• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Shleder and other ppl who didnt join rl tibia

Jak ja gostek nie mam zamiaru grac na tych shadow scierwach, toz to bez sens. Tak se zbijam 2h staminki na tym rlu po silce i wsio. Niech siwek se teraz gra, ja wole na rl pograc i cos sie pobic normalnie a nie latac po defach tak jak juz mowilem.

haha gruby jak ty tak piszesz to zawsze pozniej robisz team xD przeciez wszyscy wiemy ze tesknisz i zaraz zrobisz przeladowanie to nie pierdol
 
calar co ty pawiana swirujesz na morcie xdd orszabal wiekszy, niz ten shadow i pewnie 50mc włączasz zeby sie zalogowac po tej silce
 
nie, a ten co to sie staooooooooooooo ze siwek dostal na open od sir jurasa od sir przemasa? tak mi ananas napisal ;d
 
true info :D ale jak chlopaki zaczeli grac na serio to 2 min i spam ueczkow bo fraga ugrac nie mogli XD
 
r*e*p*t*e*r*a dzis startuje praktycznie wszystkie bugi ogarnal, balans prof dobry ostatnio sie tam bilismy i nawet spoko
jakby wbily jakies 2 normalne teamki to my tez mozemy wbic pociupac bo na rl chwilowo zamula

jebany admin nazwe zablokowal (r.e.p.t.e.r.a.n.e.t.)
 
uuuu wbijam Wlampe _/

Dobra Cfalar pedale nie świruj rob ten team bo mam prawie cały tydzien wolny pedziu! bym coś ugrał
 
Damian Team Destroyer heheszki rozjebałem siwkowi team godzina 0:02 2 ludzi na vencie reload wielki patryk -6 attisa -4

team 8/10
leader slabe 2/10 Kappa

pozdrawiam
 
Back
Top