• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Trudne sprawy !

Przyznam, że można się pośmiać. Od czasu do czasu, ale kurwa mać! Bez jaj, japierdolę! Scenariusz do tego piszą, kurwa, chyba..., tibijczycy(NIE OBRAŻAJĄC TIBIJCZYKÓW).

W przerwach pomiędzy warami ;)
 
no i takie tematy of course drogi pro zajebisty Samme zostawia , ale te które mają czymś służyć i nie mówie tu o tematach "plx pomocy " czy coś tylko chociażby spory o otslisty , to kurwa kasuje co za człowiek , a chyba jasno w regulaminie jest napisane ze tematy mają być powiązane z open-tibia .
 
no i takie tematy of course drogi pro zajebisty Samme zostawia , ale te które mają czymś służyć i nie mówie tu o tematach "plx pomocy " czy coś tylko chociażby spory o otslisty , to kurwa kasuje co za człowiek , a chyba jasno w regulaminie jest napisane ze tematy mają być powiązane z open-tibia .

ee panie marcinie prosze sie uspokoic nie bedziemy tolerowac takiego zachowania !


skriny

d7a9df09ab6380828bc825bcddc88b44.png


ffc5c1d524671fc3ad32963e9e870e68.jpg


55321f9a217cbc2fd272927e363bd459.jpg


fd71e2fbcd6ea58b3daffd19c121cb06.png
 
Last edited:
Najlepszy odcinek, to ten w którym, stara się przysapała do typa o to, że dostał czwórkę zamiast szóstki >.> xd


Jeszcze to:
trudne-sprawu-4399.jpg

Nazwisko pasuje do niego.. hahahah!
 
Last edited:
Najlepszy odcinek, to ten w którym, stara się przysapała do typa o to, że dostał czwórkę zamiast szóstki >.> xd


Jeszcze to:
trudne-sprawu-4399.jpg

Nazwisko pasuje do niego.. hahahah!

Nie oglądałem tego ziom. Który odc. ?

Proszę nie usuwać tego tematu w imię TRUDNYCH SPRAW.
 
Dzięki Polsatowi mogę oglądać to co kocham czyli siatkówkę więc nie naśmiewać się z Polsatu! :D
 
Lanceq lubi "Dlaczego Ja" bo to dla niego poradnik na życie i to jeszcze w tv !

Dlaczego Ja nie oglądam, ale Trudne Sprawy tak, epickie dzieło, w końcu Okił Khamidov czy jak on tam miał ;>

@scooty, już to wysłałem wcześniej.
 
A jaka jest różnica między Dlaczego Ja a Trudne Sprawy? Ktoś może zauważył?
 
A jaka jest różnica między Dlaczego Ja a Trudne Sprawy? Ktoś może zauważył?

scenariusz do "dlaczego ja" pisza po pierwszych dwoch flaszkach, a do "trudnych spraw" jak juz im sie film zaczyna urywac...
 
kurwa, zrobie cos co sie nadaje do trudnych spraw - sciagne serwer, troche popoprawiam i dam pkt. na gildie.
moge wystapic?
 
Back
Top