• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tibia Flash Client czy to koniec OTSów ?

Pogrążają się coraz bardziej począwszy od 7.7 a kończąc na tym Flash Cliencie. Myślą że robią dobrze a tu chuja graczy coraz mniej...
 
Chuja prawda!
Jak wycofaja starego clienta to resztka graczy odejdzie, bo on dawal choc namiastke dawnego klimatu...
A my?
My dostaniemy potezne narzedzie do zwalczania realmap, bo gracze nie beda musieli instalowac klienta co zawsze odstraszalo ich od grania na servach z custom spritami...
 
Mi sie wydaje, ze jak juz bedzie ten klient flash i beda juz pod to OTS to bedzie jeszcze wiecej real map bo bedzie trudniej zmieniac cokolwiek po stronie klienta.
 
a mi sie wydaje ze tak czy siak ich straca, poniewaz, iz do flasha przynajmniej na poczatku nie bedzie botow
 
moze juz teraz trza zebrac porzadny team, zeby odrazu po wypuszczeniu flash clienta przerobic go pod swoje potrzeby i wystartowac z czyms zupelnie nowym = bez konkurencji? Pomyslalem jeszcze o jednym czy to nie jest jednak proba zniszczenia OTS? Jesli zaczniemy umieszczac takie clienty na swoich stronach to Cipsoft bedzie mial juz podstawy na oskarzenie nas... No chyba zeby zrobic cos typu ip changer ale wtedy own sprity odpadaja.
 
Z tego co czytałem na fejsbuku to 80% komentarzy jest negatywnych, ludzie piszą, że odejdą od gry, ewentualnie żeby Cipki zostawiły też starego klienta. A jeśli będzie działać i stary i nowy klient, tzn. że po stronie serwera są nieznaczne zmiany (tak mi się wydaje), wystarczy sniffować pakiety i ktoś stworzy bota do miesiąca, góra dwóch od wydania klienta. Być może zainstalują jakąś ochronę przed botami clientsided? A co do OTS, to wydaje mi się, że mało co się zmieni, co najwyżej jak napisał PAXTON - gracze wrócą na rl, będzie podnieta nowym klientem, po kilku godzinach/dniach zobaczą, że to nadal ten sam syf i wrócą na ulubione otsy. Tyle.

@up
A za IP Changera nie mają podstaw oskarżyć? To jest też w pewnym sensie edycja klienta. Tzn. w przypadku IP Changera prawo łamie gracz, a nie admin otsa. Samo używanie klienta do czegoś innego niż grę w real Tibię jest nielegalne...
 
Wielu z Was uważa, że to będzie klient w przeglądarce.
Nawet nie wiecie jak się mylicie! Dla end-usera różnica nie będzie zauważalna. I nie, nie będzie mulił. Jest wiele aplikacji napisanych we flashu/flexie i wcale nie mulą.

Podejrzewam, że przyciągną wielu nowych graczy.
 
Kula: sorry, ale sami pisali:
"wchodzisz na tibia.com, klikasz play, gra się ładuje i jazda"
I nawet jakby na winde wyszła wersja standalone to na pozostałe platformy im się nie będzie chciało co wywoła kolejny flame
 
Kula: sorry, ale sami pisali:
"wchodzisz na tibia.com, klikasz play, gra się ładuje i jazda"
I nawet jakby na winde wyszła wersja standalone to na pozostałe platformy im się nie będzie chciało co wywoła kolejny flame

Gdzie tak pisali? Bo ja ciągle jestem takiego zdania jak Kula.
 
Flex to ok, działałoby i to na wszystkich systemach, ale nie Flash...
A jeśli i tego klienta będzie trzeba ściągać... to nic się nie zmieni.
 
wlasnie o to chodzi, ze to nie my lamiemy prawo tylko gracz uzywajac ip changera. Ale jeslibysmy podpierdolili clienta na swoje www to juz by mieli nas za co oskarzyc i by nam zamkneli biznes.
 
Samme: pisali, nie pamiętam kiedy, może w chill and grill którymś, może bez okazji, nie pamiętam gdzie ALE BYŁO
 
Jak dlamnie otsy juz upadly.
Kiedys gdzie weszles widziales nowosci wszystko inne...
Inne questy ciekawe miejsca a teraz?
Evo 9999 lvle mapy nawet nie podokanczane byle gracze sie pomiescili
lub
Rp mapa nic nowego ...
czasem sie zdarzy jakis lepszy ots to gra po 10 osob
bo gracze leca na free items (free ptk)


A co do grafiki chyba duzo sie nie zmieni co najwyzej bedzie sie trawa ruszac czy cos w tym stylu.
 
Last edited:
tibia we flashu/flexie. No panowie i panie, teraz czekamy tylko na trójwymiar + okulary żeby ten trójwymiar odczuć! Prawdziwe odczucia, poczuj się jakbyś wstąpił w świat tibii! Poczuj ten bezsens i badziewne rozwiązania!

Imo tibia oczywiście nie padnie, ale straci mnóstwo graczy, osobiście nie gram od dłuższego czasu na rl tibii (jakoś tak od 8,4 lub wcześniej) Z każdym updatem tibia robi się coraz to bardziej każualowa, nastawiona pod łatwą rozrywkę.
Poczekajmy jeszcze kilka lat i tibia to będą nowe simsy.
 
Zwłaszcza po dekompilacji..

Dekompilacja gowno da, i dobrze o tym wiesz. W wiekszosci przypadkow to sie nie udaje, po drugie jesli jest to zastosowanie flash to i na pewno bedzie PHP, a po wygladzie mi to wyglada na Flex, wiec jeszcze trudniej
 
czyli z tego co paxton powiedział można wywnioskować że jak już ktoś się weźmie za otsa na nowym kliencie to będzie to ots epicki a nie jakiś noob item shop +1000 do mlva
 
chyba, że ktoś udostępni szybki sposob modyfikacji, tak jak chojrak udostępnił unbinder do moleboxowanych klientów
 
Back
Top