• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

@Sztuczny

gume to ci stary moze z dupy wyjąc jebany 13 latku haahhaah typasek ma mikro a nigdy nawet dupy nie odezwał bo sie boi ze by go wyjasnili na szybko pierdolony przegrańcu co cie nikt nie zna , jakis saintz team se wymyslili hahahahahah
 
chuj ze po 22 jest to typek sie nie moze odzywac na chacie bo mu matula amarene wyleje na kompa i gosc juz nie pogra.
 
gume to ci stary moze z dupy wyjąc jebany 13 latku haahhaah typasek ma mikro a nigdy nawet dupy nie odezwał bo sie boi ze by go wyjasnili na szybko pierdolony przegrańcu co cie nikt nie zna , jakis saintz team se wymyslili hahahahahah
Chuj ze gadalem do ciebie ty pecie jak grales u siwka to kurwo sie sepleniles to wyszedłem z kanału jebany a chuj ze te saintzy by cie porobily z venore na banute -5 pedale niechce mi sie z toba pisac dzieciunie bo te twoje teksty sa takie nudne bo tylko powtarzasz o tym mikrofonie jak dzieciak az ci bombel lajka dal w poscie bo cie wyjaśniłem zerowcu.



CLOSE



PS: Nawet nie będę odpisywał pecie wiec sie nie napinaj.
 
XD
we deszczu uspokoj kolege, i ustaw go do szeregu, bo rly niema nic lepszego niz napinajacy sie 14 latek ktory dopiero co robil horestisa z brazolami a teraz sie poczuwa.
 
gume to ci stary moze z dupy wyjąc jebany 13 latku haahhaah typasek ma mikro a nigdy nawet dupy nie odezwał bo sie boi ze by go wyjasnili na szybko pierdolony przegrańcu co cie nikt nie zna , jakis saintz team se wymyslili hahahahahah
ty tez tego nigdy nie zrobiles wiec nie wiem dlaczego poruszasz tematykę MIKROFONU

pozdrawiam serdecznie odwieczny no vojs Dawid zbylowsky
 
XD
we deszczu uspokoj kolege, i ustaw go do szeregu, bo rly niema nic lepszego niz napinajacy sie 14 latek ktory dopiero co robil horestisa z brazolami a teraz sie poczuwa.
who cares????????????????????????????????????????????
 
Jutro ty pecie bo dzis nie moge a pozatym to samo moge o tobie cwaniaku powiedziec bo tez tylko piszesz i nie spinaj bo ci gumka od majtek pęknie ty grubasie zajebany
no to bardzo ciekawie tu opowiadasz, ale refreshujesz stronke co 30 sekund i nie mozesz gadac to calkowicie zamyka temat
 
bez kitu gosc na no voise siedzi bo ma 12 latek i cos bedzie gadal o wyjasnieniu pewnie ma głos jak touch do tego
 
XD
we deszczu uspokoj kolege, i ustaw go do szeregu, bo rly niema nic lepszego niz napinajacy sie 14 latek ktory dopiero co robil horestisa z brazolami a teraz sie poczuwa.
Lepiej cos robic a nie patrzeć w monitor jak bot lata na quarach i jeszcze brazole cie wyjasniaja >.< a napinac to sie mozesz jak sztangle podajesz fenyxowi co go siwek wyjasnil jebany zerowiec
 
bez kitu gosc na no voise siedzi bo ma 12 latek i cos bedzie gadal o wyjasnieniu pewnie ma głos jak touch do tego
Tia niema to jak powtarzać się jak gównix z tym mikro >.<
 
Tia niema to jak powtarzać się jak gównix z tym mikro >.<
Uwal sie juz na pizde pierdolony analfabeto, "niema", w ogole cos sie wpierdalasz, a na kazdym wmie albo Cie nie ma albo na 2 sd wyjebiesz z pacanem obok. Siedz na pizdzie. Btw. Jakies sainty by kogos popushowaly? Wez skoncz ruro jebana, bo jak Ci wypierdole lokietka, to bedziesz z matulka wracal pod latarnie na czynsz zarobic jebany dzieciaku ^.^
 
Lepiej cos robic a nie patrzeć w monitor jak bot lata na quarach i jeszcze brazole cie wyjasniaja >.< a napinac to sie mozesz jak sztangle podajesz fenyxowi co go siwek wyjasnil jebany zerowiec
HAHAHAHAHA
widac bolalo ze jak szwedzik powiedzial ze quary sa jego, to musiales wypierdalac w podskokach.
co do kwestii brazoli to nawet nie wiem o co 5, wiec uwal sie na pizde malolat.
 
Uwal sie juz na pizde pierdolony analfabeto, "niema", w ogole cos sie wpierdalasz, a na kazdym wmie albo Cie nie ma albo na 2 sd wyjebiesz z pacanem obok. Siedz na pizdzie. Btw. Jakies sainty by kogos popushowaly? Wez skoncz ruro jebana, bo jak Ci wypierdole lokietka, to bedziesz z matulka wracal pod latarnie na czynsz zarobic jebany dzieciaku ^.^
Mowi typ co jest wyjasniany na kazdym wm na -2 pizda haha chuj ze jestem na kazdym wm tylko teraz mnie nie było ostatnio >.< a sdki to mozesz eldowi doniesc na gorome jak na warmodzie po 1000sdkow nosi :eek:
HAHAHAHAHA
widac bolalo ze jak szwedzik powiedzial ze quary sa jego, to musiales wypierdalac w podskokach.
co do kwestii brazoli to nawet nie wiem o co 5, wiec uwal sie na pizde malolat.
Widac to ciebie było na filmiku jak padles :) ale chuj ze na tym lunar to nawet niegram ale ty cos swirujesz :3 a pizde to ma twoj ojciec jak od lucka wraca po amarence.
 
Mowi typ co jest wyjasniany na kazdym wm na -2 pizda haha chuj ze jestem na kazdym wm tylko teraz mnie nie było ostatnio >.< a sdki to mozesz eldowi doniesc na gorome jak na warmodzie po 1000sdkow nosi :eek:

Widac to ciebie było na filmiku jak padles :) ale chuj ze na tym lunar to nawet niegram ale ty cos swirujesz :3 a pizde to ma twoj ojciec jak od lucka wraca po amarence.
nie bron sie juz dzieciunie jebany, bo zrobie Ci dziecko i bedziesz zyl za moje alimenty. Jakas jebana frajernia typu tttttttttttouch of lag mozgu i cwaniaczek, bo pogral miesiac z siwkiem i chuj wie kim jest. Powiedzialem Ci, z tymi saintzami to mozesz przysiady na feru haty napierdalac, do tego sie tylko nadaja wiochmenie jebany
 
Widzę Knapik na ostro :D tyle że ty jebany 12 latku sam mikrofonu 2 lata nie miałeś więc uwal się na pizdę .

translate : this knapik can only buy ventrilo like in szady's team , fuck him so much ;x.
 
uspokoj siostre garnek pecie bo ma oczka rozbiegane jebana gabrysia i sam sie uwal na pizde szczoto na 2 sd
 
nie bron sie juz dzieciunie jebany, bo zrobie Ci dziecko i bedziesz zyl za moje alimenty. Jakas jebana frajernia typu tttttttttttouch of lag mozgu i cwaniaczek, bo pogral miesiac z siwkiem i chuj wie kim jest. Powiedzialem Ci, z tymi saintzami to mozesz przysiady na feru haty napierdalac, do tego sie tylko nadaja wiochmenie jebany
Ja nie pedał >.< chuj ze gralem caly czas pecie a ty co myslisz ze jak deeplingi bloczysz i ktos napisze "dominando" to ciebie bedą znać ? haha
 
Back
Top