• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Studia informatyczne Opinie

Nie idź na PJWSTK w Warszawie. Sam tam studiuje i nie polecam, ale gdzie uciec to nie wiem, bo doszło paru studentów co uciekli z UW i WAT. Mówili, że pisali w Pascalu (!) lub na kartkach, bo nie było komputerów wolnych.

Na PJWSTK na pierwszym/drugim roku jest Java, C++, C#, pisanie aplikacji sieciowych, interfejsów graficznych, algorytmy [8 na 143 studentów zdało w tym roku egzamin z algorytmów].
Za największą wadę uznaje egzaminy i ćwiczenia 'z komputerem' [większość]. Cały semestr piszemy kod czy projektujemy bazy danych, a potem na egzaminie jest test 20 pytań [poprawnych odpowiedzi od 0 do 7, wszystkie mogą być złe/dobre] typu:

A co to jest za algorytm wspominał profesor na ostatnim wykładzie jako anegdotę. Sprowadza się do to do tego, że wchodzisz na stronkę studentów:
generatory2.0
i nakuwasz znane pytania z danego przedmiotu, a potem liczysz, że trafi ci się połowa pytań na teście które znasz, a jak ci się nie trafi to 200 zł i w następnym semestrze poprawiasz egzamin, niektórzy algorytmy powtarzali przez 6 semestrów - 1200 zł za same egzaminy, nie mówiąc już o 1118 zł miesięcznie za uczelnie.

Ja jestem na PJWSTK w Warszawie, na infie po angielsku i do tej pory z generatorów mieliśmy 2 egzaminy :p
algorytmy - to ich wina, że nie zdają.

Ja na 6 semestrze, bez jakiegoś tam kucia, nie miałem żadnego warunku (oczywiście poprawki bezpłatne były) mam 2 stypendia, łącznie ponad 1200 /m-c, i całkiem przyzwoitą średnią - i pisze programy kolegom z PW, których pozdrawiam ;)
 
A ja jeszcze nie studiuję (4 klasa tech.) i te testy ida tak sobie :D

Administrowanie bazami danych :D

Twój wynik: 16 punktów na 20 możliwych do uzyskania (80,00%).

Ile zalicza? ^_^

Zawodowy? 75%.
 
Ja na 6 semestrze, bez jakiegoś tam kucia, nie miałem żadnego warunku (oczywiście poprawki bezpłatne były) mam 2 stypendia, łącznie ponad 1200 /m-c, i całkiem przyzwoitą średnią - i pisze programy kolegom z PW, których pozdrawiam ;)

to teraz wysoko zawiesiłeś poprzeczkę dla lua hacgerowcuf
 
Back
Top