze nie mogliscie juz nic innego robic i przychodzliscie knightami albo RPkami aby sobie postackowac a MSy i EDki staly caly dzien w pz.
Jebie mnie to co wy teraz robicie tylko szkoda, ze sie stales takim retardem. Rzucasz fotkami ludzi, ktorych nie znasz i sie z nich smiejesz chociaz sam jestes niedojebem jakims i nikomu zdjecia nie pokazesz bo sie wstydzisz wygladu czy jaki huj.
 
Ogólnie wszedlem tylko dowiedziec sie dlaczego serwer jest w takim stanie i z nudow przeczytalem wypociny az nie wytrzymalem....
kaguja przypomnij mi kiedy pytaliscie sie o fotke jedynie przypominam sb chyba w dzien dolaczenia do was lub 1 dzien po i kazdy wstawial na avatar zdj jakis lamusow jak ty z google [kk]
Twoj skromny rozum przeszedl samego siebie, skoro pamietasz sytuacje kiedy byly zdjecia, to dlaczego kazesz sobie przypominac?
 
Nie musze sie przedstawiac, z racji iz jestem przypadkowa osoba ktora gra sobie 4fun zeby pograc i zabic czas stawiajac bota :D
Ale musze przyznac, rozbawiles mnie do lez :)
 
weźcie się ogarnijcie i wstydu nie róbcie wyzywacie się jak pięciolatki... od tego PW chyba jest czy co ?
 
@UP
TRUE
Tent temat nie nazywa sie "Czas na wyzywanie 5-latkow" Zostal zalozony aby gracze sie czegokolwiek dowiedzieli , czy jest jakas szansa na reaktywacje Shadowcorsa. Tak wiec jak kolega wyzej , powyzywajcie sie na PW.
 
na akcje z nim chodze ? ladnie sie najebales kaguja pawełkiem xD
chuj ze zabijamy z zbychem gnoili was ekami 280 i poszliście na rl i tam tez wasz zgnoją wkońcu zaczniecie grac na non pvp
siedzenia na ts? u was na ts jest pszemek aka no matura wiec cichutko ;v
Haha petowiec co kupil chara nie pamietam juz jaki nick mial pierwszy, ale pamietam ze pisales ze jeszcze pare lvli w dol i sobie nowego kupisz (oczywiscie allegro without email)
Powiedz gosciu kto zmienial nick na jakims jebanym 370 palku (myslal chyba ze name locka nie widac na stronie) po czym nie logowales na niego, mowiles ze char zostal sprzedany na allegro, a kiedy wbiles na tsa okazalo sie ze chara masz, zenada.
Ogolnie to fajnie dojsc do bombla ? Czy to juz byla wasza ostatnia szansa zeby cos pograc, skoro cisnales ich przez cala gre, zastanow sie teraz kim ty kurwa jestes dzbanie.
Zal ci dupe sciska ze na rl poszlismy jebany gownie ? Co tam drozsze chary na allegro czy jaki chuj?
Btw co ty masz z jakims dzieciakiem pizamka ? Masz uraz po tym ze ci 420 eka w 4 zabili ?

PS. Zebys zdechl z ta shadowka.
 
kiedy to bylo z tym rp? w chuj dawno jak teamku nie mialem xD i tak byla beka wtedy.I z tym ze char zostal sprzedany byl pomysl ziomka[razem z nim stawialismy rp na grimy xD]zebyscie tez po niego nie wpadali.

powiem Ci zajebiscie jest dojsc do bombla fajniejsza ekipa, nie ma dzieciniady specjalnego jak to u nas -> wbil raster -> kazdy mowi : ty od bombla wiec cicho itp.
szczerze jakby zemsta mowil dawaj eldo wbijaj do nas to raczej bym został w aktualnym teamku jest w chuj zajebistych ludzi ,i tak cisnelem ich nie raz ale nawet ich nie znałem ,i to był mój błąd ^^
chuj że dostałem delete na tym realku wiec cichutko ,tam tez przekope dostaniecie i bd cry gaming.
a co do piżamki to ujebali mi wtedy w 7-8 swoim master planem eka gdy mialem skrypt na poi xD [1k hp gran ico ,2.5k hp uzywa uhp] wiec tez ryj xD

PS. Pozbieraj matule i wypierdalaj zlizywac końska spierdoline
nie pozdrawiam
 
Oh God, why in the Shadowcores info there's lots of polish kids which can't normally talk. I see only many many insultings like chuj kurwa. You're guys so annoying :) You haven't got your own lifes? Your stock of words showing us that poland is dumbest national i've ever met :eek: Every polish player scamming, insulting. And that's all what british ppl think about polish players :D
Also please shut up kids and go to school, maybe there you'll learn something different then taking care of other players life :D

Greetings polish no-lifes :D
 
kiedy to bylo z tym rp? w chuj dawno jak teamku nie mialem xD i tak byla beka wtedy.I z tym ze char zostal sprzedany byl pomysl ziomka[razem z nim stawialismy rp na grimy xD]zebyscie tez po niego nie wpadali.

powiem Ci zajebiscie jest dojsc do bombla fajniejsza ekipa, nie ma dzieciniady specjalnego jak to u nas -> wbil raster -> kazdy mowi : ty od bombla wiec cicho itp.
szczerze jakby zemsta mowil dawaj eldo wbijaj do nas to raczej bym został w aktualnym teamku jest w chuj zajebistych ludzi ,i tak cisnelem ich nie raz ale nawet ich nie znałem ,i to był mój błąd ^^
chuj że dostałem delete na tym realku wiec cichutko ,tam tez przekope dostaniecie i bd cry gaming.
a co do piżamki to ujebali mi wtedy w 7-8 swoim master planem eka gdy mialem skrypt na poi xD [1k hp gran ico ,2.5k hp uzywa uhp] wiec tez ryj xD

PS. Pozbieraj matule i wypierdalaj zlizywac końska spierdoline
nie pozdrawiam
"tez przekope dostaniecie" ? o ile sie nie myle to nie my ostatnim czasem latalismy ekami bo magami to mogliscie se stanac na dorianie albo s gate. Chuj mnie interesuje czy to byl twoj pomysl ze zmiana nicku czy twojego kolegi, stwierdzam fakty bo tak pierdolisz ze kazdy charlover, smiejesz sie z tego Toucha a sam tak robiles wiec gg szczoto.
Gowno mnie rowniez interesuje twoj delete na rl (pewnie 40 lvl na facc) chyba ze allegro poszlo w ruch to moze miales cos wiekszego po czym cie hakneli bo kupiles chara bez rk.
 
Last edited:
powiem Ci zajebiscie jest dojsc do bombla fajniejsza ekipa, nie ma dzieciniady specjalnego jak to u nas -> wbil raster -> kazdy mowi : ty od bombla wiec cicho itp.
szczerze jakby zemsta mowil dawaj eldo wbijaj do nas to raczej bym został w aktualnym teamku jest w chuj zajebistych ludzi ,i tak cisnelem ich nie raz ale nawet ich nie znałem ,i to był mój błąd ^^
chuj że dostałem delete na tym realku wiec cichutko ,tam tez przekope dostaniecie i bd cry gaming.

Nie no kurwa trzymajcie mnie hahahhaha. Cytat: "jakby zemsta mowil dawaj eldo wbijaj do nas " o kurwa ty no handzie jebany co ty pierodlisz xD
@raster // Jak Rastera kurwa araby skubia z kieszonkowego na przerwie w szkole bo wyglada jak dziewczyna nie rozdziewiczona.
Ok Eldo znalazles teamek nie ma co pierdolic i "przekopaliscie Jurasow tak, ze opuscili serwer". Bartek, Krzysiu aka Patola, jego patologiczny brat i Bombel sa smieszni. Reszta to jakies no handy i smiecie ;)) aha no i agresywna 14-nacha
 
Patoll ma 15 lat chodzi do gimnazjum nr 5 w Plocku i ma 1,50 i wlosy do kolan xD kto chce fote?
 
Back
Top