• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Talizman, hity

dragon1155

New Member
Joined
Mar 5, 2010
Messages
113
Reaction score
3
Witam. Chciałbym uzyskać pomoc w sprawie takiego talizmanu, który zwiększał by obrażenia zadawane z czaru dla wszystkich profesji. Taki talizman, że im więcej go masz na sobie, tym bardziej zwiększa zadawane obrażenia. Chyba jedynym wyjściem jest napisanie skryptu, czego ja nie potrafię, a increasemagicpercent działa tylko dla magów. Do tych, którzy ktoś zacznią mi prawić o samodzielności i o tym, żebym się sam nauczył - niech się wstrzymają. Za pomoc rep.
 
Do tych, którzy ktoś zacznią mi prawić o samodzielności i o tym, żebym się sam nauczył - niech się wstrzymają.
Ci, którzy chcą wszystko dostać gotowe niech również się wstrzymają.
 
to przepisz sobie increasemagicpercent dla wszystkich, kilka minut roboty(wliczając kompilację)
 
Code:
			else if(tmpStrValue == "increasemagicpercent")
			{
				if(readXMLInteger(itemAttributesNode, "value", intValue))
					it.abilities.increment[MAGIC_PERCENT] = intValue;
			}
pewnie chodzi oto ale co trzeba zmienic to nie wiem :D
jak cos to wyciete z items.cpp
 
bo obrażenia magiczne magów opierają się na atk broni którą trzymają w ręce, nie wiem jak to zrobić. A skrypt sam napisałbym, ale potrzebuję wskazówek.
 
zle obrazenia magiczne knighta opieraja sie na tym jaka ma bron w rece a u magow to zalezy od mlvl ;p poszukam funkcji w items.cpp jak znajde dam edita ;p

@EDIT
ok znalazlem cos takiego ;p
maxhitpointspercent
sprawdz to ;p
 
felek, 1. nie w tym miejscu(w movementach albo w spells albo w combat)
2. powinno zwiększać max hp o %
 
na prawdę nie ma żadnego sposobu na item, który zwiększa obrażenia magiczne każdej profesji ? nie chce aby ktoś coś za mnie robił, tylko najwyżej powiedział co robić
 
przerobić increasemagicpercent
otwórz projekt, wrzuć increment[MAGIC_PERCENT] do find in files i powinieneś znaleźć
ewentualnie samo magic_percent jakby tamto noie pomogło(po prostu usuniesz ifa sprawdzającego profę)
 
@up: jaki projekt ? zielony w tym jestem w ogóle
@edit: albo jest jakiś poradnik do tego typu rzeczy ?
 
Last edited:
Uncle G. powinien pomóc
bierzesz źródło, the forgotten dev c++, otwierasz projekt, szukasz, usuwasz ten kawałek kodu(poprawnie najlepiej ;d), klikasz kompiluj i czekasz
później bierzesz nowe exe i jest
 
zacznijmy od nowa jaki masz silnik?? potem wiesz co to jest kompilacja?? albo chociaż dev cpp?? jak nie to poszukaj na tym forum poradnikow o kompilacji ;p
 
tfs, wiem co to dev cpp... ;p ale potrzebuje żeby ktoś dokładnie opisał jak mam to zrobić z tymi obrażeniami ;p
 
@edit: usunąć pogrubioną linijkę ?


}
else if(tmpStrValue == "increasemagicpercent")
{
if(readXMLInteger(itemAttributesNode, "value", intValue))
it.abilities.increment[MAGIC_PERCENT] = intValue;
}
 
Last edited:
zrozum co to robi o zobaczysz, że nie
spells lub combat i tam szukaj
i myśl(jak co słownik angielsko polski możesz użyć)
 
@up: nie wiem, albo jestem ułomny albo ty jesteś. w combat i spells nie ma żadnej wzmianki o increasemagicpercent

@edit: jeżeli to ja jestem ułomny, to w google nie mogę znaleźć żadnego poradnika jak komplikować, z czym to sie je itp.
 
wrzuć increment[MAGIC_PERCENT] do find in files i powinieneś znaleźć
ewentualnie samo magic_percent jakby tamto noie pomogło

....
jest w player.cpp ale nie sprawdza profy
możliwe, że działa tylko na formula levellmagic
 
Back
Top