• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

@Sztuczny

Ale ty knapik zamknij pizde i idz ze starym na kurs mowienia "r" jebany szczochu
utkaj pizde szczochu bez mikro bo jesteś nikim to po 1 ,mozesz isc podexpic banute jebany przydupasie bez mikra
 
szczotex 2x na battelce był 2x podexpił banute i myśli ze ktos go zna pierdolony no voise 12 letni
 
cisnij go knapik warjacie bo typ nam poty donosił jak bocilismy na war zonach albo poi ..
 
bez kitu gość jedyne co może zrobić to zebrać jakieś sceptre przy ssie
 
utkaj pizde szczochu bez mikro bo jesteś nikim to po 1 ,mozesz isc podexpic banute jebany przydupasie bez mikra
Zamknij pizde szczoto jebana bo mozesz mi poty doniesc na inq
szczotex 2x na battelce był 2x podexpił banute i myśli ze ktos go zna pierdolony no voise 12 letni
Mowi to knapik co mam go kurwe na "exori flama"
cisnij go knapik warjacie bo typ nam poty donosił jak bocilismy na war zonach albo poi ..

Ale ty fenyx utkaj morde i idz bocic na spike 1000 charow ty kurwo bez zębna, a pozatym to mozesz max doniesc luckowi amarene i na shared pić
to kup jeszcze temu koledze petowcowi
Ty sobie kup lekcje z maria siwek zeby cie "r" nauczyla wymawiac
 
no trzymajcie mnie mówi to jakiś petowiec pokroju toucza co ma pewnie głos jak pizda dlatego mikro nie kupi jebany smietnik co mu stary kutasa do dupska pakuje
 
kup mikro jebany szczotexie to wtedy mi cos powiesz jebany 12 latku bez mutacji
 
bez kitu to ze ktos nie powie r to ten go cisnie a jebany siedzi z kagancem na garnuszku u starych
 
Zamknij pizde szczoto jebana bo mozesz mi poty doniesc na inq

Mowi to knapik co mam go kurwe na "exori flama"


Ale ty fenyx utkaj morde i idz bocic na spike 1000 charow ty kurwo bez zębna, a pozatym to mozesz max doniesc luckowi amarene i na shared pić

Ty sobie kup lekcje z maria siwek zeby cie "r" nauczyla wymawiac
i see... offensive only offensive wow
 
Zamknij pizde szczoto jebana bo mozesz mi poty doniesc na inq

Mowi to knapik co mam go kurwe na "exori flama"


Ale ty fenyx utkaj morde i idz bocic na spike 1000 charow ty kurwo bez zębna, a pozatym to mozesz max doniesc luckowi amarene i na shared pić

Ty sobie kup lekcje z maria siwek zeby cie "r" nauczyla wymawiac
Wez ty kurwo 14 letnia z lawki toucha i deszcza sie juz nie udzielaj, bo za chwile ci wypierdole z polobrotu na kabine to mikro kupisz
 
bez kitu typka nikt nie zna jest no voisem myśli ze jak jakas feru czapke ma to się tu może śmietnik udzielać
 
Chuj ze mam mikro ty pecie jebany kotlecie co cie ojciec przez slomke karmil ziemniakami
bez kitu typka nikt nie zna jest no voisem myśli ze jak jakas feru czapke ma to się tu może śmietnik udzielać
No kurwo moge bo mnie stac na mikro nie tak jak ciebie ty ubeku od lucka siwka
 
to kup jebany przydupasie to zobaczymy czy taki cwaniaczek jak w pisaniu , jebany tylko pisac umie pierdolone zero
 
Jutro ty pecie bo dzis nie moge a pozatym to samo moge o tobie cwaniaku powiedziec bo tez tylko piszesz i nie spinaj bo ci gumka od majtek pęknie ty grubasie zajebany
 
Back
Top