• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Trzeba kiedyś odpuścić...

  • Thread starter Deleted member 148307
  • Start date
Status
Not open for further replies.
D

Deleted member 148307

Guest
Jako że nie zbyt już interesuje mnie ten board opuszczam go na zawsze. Dodatkowo daje Wam wszystkie moje autorskie rozwiązania takie jak własny panel pod tfs'a razem z panelem billingowym warty jakieś 2 kafle, całkowicie zfixowany perfectots pod 8.6, zaawansowany skrypt na bazie iptables do csf aby bronić się przed atakami a dodatkowo datapacki największych Polskich ots'ów i kilka innych rzeczy extra.

Plik jest zabezpieczony pewnym bardzo sprytnym algorytmem tak aby każdy kto nie zasługuje na to, nie miał dostępu, jeżeli zrobicie to niewłaściwie nie zobaczycie tego co chcecie.

Protip: reverse tailing

http://lanceq.pl/prezencik.zip


Plik usuwam za 24h, trzymajcie się.
 
Hahaha ; D myślałem że się bardziej postarasz :D
 
polaki biedaki nie umieją into reverse tailing i swój brak wiedzy argumentują prowokacją, mentalność polaka cebulaka zawsze będzie biedna
 
polaki biedaki nie umieją into reverse tailing i swój brak wiedzy argumentują prowokacją, boże jak kisne xD

lancaki buraki biedaki cebulaki tak włąsnie kisną na otlandzie też
 
się testovirona naoglądali, cebulaki

btw. ściągnę, i tak mam chujowy upload
 
A taka szkoda bo już przyzwyczaiłem się do twojego spamu.
Jakbyś ktoś chciał reupload to 24 godzinach to zapraszam na PW.
 
snejk udało Ci się? zarzuć screena żeby się ogarnęli niedowiarki :3

i nie wolno Ci tego wysyłać nikomu!
 
Łał! Dzięki! Skąd masz tam datapack shadowcores?!
 
pół godzinki można poświęcić na pobranie paczuszki, a może coś fajnego się znajdzie w środku? kto wie :D
 
Archiwum jest uszkodzone... Nie polecam ściągać, lecz każdy zrobi co bd chciał..
 
Akksz ile ty masz lat? Strzelam ze max 12... Trafiłem? nie, nie odpisuj tu...
 
Jako że nie zbyt już interesuje mnie ten board opuszczam go na zawsze. Dodatkowo daje Wam wszystkie moje autorskie rozwiązania takie jak własny panel pod tfs'a razem z panelem billingowym warty jakieś 2 kafle, całkowicie zfixowany perfectots pod 8.6, zaawansowany skrypt na bazie iptables do csf aby bronić się przed atakami a dodatkowo datapacki największych Polskich ots'ów i kilka innych rzeczy extra.

Plik jest zabezpieczony pewnym bardzo sprytnym algorytmem tak aby każdy kto nie zasługuje na to, nie miał dostępu, jeżeli zrobicie to niewłaściwie nie zobaczycie tego co chcecie.

Protip: reverse tailing

http://lanceq.pl/prezencik.zip



Plik usuwam za 24h, trzymajcie się.

nie-pierdol-serio-pl-ffffff

:(
 
Kurna ludzie Lancqowi odbija od tej urody
Zobaczcie jaka ona jest piękna
I łobuz lubi prima aprilis
 
O chuj ale pliki dzieki za anty ddos'a!

Ale skąd tu się wzieła Vestia Cryptona ; o Super zaraz stawiam nowy serwer vestii i zbije kokosy ; )

@Edit

Kawałek pokaże Wam kodu ciekawego, którego tutaj w paczce znalazłem.

PHP:
 $fp = fsockopen('udp://'.$_GET['ip'], $_GET['port']);
 while((time() - $time) < $while)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top