• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

@Siwek

dostawaliscie kopy i nagle jakas fuzja smieszna, 50 typa w nocy na vt ;d
 
^^ troche nie sadze bo 1 wm sam z tb gadalem i mi pisales ze was 44-45 na kanale z czego 43 on a nas hmm 35-36 on i kopy do 20-30 ? i potem caly dnie bylo nas po rowno na vt albo nas nawet mniej powiedzimy nas 28-29 was 32-33 i tak robiliscie akcje 1 dziennie cormaya 2 sqmoe przejscie i ava na 3 i elo


but gajs they szczoting me gajs
 
no dobra, ale co to ma do tego ?

Wiadomo było, że Szady nie ma czasu i niestety tak to wyglądało jak wyglądało, każdy miał wyjebane, ludzie też pracują, zaczeła się szkoła i nie było chłopa do walki.
 
nie bylo chlopka przeciez wrocil was legendary dowodca serko ktory mial 150 ek z 6 magic lvl on nie mogl byc waszym dowodca? przeciez takie czystki zrobil tak wam porobil ze nie macie teamu gowna jebane
 
ale My przecież mamy teraz team, Ty go nie masz póki co :D

ale to ty lizesz dupe siwkowi jak chcesz expic
jak znow nie bedziecie mieli timku znow bedziesz prosil

,,siwek zrob konto z tym omelem nie da sie grac ''


translate lokuf child aka Sucker
 
ale to ty lizesz dupe siwkowi jak chcesz expic
jak znow nie bedziecie mieli timku znow bedziesz prosil

,,siwek zrob konto z tym omelem nie da sie grac ''


translate lokuf child aka Sucker

Ty to chyba w nogach spałeś XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

idź lepiej wkręcaj, że Ci gm chary zabrał i na akcje nie masz jak iść
 
Last edited:
nie bylo chlopka przeciez wrocil was legendary dowodca serko ktory mial 150 ek z 6 magic lvl on nie mogl byc waszym dowodca? przeciez takie czystki zrobil tak wam porobil ze nie macie teamu gowna jebane
wróciłem Cię tylko wyjebać z teamku u tych Twoich przydupasów. Poza tym miałeś mi pokazać fejsbuczka z szadym i dalej nie widzę. Miałeś nawet nie swój teamek, bo calara, ale będziesz coś pierdolił. Wszyscy Tobą gardzą i bekę z Ciebie cisną, nawet Twój stary Lucek już Ci kanapek nie będzie robił, bo ile można gościowi robić, który ma 20-19 lat, a dalej jest w 1 liceum, a mentalnie w dupie jak ten sir ahh i kosoviak wielki kurwa ultras legi. Idź dalej pokazuj jakim gównem jesteś, a co do teamku Szadego, to możesz jedynie laske mu robić, bo jakby miał tyle czasu co przed wakacjami, to znowu byś pisał BAD TIMES HAS COME Ty jebany dysmózgu

translate: to make all clear, siwek is just funny boy
 
ten serko to moze mi dupe po sraniu lizac
jakies zero ze srajdy
jak ten kaplarr dzieciun
 
Back
Top