• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

TFS 0.3.6 Oraz Rekompensata pienieżna za ZROBIENIE.

boosty 1.39 i 1.40 kompilowałem na nich i na nich się nie da -.-

a żeby zdobyć 1.38 trzeba je ręcznie wgrać nie wiem jak -.-

bo nie można i z repozytorow ściągnąć -.-
 
na 1.40 wszystko dziala. ja mam 1.40...
 
Ta ciekawe Kula to zapraszam 24:00
gadu gadu - 3241636
i tak muszę przeinstalować tego pierdolon*go debiana bo nie mogę teraz się nawet z nim połączyć i po kolei powiesz co zrobić i zobaczymy

Gadali że linuksa sobie wgrać a sami nie umieją rozwiązać takiego dla nich małego problemu ; o
 
LOC0SO jaki wyskakuje tobie komunikat gdy probojesz sie polaczyc z serwerem - "Server unexpectedly closed internet connection" tak? :)
 
Ta ciekawe Kula to zapraszam 24:00
gadu gadu - 3241636
i tak muszę przeinstalować tego pierdolon*go debiana bo nie mogę teraz się nawet z nim połączyć i po kolei powiesz co zrobić i zobaczymy

Gadali że linuksa sobie wgrać a sami nie umieją rozwiązać takiego dla nich małego problemu ; o

Eee no kurwa jak spamujesz w 15 tematach i sluchasz 20 osob i wklepujsez komendy od 20 osob to sie nie dziw ze nic nie dziala, heh. LINUX FTW plz
 
Przepraszam was za wcześniej ; D

Zły humor siedzę przed kompem od wczoraj bez przerwy 3h spania...

Nie wiem czy przeinstalować system (W końcu było tam tyle zmian że szok.)

Chojrak jak na razie znalazły się 2 osoby które chciały mi pomóc GM Lee i Specjalist.

Kula też próbował... Lecz nic nie podpowiedział.


I co nikt nie wymyślił co może być nie tak ?
Już instalowałem najnowsze libboosty itp itd ale nic to nie dało ;/
a gdzieś czytałem ze trzeba skasowac stare libboosty ale ze nie wiem jak to nie wiem czy wogole je mam ; o...

Najlepsze ze przy jednym z ustawieniach udalo mi sie kompilowac silnik do ostatenigo pliku i padlo ;S zawsze coś z boostami , ehh moze ktos ma jakiś pomyśł ?
 
Last edited:
Yes sir:

apt-get remove libboost-all-dev

następnie

apt-get install libboost-all-dev

oraz zaktualizować tzw boosty nie libboosty

Code:
Linker error
			If you receive a linker error saying something with 'libboost', try pasting the following commands to terminal and then move back to compiling again:
				wget http://garr.dl.sourceforge.net/sourceforge/asio/boost_asio_1_0_0.tar.gz
				tar -xzf boost_asio_1_0_0.tar.gz
				cp -ar boost_asio_1_0_0/boost/* /usr/include/boost/
				g++ boost_asio_1_0_0/libs/system/src/error_code.cpp -c -o /usr/lib/libboost_system.a
				ln /usr/lib/libboost_regex-mt.so /usr/lib/libboost_regex.so
				ln /usr/lib/libboost_regex-mt.a /usr/lib/libboost_regex.a
				ln /usr/lib/libboost_thread-mt.so /usr/lib/libboost_thread.so
				ln /usr/lib/libboost_thread-mt.a /usr/lib/libboost_thread.a
				rm -rf boost_asio_1_0_0 boost_asio_1_0_0.tar.gz


rep++
 
Yes sir:

apt-get remove libboost-all-dev

następnie

apt-get install libboost-all-dev

oraz zaktualizować tzw boosty nie libboosty

Code:
Linker error
			If you receive a linker error saying something with 'libboost', try pasting the following commands to terminal and then move back to compiling again:
				wget http://garr.dl.sourceforge.net/sourceforge/asio/boost_asio_1_0_0.tar.gz
				tar -xzf boost_asio_1_0_0.tar.gz
				cp -ar boost_asio_1_0_0/boost/* /usr/include/boost/
				g++ boost_asio_1_0_0/libs/system/src/error_code.cpp -c -o /usr/lib/libboost_system.a
				ln /usr/lib/libboost_regex-mt.so /usr/lib/libboost_regex.so
				ln /usr/lib/libboost_regex-mt.a /usr/lib/libboost_regex.a
				ln /usr/lib/libboost_thread-mt.so /usr/lib/libboost_thread.so
				ln /usr/lib/libboost_thread-mt.a /usr/lib/libboost_thread.a
				rm -rf boost_asio_1_0_0 boost_asio_1_0_0.tar.gz


rep++



A jaki niby ma być zainstalowany libboost? Pewnie libboost1.38-dev - którego nie ma nigdzie --' I to jest wlasnie problem. <_<
 
czyli co otsa nie bedzie...?
z tego co wiem to mialo trwac 24h.. mozna jeszcze liczyc na to ze serv bedzie online?
 
rivixo < Off-top ?

Chojrak jak taki cwaniak jesteś ja ci dam dostęp i zobaczymy jak Ci szybko pójdzie.

Kula jakoś też nie zrobił a miał dostęp więc gratz
 
Back
Top