• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Skrypcik "Podroznik"

Status
Not open for further replies.

Agraeln

New Member
Joined
Feb 5, 2009
Messages
391
Reaction score
2
Location
Europe, Poland, Cracow.
Hiho ludziska :D

Jest gdzieś dostępny albo ktoś ma skrypcik na Podróznika taki jak jest na hunterze?

redbull915 jebie kałem :peace:
 
Last edited:
Hiho ludziska :D

Jest gdzieś dostępny albo ktoś ma skrypcik na Podróznika taki jak jest na hunterze?

Btw. CO to jest te FIOLETOWE PUNKCIKI PRZY REPUTACJI? xD Bo nie wiem ;p A mam i zielone i fioletowe. Hmm to ujemna reputacja?

Reputacja warta 0 punktow.
 
chyba szare a nie fioletowe ;P

a co do podróznika, jak wyjaśnisz dokładnie jak by to miało wyglądać to można by pomyśleć
 
Huj, ja nie wiem :p

Zapominam sie :p Zamiast pisac post moglem poczytac w FAQ ;P Juz wiem z czym to sie je.

Ale skryptu nadal poszukuje
 
Czemu? I jak taka dac?

Wejdz na huntere i zobacz :p

Chodzi o to ze skrypt bada ile kto podrozuje i wyswietla na stronce :)

no jak masz malo postow albo malo rep points to sie daje normalnie tak ;d

na glownej stronce widac twoj rep power
 
Nie dosc ze cos wymagasz to jeszcze karzesz wejsc na huntere jakas i sprawdzac , zamiast opisac co i jak robi.
 
Łatwy do napisania skrypt, maja tablice wszystkich questow, i po prostu sprawdza czy gracz ma wykonanego tego questa i potem oblicza procent z liczby wykonanych a całosci.
 
xD
funkcja znajdywania x (po id questów)
x%-7 questów
100% -42 questy

Algorytm 4 klasisty...
 
Trzeba było chodzić do szkoły a nie grać w Tibię :) 17% ?
 
Generalnie wiem ze to oblicza na podstawie questow :p

Ale ja bym chcial zeby pokazywalo ile ktos razy poprostu w ciagu dnia przeplyna statkiem/ polecial dywanem :)
 
Generalnie wiem ze to oblicza na podstawie questow :p

Ale ja bym chcial zeby pokazywalo ile ktos razy poprostu w ciagu dnia przeplyna statkiem/ polecial dywanem :)

No to dodaj do swoih skryptow/NPC jakies query do bazy lub storage. I na stronie to odczytaj.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top