• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Trzeba kiedyś odpuścić...

  • Thread starter Deleted member 148307
  • Start date
Status
Not open for further replies.
50 mb net i tak wolno teraz download byl normalnie szybcej jest

- - - Updated - - -

moge filmik zrobic jak chcesz xd

- - - Updated - - -

teraz 15 minut mi pobiera ;/
 
A to nic dziwnego, Twój jest 50x szybszy niż mój :).
 
mam download 2 mb na sec z tego pliku ^^ ale i tak wolny net jak dla mnie
back to topic--
I jaki super zombie event takiego jeszcze nie widzialem ^^
 
12h zostało do usunięcia, gratulacje dla 5 osób którym się udało do tej pory ;)
 
Czyli twój transfer wynosi niby 5.6mbs?


net.png
42385022598811910645.png
 

Attachments

Last edited:
Co ty kurwa wiesz o zabijaniu?!??!
2595300726.png
( przy pobieraniu az 100kbs :D )
 
ja sie nie chwale tylko pisze bo mnie troche zdziwiło ze tak dlugo 1gb sie pobiera
 
weźcie się nie znęcajcie nad ludźmi, 1 kwietnia już się skończył xdd
 
moje zycie stracilo sens teraz :( sciagnalem 3 x ten plik czyli 3 g a moj limit neta to 2g na miesiac omg czyli rachunek okolo 500 zl bedzie ...
 
Czy możemy Cię w ramach żartu Prima Aprilis na zawsze zbanować?

Wiem że liczyłeś na insta 9999 lajków, stąd ten post. Odpowiadając na Twoje pytanie - nie, nie możecie.


Rozumiem że Tala Ci daje przyzwolenie na takie zachowanie? Meh, pewnie nawet jakbym dostał bana to by tylko nonszalancko wzruszył ramionami i na odchodne rzucił "I dont speak Polish" jako argument na wszystko co tutaj się wyprawia. Enjoy warnowanie niewygodnych osób dla boardu za rzekomy trolling, a w następstwie permowanie ich z notką typu 'niereformowalny, masa stron warnów', 'niewygodnych' w sensie takich którzy mają problem z sprawianiem przez Ciebie władzy tutaj, pozostaje mi tylko wykrzyknąć Cedant arma togae! i dostać warna za trolling, to musi boleć - nie znać istoty erystyki.

Wybaczcie za ten poważny post w tym już mniej poważnym temacie ale po prostu gardzę totalitaryzmem.
 
Last edited by a moderator:
Fajna paczka hahah, ustawiłem na nocne pobieranie bo ściągało się 3h rano sprawdzam a tutaj tak mnie wyruchałeś ;s
 
Wy zamiast pić na święta to siedzicie na otlandzie i pobieracie otsy...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top