• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tibia Flash Client czy to koniec OTSów ?

może i tak, ale nie każdemu sie chce szukać tylko spamuje, a tak to ma na swoim ulubionym otlandzie
 
czyli z tego co paxton powiedział można wywnioskować że jak już ktoś się weźmie za otsa na nowym kliencie to będzie to ots epicki a nie jakiś noob item shop +1000 do mlva

Nic takiego nie powiedzialem, i wydaje mi sie ze tak nie bedzie
 
z moich statystyk ludzie grający w tibie maja słabe kompy.. jak wyjdzie flesh to straca graczy ; s bo jak wiadomo flesh bardziej pochłania procka..
 
dzisiejszy klient jest na tyle mulący, że przy dobrym flashu wydajność może nawet wzrosnąć, chociaż jakoś nie wierzę w ich możliwości
 
dzisiejszy klient jest na tyle mulący, że przy dobrym flashu wydajność może nawet wzrosnąć, chociaż jakoś nie wierzę w ich możliwości
Twoje twierdzenie jest oparte na złych założeniach. Nie ma dobrego flasha, flash jest zły w całości.
Są strony we flashu mulące, są i nie mulące. Wejdź sobie na miniclipa i poszukaj gry 3D (odpowiednik skomplikowania tibii) i zobacz jak ładnie muli.
Mi nie muli ani tibia ani te gry, ale używają procka po całości. Tibia zajmuje tylko procka ile jej każesz, a to zależy od limitu FPS.
 
Tibia nie powinna zajmować procesora, a przynajmniej nie ponad 5% nowoczesnych, tam nie ma co obliczać
A że coś im nie wyszło w obsłudze dx9(a w dx5 jeszcze bardziej) to po jakimś czasie operacje graficzne są przerzucane na procesor BO TAK, odświeżenie silnika resetuje to i znowu jakiś czas działa na grafice(u mnie przy limicie 30fps proc przez większość czasu ~10%)

Z drugiej strony flash, flash który TEORETYCZNIE ma obsługę dx9 itp, ale w praktyce objawia się to prawie jak w tibii(tylko, że tu od razu zaprzęga do roboty cpu, głupi icy tower z facebooka ciągnie mi ponad 70% a nie ma tam co liczyć => muli bo lubi)

W sumie szansa na to, że flash będzie wydajniejszy jest BARDZO znikoma, jednak cuda się zdarzają(a może CUDA pomoże? flash będzie chciał działać na cpu a CUDA przerzuci to na gpu? ^^)
 
hahaha, flash?;p
Akurat w momencie kiedy Microsoft i Apple kombinują jak zniszczyć Adobe? ;]
pozdrowienia :)
 
hahaha, flash?;p
Akurat w momencie kiedy Microsoft i Apple kombinują jak zniszczyć Adobe? ;]
pozdrowienia :)

Zablysnoles, i co myslisz ze po prostu korporacja ktora ma miliardy na zapleczu po prostu wypadnie z rynku? HTML5 bedzie duzym krokiem do zabicia flasha ale oficjalnie ma byc standardem dopiero w ok. 2022 roku. Nawet gdyby kombinowali, moge ci zapewnic ze to nie jest kwestia miesiaca, ani nawet kilku najblizszych lat, to jest jedna z tych firm ktora wyznacza standardy
 
wg. mnie bedzie to wyglądało i działało na zasadzie 2 warstw w obrazie gracza, jedna, będzie odpowiadała za starą grafikę, natomiast druga warstwa, to warstwa
FLash, która będzie w części przezroczysta i odpowiedzialna za bardziej bajeranckie efekty, więc można założyć, że będą płynne animacje :D Tak więc, dzięki takiemu rozwiązaniu, ots'y pod 7.6 upadną na dobre : ]
 
Lata latami. ;) Mają miliardy i co? Inni mają więcej. ;] to że google póki co jest w sojuszu z adobe to chwilowe może być. Wg mnie google jak puści własny system operacyjny to zrobi krok to obalenia giganta MS,
a google jest ambitne... ;p więc zapewne bedzie chciało wdrażać swoje rozwiązania i flash pójdzie w odstawke i wcale domniemania czasowych standardów nie muszą się sprawdzić. Wszystko zależy od polityki.
CO do tematu.
Za bardzo chca z tibii zrobic metina itp...
spelle które po uzyciu sie "respia" <lol2> ?? zenada.
calkowita zmiana technik gry postaciami magcznymi ;] ale cóż, może na dłuższą mete w końcu zbalansują je jakoś porządnie. ale sam flash tego nie zrobi ;)
 
Flash client nie wypali i reszta graczy z rl tibi odejdzie czyli wielki "+" dla ots-ów xd
 
Czy ja wiem że + dla OTsów dużo graczy całkowicie przestanie w to grać być może mała część przejdzie w OTsy jednak rynek OTS jest tak wielki że nie odczują tego.
 
Wlasnie sie dowiedzialem ze cm powiedzial ze bedzie do uzytku nowy jak i starty client gry!! :D

@edit
Czy można używać nadal starego klienta?

Tak, można. Po wydaniu klienta Flash, obecny klient nadal będzie dostępny i w pełni działający, jeśli nie będziesz chciał przejść na klienta Flash.

Na resztę pytań odpowiem później - gdy przeanalizuję resztę postów (co może chwilę potrwać ...).

Tak napisal na forum ; )
 
Teraz tak:
1. Flash i Normalny będą rozwijane równolegle.
2. Flash klient bęzie do pobrania (i będzie trzeba go zainstalować)
3. Zastanawia mnie tibiacam, cast w flash cliencie (iejmy nadzieję że będzie jakieś api do tego)
4. Co do ipchangera, nie lepiej byłoby wstawić jakieś proxy pomiędzy?
 
ile razy powtarzać, że to będzie kawałek strony, pobierze się jak facebook icy tower aby nie ładować tych kilkudziesięciu mega za każdym razem, ale prawdopodobnie nie będzie działać bez strony(jeśli zrobią jak w fbit, że dane o użytkowniku są wysyłane do klienta ze strony)
 
ile razy powtarzać, że to będzie kawałek strony, pobierze się jak facebook icy tower aby nie ładować tych kilkudziesięciu mega za każdym razem, ale prawdopodobnie nie będzie działać bez strony(jeśli zrobią jak w fbit, że dane o użytkowniku są wysyłane do klienta ze strony)
Flash w przeglądarce z multiplatform mi się kojarzy, a jakoś nie widzę wzmianki o tym że ma działac na mac np.
 
Back
Top Bottom