• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

"Swobodniej" z marihuaną na własny użytek.

Szczerze, ten temat nie pasuje na to forum. Wypowiadać się powinni nie "szpanerzy" lecz koneserzy a ludzie otlandu niech dalej robią otsy ! Patrzmy realnie, kto tutaj oprócz kilkunastu osób może coś więcej wiedzieć na temat trawki? .. a wracając do tematu to oprócz gram będzie zależało od stężenia thc.
 
a to już na otlandzie nie może być poważnej konwersacji tylko gimbusowe teksty ? -_-


btw jak ci tak nie pasuje to idź na dzieciarnię czytaj na tneta
 
a to już na otlandzie nie może być poważnej konwersacji tylko gimbusowe teksty ? -_-


btw jak ci tak nie pasuje to idź na dzieciarnię czytaj na tneta

Właściwie po co mam iść na tnet'a ?, poza tym tematy moga być ale nie dla grupy gimbusów która jednak przeważa na otlandzie ;]
 
a widzisz tu teraz jakiś gimbusów? nie szukaj problemów tam gdzie ich niema
 
na jakiej podstawie uważasz mnie za gimbusa, naprawdę nie stać cię na normalną rozmowę a nie na kogoś wrzucasz? weź się za dziewczyny czy chłopaków (wszystko mi jedno) i wrzuć trochę na luz
 
"na luz" to mam wrzucone non stop więc nie potrzebuje poleceń. Wyraziłem swoje zdanie w tym temacie, więc nie więc po co zbędną konwersację chciałeś nawiązać.
 
ja ci powiem Balicuss że wyskoczyłeś ni z gruchy ni z pietruchy z jakimiś posranymi pretensjami że to otland tu nie powinno być poważnych tematów, a potem mi mówisz że mam ci nie mówić co masz robić. Powiem ci tak a weź idź se zwal bo masz za dużo testosteronu, koniec tematu jak chcesz coś od siebie dodać co do mojej osoby to zapraszam na priv, przynajmniej nie będzie się tu offtop robił.
 
to kto walił tłoka ?

Słuchamy? AAAA mamy pierwszego gimbusa w temacie, halo halo, skąd pan do nas pisze?

#topic
Po co się spinacie? Jedynym skutkiem innym niż poczucie obrzydzenia i odczucia "ja pierdole..", może być tylko otrzymanie warnów...


To teraz wyrażę swój pogląd;
Holandia od kiedy stała się tak bardzo liberalnym krajem, spadło zainteresowanie narkotykami tam.. Tzn nadal jest popyt itp. ale głównie obcokrajowcy np. Niemcy przyjeżdżający tam biorą w większych ilościach. Teraz tam to się traktuje jak u nas wódkę, pali się z przyjaciółmi na imprezach, ale w sposób normalny, ludzie są poinformowani, nie ma tak jak w Polsce, że nikt na początku nie wie i nagle próbuje samemu i może się spotkać z gównem, a nie dobrym towarem, może wziąść za dużo i się wypierdolić, po za tym im bardziej się coś ogranicza tym bardziej tego człowiek porząda. Przykład z Bilbii, było od zajebania jabłek w raju, ale Bóg powiedział, "tego nie i już", ale wiadomo jak postąpił człowiek. Wgl wyobraźcie sobie macie milion cukierków, ale nie możecie spróbować 1. Możecie pierdolić, że nie skusilibyście się, ale prawda jest taka, że byście się rzucili na to jak na chleb.

Mam zmienne często poglądy, ale jeśli już się zgadzać na legalizacje to:
- dać ludziom środki; żeby kupowali dobry towar, a nie jakieś gówno
- zwiększyć karę dla "lewych" sprzedawców, zrobić "państwowych dilerów", niech będzie z tego vat 25% i już, a tych co na lewo robią to do pierdla i tyle

Ale takim sposobem wszystko było by wkońcu na podatku, ale cóż, myślę, że to najlepsze rozwiązanie jeśli już ma być jakaś legalizacja.




# słyszę głos kaczora w głowie, który mówi że...
... mam teorie spiskową, że samme specjalnie wywołał dyskusje by wyeliminować największych napinaczy za pomocą banów ;s
 
Mówicie o dilerach jak będzie legalizacja... Dilerów nie będzie, każdy sobie będzie hodował, bo każdy chciałby zapalić coś naturalnego, ile chce i kiedy chcę. Ceny by opadły znacznie w dół, nam to pasuje, dilerom nie, i rząd z jednej strony także się właśnie tego boi.
 
Jaram ziomek biegle 20 jointów dziennie, a jeśli robię przerwę to pale jeszcze więcej ;D
 
O coś się zmieniło? bo mi się zdaje, że i tak będzie to samo, jak mnie pokręcili z 1,8g. spędziłem 19h w areszcie, zabrali mi telefon i sprawa trafiła do sądu, gdzie na pierwszej rozprawie, na której musiałem być obecny Sędzina przekwalifikowała czyn na niską szkodliwość społeczną i odbyła się druga sprawa, na której nie musiałem być już obecny, lecz poszedłem na ogłoszenie wyroku - umorzenie warunkowe na okres 1 roku. Czyli było tak samo, tylko inna forma... za telefonem czekam już 5 miesięcy, niedawno przyszło postanowienie o wydaniu dowodów rzeczowych (telefonu) oraz przepadku lufki szklanej, z tym, że żeby odebrać telefon musi przyjść wezwanie, a nie postanowienie, więc znając szybkość działań to się spodziewam za jakieś 2 miesiące...
 
Mówicie o dilerach jak będzie legalizacja... Dilerów nie będzie, każdy sobie będzie hodował, bo każdy chciałby zapalić coś naturalnego, ile chce i kiedy chcę. Ceny by opadły znacznie w dół, nam to pasuje, dilerom nie, i rząd z jednej strony także się właśnie tego boi.
co Ty pierdolisz w ogóle np w takiej holandii za gram płacisz 12 euro w shopie tylko że tam inaczej worek wygląda ...
 
Mówicie o dilerach jak będzie legalizacja... Dilerów nie będzie, każdy sobie będzie hodował, bo każdy chciałby zapalić coś naturalnego, ile chce i kiedy chcę. Ceny by opadły znacznie w dół, nam to pasuje, dilerom nie, i rząd z jednej strony także się właśnie tego boi.

No jak zlegalizuja i otworze shopy to wątpie żebym wogóle tam kiedyś bywał, zresztą swój krzak to swój krzak bardziej uzależnia to niż palenie. Zdobywa sie zajawke chce sie aż wyjść na spacer w to tajemnicze miejsce popatrzeć w niebo i cos zapalic MASAKRA.Ciekawe czy po zdepenalizowaniu tego zjebanego polskiego prawa bo inaczej tego nazwać nie można będę miał jakąś wolną szafe na ubrania :D. Dla kumatych :)

Najlepszy staff to swój staff
 
Last edited:
Back
Top