• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Szukam Real Mapy 8.54

i tak jestes noobem, bo ja miec cala skopiowana mapke z 8.54 ;) wiec nigdyyy mi nie dorownasz , czesc!
ps. nie, nie dam water elementali ;)

who cares i tak jej nie wykorzystasz bo pewne osoby ci to niestety uniemozliwia :-{
 
pietia nie chce mi sie znowu uploadowac fotki swinki i maila od proserwerowni

kk thx bye ;) grubasq
 
Sasir to, że wrogi Ci będzie cały otland i otfans nie pomoże Twojemu serwerkowi, wiesz?
 
Wiem ze sie wstydzisz pokazywac swojej podobizny no ale cóz taki juz jest ten swiat....
up: pomoze :D
 
Co do friendsow faktycznie twoje odzwierciedlaja twoja osobe:
Code:
Friends
Showing 1 of 1 Friend(s)

    * Lord Mati
Jak tam Lord Mati aka twoj friend?
:D
 
pietia nie chce mi sie znowu uploadowac fotki swinki i maila od proserwerowni

kk thx bye ;) grubasq

no dobra, ktoś atakował z dedyka to się udało załatwić sprawę szybciutko, ale co jeżeli KTOŚ uzna, że czas użyć botnetu?
będziesz pisał na abuse sieci każdej sweetaśnej 14stki z nk czy może poprosisz ovh o wycięcie XXk adresów IP?
 
Sasir wykorzysta swoje dwa radio odbiorniki,zawsze dostaje pociski na vt bo ma zajebiste uszy xd
 
Co do friendsow faktycznie twoje odzwierciedlaja twoja osobe:
Code:
Friends
Showing 1 of 1 Friend(s)

    * Lord Mati
Jak tam Lord Mati aka twoj friend?
:D
To ze nie mam w friend list ludzi oznacza ze nie mam friendsow? jezeli tak to jestes glupszy niz przepuszczalem

@specjalist
duzo gadasz a malo robisz, przyjdzie i czas na ciebie

@pepzo
jestes nastepnym dzieciakiem uwazajacym ze mam duze uszy, komorka w lape bo niedlugo iriana startuje ;/
 
To ze nie mam w friend list ludzi oznacza ze nie mam friendsow? jezeli tak to jestes glupszy niz przepuszczalem

@specjalist
duzo gadasz a malo robisz, przyjdzie i czas na ciebie

@pepzo
jestes nastepnym dzieciakiem uwazajacym ze mam duze uszy, komorka w lape bo niedlugo iriana startuje ;/

Wiecie co robić, wiecie co z nim zrobić?!
Prepare bot nets guys :X(sasir nie czytaj bo i tak nie zrozumiesz :<)
 
nie spinaj sie tak bo ci paczek uszami wyjdzie.
swinia.jpg
 
Back
Top