• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ventrilo server 2.1.4 linux

kacpersky

Mr. Brightside
Joined
Jan 25, 2009
Messages
499
Reaction score
3
Witam, szukam ventrilo server 2.1.4 na linuxa, ma ktoś może link ?

Ta wersja jest już nie rozwijana i na oficjalnej stronie nie można już jej ściągnąć.
 
Wniosek jest prosty, uzywaj wersji up-to-date.
 
eh, czytaj ze zrozumieniem, nie potrzebuje porad na temat jakiej wersji mam używać. Szukam tylko tej. W necie jest pełno syfu na temat 2.1.4 ale wersje klienckie i na windowsa :)
 
Zrozumialem, ze szukasz pod 2.1.4, ale skoro producent nawet jej nie daje do pobrania to lepiej pobrac najnowsza nie? Pozatym czemu masz uzywac starsza outdated wersje?
 
dzięki Sherlock, ale już wcześniej to znalazłem. Niestety linki wygasły ;)

@Chojrak
90% ludzi używa 2.1.4 , więc jak zainstaluje 3.+ to średnio będą z tego korzystać :D
 
masz, za dobre chęci ;) ale i tak mi nie pomogłeś. Srry za literówkę w nicku.

@Chojrak
chodzi głównie o środowisko ludzi grających w Tibie, jakby tak nie było to wszystkie serwisy nie oferowałyby wersji 2.1.x niektóre nawet nie oferują innych tylko 2.1.x
 
masz, za dobre chęci ;) ale i tak mi nie pomogłeś. Srry za literówkę w nicku.

@Chojrak
chodzi głównie o środowisko ludzi grających w Tibie, jakby tak nie było to wszystkie serwisy nie oferowałyby wersji 2.1.x niektóre nawet nie oferują innych tylko 2.1.x

Gdyby wszystkie serwery zaczely oferowac 3.0+ to by sie ludzie przerzucili, bo sami by sobie starego venta nie hostowali.
 
Back
Top