• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[TFS 0.3.5] Zmiana systemu PVP/Fragó

Donaj

Banned User
Joined
Jan 6, 2010
Messages
943
Reaction score
3
Witam, mam do was pytanie. Czy ktoś wie, jak można zmienić system PVP z TFS
0.3.5 na wcześniejszy(z 8.42 tibi, 0.3.4 tfs)? Chodzi mi przede wszystkim o to, aby za zabicie osoby fraga dostawały tylko 2 lub 1 osoba a nie jak to jest teraz(bije kogoś 30 osób i każdy dostaje unjusta za zabicie).
Jeżeli zmienia się to w którymś z *.cpp to byłbym wdzięczny za podanie tego pliku oraz linijki odpowiedzialnej za to.
Oczywiście za pomoc rep+
Z góry dziękuje,
Donaj
 
nie zmienia sie tego w ktoryms *.cpp aczkolwiek jesli lubisz utrudnienia to tak, polecam przestudiowanie pliku config.lua, ewentualnie config help z doc
 
Z tego co wiem to elf ma jakiegos moda co zmienia systemo fragow. Zapytaj, pewnie Ci sprzeda.
 
Wyjedzie z ceną 300-500zł [...]

kur... W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.J bo juz zaczynasz po woli przesadzac...
jego mod/skrypt/kod cpp, jego cena!!! ma do tego pelne prawo i zamknij swoja niezwykle smierdzaca dupe bo cale forum zasmrodziles
 
Wyjedzie z ceną 300-500zł [...]

no i kurwa bardzo dobra cena, tylko, ze on cos kiedys pisal o skrypcie, ktory bedzie ustawiać czas fragów na czas (tak jak bylo kiedys, ze np 3h na fraga), a nie tak jak jest teraz
a problem, ktory ma ten ziomek w tym temacie to jest kwestia usuniecia jednej cyfry w config.lua
 
e? kurwa, no ale taki problem podac 1 linijke jak ktos znalesc nie moze? Odrazu leniwy?
 
Cos tam lukalem, ale latwiej napisac na forum. Bo Szukac, a nie wiedziec co dokladnie to wiesz...
 
Ja przeszukałem config.lua kilka razy.
Co znalazłem?
redSkullLength = 1 * 24 * 60 * 60
blackSkullLength = 4 * 24 * 60 * 60
dailyFragsToRedSkull = 5
weeklyFragsToRedSkull = 25
monthlyFragsToRedSkull = 100
dailyFragsToBlackSkull = 10
weeklyFragsToBlackSkull = 50
monthlyFragsToBlackSkull = 200
dailyFragsToBanishment = 150
weeklyFragsToBanishment = 888
monthlyFragsToBanishment = 999
blackSkulledDeathHealth = 40
blackSkulledDeathMana = 0
useBlackSkull = "yes"
Linijki odpowiadające za ilość fragów do rsa/bsa/bana, długość ich itp. a przecież nie o to nam chodzi.
Next:
deathAssistCount = 19
odpowiada to tylko za wyświetlanie fraglisty a nie rozdawanie unjustów.
Poza tym nie znalazłem nic, co przykuło by moją uwagę. Więc jeżeli ty jesteś genialny i ociekasz zajebistością to może mnie oświecisz?
 
za te chamskie odzywki gowno, a nie pomoc dostaniesz, btw konta sie pomylily czy co?
Nie wiem, gdzie w moich 'odzywkach' zauważyłeś chamstwo. Jednak dziwi mnie, że wytykasz innym lenistwo a jednej durnej linijki config.lua nie chce ci się skopiować =]
 
wlasnie jakbym byl leniwy to bym ja skopiowal, albo nawet nie udzielal sie w tym temacie :( pragne wam pokazac, ze odpowiedzi na pytania mozna tez samemu znalezc (ty tez ziomek znalazles, TAK udalo Ci sie, tylko wyciagnales bledne wnioski chuj wie czemu)
 
Proste specjalista sam nie wie i zgrywa cwaniaka , tak kiedyś było w jednym temacie ;]
 
wlasnie jakbym byl leniwy to bym ja skopiowal, albo nawet nie udzielal sie w tym temacie :( pragne wam pokazac, ze odpowiedzi na pytania mozna tez samemu znalezc (ty tez ziomek znalazles, TAK udalo Ci sie, tylko wyciagnales bledne wnioski chuj wie czemu)
No też nie mogę do tego dojść ;s
 
Back
Top