• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Stare dobre czasy czyli... World War?

thais world war 1/1 do 7/7 byl najlepszy i nie ma co sie tutaj spinac
 
16:03 1 player(s) online:
16:03 Druid [100].

Zresztą to nie jest world war w Thais tylko zwykły war i to w dodatku w carlin to już nie ten sam klimat ;p

zrobilibym world war w thais ale nie mam bazy danych z postaciami a .xml to chyba juz troche nie te czasy
 
Taa...
Xampp, pierwszy lepszy gotowy ot pod 7.6, acc maker od otfans i ta ambicja postawienia otsa dla przyjemności nie myśląc nawet o profitach. Aktualne OTS'y pokazują nam w co się to całe środowisko przemieniło od pamiętnych czasów World Warów, Viperi, Armii i kilku innych nieśmiertelnych projektów aż do aktualnego stanu czyli "masz za dużo graczy, jutro wypierdalamy ci otsa papa".

hejtujecie tak te rl mapy, a taka prawda, że zrobienie rl mapy przynosi największe zarobki jeżeli ma się kontakt z teamami

Wystarczy odpowiednio zrobić evo orshaboombe z dobrym sms shopem, trochę black seo i zarobki większe niż na rl mapie z teamami :d
 
Last edited:
Devland, Dovux, SadTeam, jedyne mapy nad którymi się skupiam. Te mapy mają to coś w sobie ;)
 
Devland, Dovux, SadTeam, jedyne mapy nad którymi się skupiam. Te mapy mają to coś w sobie ;)

Igzakli, mapy SadTeamMapper mają to coś w sobie, że mnie przyciągają. Aktualnie mam na HDD zajebistą mapkę dobrze zedytowaną - orginał bodajże z serweru drans.pl / dineria.pl - To były OTS (owner to był chyba Piotrek1447 czy coś w ten deseń) nie jak te "Real Mapy".
Full skrypty 100% przeze mnie zrobione, balans postaci jak na Global Tibii. Lecz aktualnie nie mam czasu w realizowaniu tego mojego małego projekciku.

A co do tematu pamiętam warki w Thais / Venore / Carlin - to było bez ElfBota bez magwall tajmerów wykazać się na Venore.

No życzę wam powodzenia w tym projekcie.
 
Aż kurde się pochwalę moją "przeróbką" karmii:

nivera.png


wholemap.jpg


Trochę nad ty czasu spędziłem, teraz zajmuje tylko miejsce na dysku ;f
 
Pokaż jakieś zbliżenie, bo jestem ciekawy czy czasem to nie jest mapa syf :> (duża, a brzydka).​
 
@Xadrian - Superrrr mapka ale proszę Cię chwal się nią w odpowiednich miejscach bo ta mapka raczej nie ma nic wspólnego z World War Thais czy nawet jakimkolwiek warem ;P
 
xardian te nightwalkery na górach skojarzyły mi się z endermanami z minecrafta :D no a poza tym mapa miód ;]


1001 post! fuck yea!
 
Last edited:
Back
Top