• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

TheForgottenServer 0.4

Status
Not open for further replies.

Atlantique

New Member
Joined
Apr 17, 2009
Messages
127
Reaction score
0
Location
Poland
Wiadomo już, kiedy wychodzi 0.4 ?? Coś ciekawego i nowatorskiego będzie? Będzie stabilniejszy niż 0.2~ ?
 
najstabilniejszy z wszystkich tfs (gdzieś słyszałem ze będzie za około 4 miechy dla all.)
 
Najstabilniejszy to pojęcie względne, im więcej nowych rzeczy tym większa szansa na crash. No chyba, że naprawdę przez te 4 miesiące my-donatorzy będziemy elfowi śpiewać wszystkie bugi jakie znaleźliśmy... Jednak ciężko jest doprowadzić do 100% stabilności z nową tibią/nowym tfsem gdzie jest tyle opcji i możliwości. Elf daje rade :) sam osobiście jak na razie jestem zadowolony z aktualnego 0.4. Jednak jak wiadomo elf to linuxowiec, nie polecam windowsa do hostowania bo z optymalną stabilnością na tym systemie może zejść się jeszcze dłużej.

Generalnie 0.4 jest w trakcie pisania, ale już dostępny dla donatorów. Polecam wykupić tą opcje na otlandzie :)
 
A jest jakaś opcja nie płacenia z PayPayal, tylko przelewem z internetu?
 
Załóż paypala, przelej kasę i finał.
 
Atlantique <-- Zrób mi to co ci psiałem pare dni temu na gadu to ci kupie Donatka :) [...]

Texon
 
Texon, powtwórz mi o co prosiłeś bo nie pamiętam. PayPala założyłem, wszystko git majonez, ale PayPal jest na tyle pojebany że nie da się zrobić na karte płatniczą... która jest jak normalna kredytowa.
 
Last edited by a moderator:
Niektóre karty płatnicze pomimo tego, że są kartami MasterCard lub Visa nadal nie są kartami kredytowymi, a nawet mając kartę kredytową nie zawsze bank zezwala na transkacje internetowe. Musisz zadzwonić do banku i sam spytać ich czy Ty masz taką możliwość jeśli wydaje Ci się, że powinieneś mieć.
 
hej, moj tfs 0.4 po kompilacji nie chce mojej mapu otbm zaladowa;/ pisze ze wrong otbm format. uzywam rmre 1.10.
any idea?
 
hej, moj tfs 0.4 po kompilacji nie chce mojej mapu otbm zaladowa;/ pisze ze wrong otbm format. uzywam rmre 1.10.
any idea?
Dodaj w config.lua mapa.otbm lub mapa.otbm.gz a nie samo mapa
moze 0.4 uzywa tego nowego otb z rme1.1.11? wez sprawdz
Nah, 1.1.11 sucks mi na 3554 w ogóle nie ładuje mapy zapisanej w 1.1.11 :p
 
dzieki klekSu,
juz odpala, jeszcze jeden błąd się pokazal, mam erreo: unknown world type: pvp.
w configu: worldType = "pvp"

a i po kompilacji nie znalazlem nigdzie configa do 0.4 tfsa wiec wzialem z 0.3.6pl1
 
Ustaw na open nie pvp :) podaj wersje reva to zarzucę Ci do niego config.
 
Ten nowy RME nie jest wcale kompatybilny z TFSem. Ten OTB z niego nie laduje sie w TFSie, jak na razie proponuje zostac przy 1.1.10
 
Masz :p zmien nazwę z config.lua.dist na config.lua
 

Attachments

Status
Not open for further replies.
Back
Top