• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

TFS 0.3.4 Elf Bot bug

Maloria

Się gra się ma ;pp
Joined
Jul 20, 2009
Messages
111
Reaction score
0
Ma z was ktoś może skrypty do zabezpeiczenia krakowania elf'a?
 
lol.. zabezpieczenie przed 'krakowaniem' elfa? : // byś musiał wkraść się na serwer google, i exploita pościć który by blokował 'krakowanie' elf bota.
 
Nie musze Ci nic pokazywac ziomek, ale uwierz, ze mam lepsza :* A tymi ten honor zabrales czy cos, ze bedziesz mi go zwracac? Jesli tak, to plx zatrzymaj sobie ;* Misiek, czego sie nie robi dla takich fajnych ludzi jak Ty? <buzi>
 
Nie musze Ci nic pokazywac ziomek, ale uwierz, ze mam lepsza :* A tymi ten honor zabrales czy cos, ze bedziesz mi go zwracac? Jesli tak, to plx zatrzymaj sobie ;* Misiek, czego sie nie robi dla takich fajnych ludzi jak Ty? <buzi>

Pedalski ten post, bez kitu.
 
Pewnie mu chodziło o depukowanie na jeko serferze : (
A pszet krakowaniem musis siem wlamać na GUUGLE.PL!
 
Duzo ludzi zna mojego OT (ktorzy duuuuzo potrafia), im sie nie wstydze pokazac, a Tobie tak? :) Bo prostu Ty jestes nikim, wiec po co mialbym Ci cos pokazywac? Pamietaj, co pisales wczesniej, a teraz czegos oczekujesz ;* Hejcia Misq ;*
 
Ty pierdolony pedale zamknij swój pierdolony specjalistyczny ryj i wypierdalaj.
 
Nie dośc że pedalski to taki z niego specjalista że anwet wstydzi pokazanie sowjego syfu hahaha
NP.png

Wow, nie pierdol?! serio?!
 
Ty matkę z siekierą ganiasz? To ty raczej pedał, aha i nie znasz innych słów ? :'/
 
Maloria, zaplac dla developerow ElfBot'a, zeby mu lepsze zabezpieczenia napisali do loadera to bedziesz meic "anty cracka", a poki co wypierdalaj kotek
 
'odkąd' umiem od dawna...
kóp suownik... bo cie nie rozumiem czasami.. pisze się od kiedy a nie odkąd? odkąd to mogę mieć fiuta od szafy do monitora.

jp.png
 
Back
Top