• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

To jest Elf?!

Status
Not open for further replies.
#up

zabawne ^^

Laska, której zalezy tylko na tym, zeby przy Tobie zajebiscie wygladala to nie laska, tylko jakis pustak.
Signed- taki pustak, jak Praxton.

Nie wiem, jakim cudem widzicie "brzuszek" na zdjęciu, gdzie jest sama twarz- to, że mam okrągłą gębę świadczy o reszcie? Udowodnić Wam bez słownych argumentów, że jesteście w błędzie? Więc się zastanówcie nim coś piszecie ;)
Ale jeżeli już się zaczął ten temat brzuszków i wyglądu, to... owszem, mam, jaki mam, taki mam- spotkałem tu komentarz "lubi zjeść" i zapewne 98% z Was tak myśli, ale uświadamiam Wam, że nie tylko :) Wiadomo, iż każdy może się w ten sposób tłumaczyć, ale ku Waszemu zdziwieniu- ja na pewno nie będę, tylko wspominam, gdyż powinniście być świadomi nim zjebiecie kogoś od grubasa, że to czasem może nie być jego wina. Prócz tego lubię też zjeść, bo jak już mam wyżej postawione limity, to czemu na siłę mam je zmniejszać, gdy to nie przynosi żadnego skutku? Tak samo lubię sex, C++, czy jakiś samochód- normalna rzecz, kogo to? Nie mam też specjalnych kompleksów co do mojego wyglądu, a za "ładnego" i tak czy siak bym się nie uważał, bo trzeba mieć dystans do samego siebie, żeby nie popaść w (zakłamany, jak Paxton, o czym już większość z nas dobrze wie) narcyzm. A żeby skorygować tor pana JP 100%- nigdy nie miałem problemu z dziewczynami, bo i też nie rozglądałem się za takimi, które mają więcej tapety niż ubrań. Poza tym, jak wiemy, te powszechnie zwie się plastikami, gdyż są pustakami, czego nie muszę tłumaczyć, bo już wspomniał o tym Chojrak. Ale to nie zmienia faktu, że wystarczy iż założyłbym dres, postał tydzień na ulicy, pokrzyczał JP do suki, sklepał 2 metali i okradł babcie, a miałbym prawie każdy plastik. Lub, jak kto woli- nałożył tonę żelu, zaczesał na idiotę, pomachał trochę głową i to samo.
Pozdrawiam panów pucujących pały dla dziewczyn, które co wieczór dają innemu idąc "do koleżanki".

Odpowiadając na pytanie tematu: tak, to jest Elf, i co? Dobrze, że Ci się nie podobam- inaczej uznałbym Cię za pedała ;]


PS Już widzę te stado wypowiedzi "jebać tfsa!" :D Ciekaw jestem Waszej miny, gdybyście zobaczyli Talaturena ;) Wtedy nawet 0.2 odeszłoby w kąt :p
 
Ja tam mam wyjebane na wygląd, nie liczy się to jak ktoś wygląda tylko co ma pod czaszką i w sercu. Nie wiem czy ktoś, kto stworzył temat chciał się wywyższyć, czy kogoś poniżyć. Ale większość z was tu nie ma nawet kolegów siedzicie sami przed kompami i macie pedalskie gadki z kumplami z Tibi.
To ja:
dulin - Marcin - Wodzisław Śląski na Fotka.pl

ps. Szkoda, że temat zostanie wyjebany. Jak każdy.
 
To może ja dorzuce dwa słowa? Elf, czy jak on tam sie wabi jest spoko człowiekiem. Sam mieszkam w Warszawie, na Grochowie gdzie uwierzcie mi na słowo jest największe stężenie dresiarstwa w Polsce. Chodze z podniesioną głową mimo tego że mam długie włosy. Moje zdjecie jest tutaj na otlandzie, a co do Paxtona, gdybyś był sam do nie wiem czy byś przeżył spotkanie ze mną. I tyle.
 
Oł. I co z tego że to jest Elf? Temat tak zaspamiliście, ale teraz pomyślcie że cenny czas Waszego życia poszedł w pizdu.

Pamiętaj że jeśli następnym razem będziesz wrzucać kogoś fotkę, dołącz swoją, żebyśmy mieli jak owce do stada gonić.

the end?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top