• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Trudne sprawy !

polaczkowanie

Banned User
Joined
Aug 3, 2011
Messages
139
Reaction score
5
Uwaga panowie !
Dyskusja na temat najlepszego polskiego serialu w historii polsatu.
 
Last edited:
po kiego Ci wysoka jakosc? Mi i w 240p by takie cos styklo... ludzie to maja fanaberie
 
po kiego Ci wysoka jakosc? Mi i w 240p by takie cos styklo... ludzie to maja fanaberie

Nie wiesz co to prawdziwe życie bo nie oglądasz trudnych spraw w HD.

Konrad, zainstalowałem tą iple i nie widzę tam Trudnych spraw. ;/
 
No ale ja chce ONLINE a nie czekać na kolejny odcinek cały dzień ! :(
Żeby wszystkie odcinki od razu można było by obejrzeć.
 
Do przodu nie ma, kiedyś można było sobie sprawić coś takiego za SMS, teraz niestety musisz czekać.

Swoją drogą, czasem są ciekawe odcinki.
 
Last edited:
Ja wspominam odcinek w którym dziewczyna ~15 letnia flirtuje z chłopakiem takimi tekstami jak "ile osób masz w klasie? z czego jesteś dobry? i jakieś dodatkowe lekcje chodzisz ?" ;D zianie jak chuj.


#up
Oglądam :D Już nie raz tą Panią widziałem =/
 
No no a oglądałeś jak rodzeństwo się rumpało ? Dobre to było :D
Ale Dariusz jest naprawdę aktorem holywoodzkim. Nawet Maciek mu nie dorówna jeżeli chodzi o ranking dałnów.
 
Nie :p Dobry odcinek był jak 16 latek był w związku z dziwką, i jeszcze jeden z pierwszych jaki widziałem z dziewczyną którą bolało słońce ... :D


#hhaha ale beka z tymi soczkami w sklepie :D
 
A tutaj kompilacja najlepszych momentów :D
Trudne Sprawy - YouTube

Przewin do 2:38 mózgojebany monolog ;D

3:05
"Wczoraj zaatakował swojego nauczyciela linijką"

Mógłbym rozmawiać o tym serialu godzinami.
 
[video=youtube;R2WGr_fTSos]http://www.youtube.com/watch?v=R2WGr_fTSos&feature=player_embedded[/video]

8:26 - japierdole!
 
Back
Top